Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کیل حماسی ای که آخر هر دست نشون میده چرا اینطوری شده؟:|
نشون دادن کیل آخر؟ ریلی؟ این همه وسط مچ تریپل و فیوری زدی پشم باقر؟
بازی خیلی پیشرفت کرده و گان پلی و انیمشین های متنوع و صدا گذاری گان ها و خیلی چیزهاش رو دوس دارم ولی
احساس میکنم یه سری چیزا بالانس نیس،
اول از همه وان شات کیل اسنایپ هست که رو اعصابه، باور کنید ما هم بلدیم اسنایپ برداریم! (اینو توی مود های شلوغ تر فرض کنید که یه سری واسه کیل رفتن تهه مپ اسنایپ میزنن!)
دوم کمپر ها که توی صفحات قبل دوستان گفتن که من میگم ربطی به سازنده نداره به پلیرها ربط داره ولی سازنده میتونه کاری کنه Visibility بهتری داشته باشه و بهتر دیده بشن. اون شیلده چی میگه؟ کمپر پروره؟ رینبو آیا؟!!
یه نگرانی هم بابت مود های شلوغ دارم اونم اینه که این گیم پلی مناسب این مود ها نیس!
مگر اینکه یه تفاوت هایی ایجاد کنن مثل اسنایپ و کیل استریک.
اسپان بازی چرا اینطوری بود؟!
چندین بار پشت چندتا دشمن اسپان شدم! همه رو هم زدم، تصور کنید جامون فرق داشت چقدر اعصابمون میریخت به هم!
اینا یه سری ایراد ریز و درشت بود که امیدوارم حل بشه وگرنه دید کلیم به بازی خیلی خوبه.
کاشکی یه مدی مثل مد breakthrough بتل داشته باشه که کلا کمپ تو این مد معنا نداره
WWII داشت، اسمش WAR بود ، تنها موردی بود که توی بازی جالب بود،شبیه برکثورو بتل وی بود ولی خب با ابعاد خیلی کوچیک و 5V5 البته بعدا یه حالتی اومد فکر کنم 9V9 بود که سرورهاش انقدر بیخود بود عملا غیر قابل بازی بود.
بازی مچ میکینگش ریجن لاک هست؟ :-?
چند مچ بازی کردم فقط حمود و جاسم و عبدول ای دی ها بود
مچ میکینگ بازی اینطوریه که اولویتش بازی با پلیرهای سرور اصلی اروپا هستش در صورت پایین بودن پینگ هستش،
اگر هم دقت کرده باشید موقع سرچ میزنه Searching for players مثلا لیتنسی زیر 75
اگه پیدا کرد که دیگه جاسم ابول نمیاره، من صداهای انگلیسی لهجه بریتیش و روسی و اینا میشنیدم توی گیم چت.
اگه پینگت بالاتر باشه میندازه با جاسم و ابول! یعنی پلیرهای نزدیک تر.
البته این الان وضعیت بتا هست، بازی اصلی هم احتمال داره مثلا ماه اول اینطوری باشه ولی بعدش اگه ایطوری بمونه خوبه، که هیچی معلوم نیست.
:|

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
کیل حماسی ای که آخر هر دست نشون میده چرا اینطوری شده؟:|
نشون دادن کیل آخر؟ ریلی؟ این همه وسط مچ تریپل و فیوری زدی پشم باقر؟
دقیقا با چه تکنیکی کیل خفن شما رو تشخیص بده تا نشون بده.چاره ای نداره جز همینی که گذاشته.اتفاقا خوبم هست،یه جور آبروریزیه :)

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
وان شات کیل اسنایپ هست که رو اعصابه، باور کنید ما هم بلدیم اسنایپ برداریم!
کلا همیشه سازنده های کالاف هوای اسنایپر ها رو داشتن من بارها دیدم یه اسنایپر با یه تیر حتی دو نفر رو که نزدیک هم بودن رو کشته sniper aim assist هم که جای خودشو داره .

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دقیقا با چه تکنیکی کیل خفن شما رو تشخیص بده تا نشون بده.چاره ای نداره جز همینی که گذاشته.اتفاقا خوبم هست،یه جور آبروریزیه :)
تا یادمه تو همه نسخه هایی که بازی کردم و دیدم نشون میداد، چه اول چه آخر بازی باشه.
اونطوری یه انگیزه ای بود که مثلا آخر بازی نشون ت بده ولی الان یه کیل حاصل یه کمپ رو هم میتونه نشون بده.
البته مالک تو رو که اکثرا نشون میداد. :D

• Like
Reactions: VEGETAR

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
تا یادمه تو همه نسخه هایی که بازی کردم و دیدم نشون میداد، چه اول چه آخر بازی باشه.
اونطوری یه انگیزه ای بود که مثلا آخر بازی نشون ت بده ولی الان یه کیل حاصل یه کمپ رو هم میتونه نشون بده.
البته مالک تو رو که اکثرا نشون میداد. :D
من که یادم نمیاد.آخرای بازی کمپ میکردم دد آخر نشم :)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
اونایی که میگن نق میزنی فقط بلد اند بیخودی از یه چیز دفاع کنند اون هم بدون هیچ دلیل و حرف خاصی فقط بقیه رو محکوم می کنند

در این که بازی اشکال داره شکی نیست خصوصا شاهد این ماجرا اینه که تو دو روز دوم مینی مپ رو کامل برگردوندند ولی هنوز روی مینی مپ جانسون معلوم نیست پس این یعنی خودشون هم میدونین یه جای کار لنگه

یه نکته دیگه هم اینکه توی بتل V و بتاش افراد توی پس زمینه گم میشدن اینو اومدن درست کردن و کاراکتر ها بیشتر معلوم بودن اینجا هم احتمالا همین میشه چون خیلی راحت کاراکتر توی پس زمینه گم میشه

فعلا باید ۶۴ نفره اش رو دید و امیدوارم قشنگ باشه واقعا دوست دارم خوب بشه ولی اگر قرار باشه همه ملت هی کیل استریک همزمان بزنن گند میشه تو همه چی نتونن هم که یه سری زده میشن
الان تو اون مپ کوچیکه یه چاپر گانر بود یا یه ساپورت هلی ... :|

فقط اونجا ملت کمپ نکنن که به باده
کیه که اینجا تورو نشناسه؟:D
ایشون یکی از شوتر باز های حرفه ای اینجا هستن
افتخار اینم داشتم که تو بتل هم تیمیش بودم:D خیلیم خوب یادمه که چه خاک و خونی اونجا به پا کرده بودی :))
خب با این تفاسیر که بتل همیشه مولتی های خیلی عظیم و خفنی داشته بعد یهو سوییچ کنی رو کال خب میخوره تو ذوقت :D
فانه و من خیلی لذت بردم ولی اصلا تجربه ای که میدونی منظورم چی هست و ندیدم تو این

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر