Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
تاپیک وارزون پاک شد؟
من وارزون رو دانلود کردم در شرایط فعلی با اوضاع پینگ و پکت لاست برای من که عملا بازی ممکن نیست. شرایط بقیه چطوریه؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
تاپیک وارزون پاک شد؟
من وارزون رو دانلود کردم در شرایط فعلی با اوضاع پینگ و پکت لاست برای من که عملا بازی ممکن نیست. شرایط بقیه چطوریه؟

سلام دوست عزیز پاک نشده. بفرمایید:
Call of Duty: Warzone | PC
برای من از Ground War بهتره، 2 بار رفتم خیلی اذیت نکرد من رو. ولی کلا اولین تجربه Battle Royal من بود خیلی جلو نشد برم، علاوه بر این که هم تیمی هم ندارم. البته به خوبی بخش های اصلی بازی نیست، ولی میشه بازی کرد.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام دوستان عزیز
سال نوتون مبارک، امیدوارم در این ایام حال خودتون و اطرافیان همگی خوب باشه و سالم باشید :)
اکانت بتل نتم که شامل این بازی میشه رو میخواستم بفروشم اگه کسی تمایل داشت اطلاع بده. اینجا هم جزییات بیشتر رو می تونید ببینید.
بدرود

• Like
Reactions: kamyy

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا برای شما هم اینجور میشه من بعد از هر موقع که از بازی بیرون میام بعضی از تنظیمات گرافیکم کم میشه و دوباره باید تنظیمشون کنم........نسخه pc

راهی داره درست بشه

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من با کمک exitlag بالاخره تونستم درست بازی کنم packet loss صفر شده و latency بین 70 و 90 متغیره در حالی که قبلا رو 170 و بالاتر بود اصلا نمیشد بازی کرد داخل کشور راهی داره بتونیم اکانت برا exitlag بخریم یا اکانت هکی نداره؟

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
عجب هیولاییه این exitlag ! پینگ ثابت 98 لامصب تیرو هنوز نزدی رجیستر شده طرف افتاده. شت -_-
این گادپینگ
View attachment 134138
اینم exitlag
View attachment 134139
اقا برای شما هم اینجور میشه من بعد از هر موقع که از بازی بیرون میام بعضی از تنظیمات گرافیکم کم میشه و تغییر میکنه و دوباره باید تنظیمشون کنم........نسخه pc

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اقا برای شما هم اینجور میشه من بعد از هر موقع که از بازی بیرون میام بعضی از تنظیمات گرافیکم کم میشه و تغییر میکنه و دوباره باید تنظیمشون کنم........نسخه pc
فقط رزولوشن اسکیل اینطوری میشه برام.
موقعی هم که بازی کرش میکنه و از روی سیف مود میاد همه تنظیماتش بهم میریزه. احیانا از روی سیف مود بازیو اجرا نمیکنین؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
عجب غلطی کردیم ما این بازیو خریدیما :| 20 گیگ آپدیت آخه! همون یه ربعی که میرفتم تو بازی هم، با این 20 گیگ تیر خلاصی رو زد :mask: تازه میترسم آپدیت کنم یهو فایل های بازی خراب بشه، ارور بده بعد بگه 200 گیگ دانلود کن! نخرید آقا بازیو :))
اون باگه کامپاین که گیر میکنه هم فیکس کردن...

• Smile
Reactions: kamyy

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

وقتی بازیو میخای شروع کنی یه پیغام میاد میگه میخای تنظیمات رو خود بازی انتخاب کنه؟ بگو نه! اگه چندبار هم پرسید ازت باز No انتخاب کن ، اینطوری تا یه مدت دیگه همون تنظیمات قبلبت میمونه

قسمت Nvidia Exprience رو هم چک کن از اونجا تنظمیات رو خودش انتخاب نکنه

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
دوستان من حرفم رو پس میگیرم! بخش داستانی بازی به شدت خلاق و با کیفیته! فقط آپدیت سنگین نده دیگه حله :D هایپ شدم واسه آنلاینش هم...ولی خب از اونور پیر شدیم سر لگ... اولا که strict هست nat من نمیدونم اگه open یا moderate بشه چی میشه، با مودم هم ور رفتم ولی نشد باید زنگ بزنم شاتل فکر کنم... و پینگم 150 تا 200 ایناس ... بقیه پلیر ها پینگ هاشون 20 35 60 عشق میکنن واسه خودشون اونوری ها... بیاید ایران خداییش یه سر، ببینم چند ثانیه زنده میمونید!!! انصافا نشد ما یه نت درست درمون داشته باشیم، مساله پولش نیست، مساله موقعیته مکانیه که هم خطم ساپورت نمیده هم فیبر نوری نمیارن اینجا... خدا کی رو لعنت کنه؟

mw 2 هم تو بتل نت پیش فروشش آغاز شده.

راستی اونا که مشکل عدم لود شدن تکسچر و این حرفا رو دارن، من و دوستم هم داشتیم، و بعد از کلی ور رفتن ( درایور و شیدر هارو ریست کن تو بازی و... ) از اول دیتای بازی رو گرفتیم و مشکل حل شد. مستقیم از بتل نت به طور نا پیوسته و با این نوسان سرعت، به فایل ها صدمه زده بوده شاید!

من با کمک exitlag بالاخره تونستم درست بازی کنم packet loss صفر شده و latency بین 70 و 90 متغیره در حالی که قبلا رو 170 و بالاتر بود اصلا نمیشد بازی کرد داخل کشور راهی داره بتونیم اکانت برا exitlag بخریم یا اکانت هکی نداره؟
اینم تست کردم برای من که اثرش معکوس بود! :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر