Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
سلام
کسی تاحالا از این اکانت های بتل نت هکی استفاده کرده؟
من میخوام یکی بگیرم, قابلیت تعویض ایمیل پسورد هم داره
اما گفتم قبلش یک سوالی بپرسم ارزش داره واسه کال آف دیوتی بگریم یا نه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام
کسی تاحالا از این اکانت های بتل نت هکی استفاده کرده؟
من میخوام یکی بگیرم, قابلیت تعویض ایمیل پسورد هم داره
اما گفتم قبلش یک سوالی بپرسم ارزش داره واسه کال آف دیوتی بگریم یا نه؟

نه نگیر !

یکی از دوستان اکانت بازی Destiny2 ش رو فروخته بود
بعد ی مدت پشیمون میشه و ایمیل میزنه به ساپورت بلیزارد که اکانتش هک شده و اونا اکانت رو بهش برمیگردونن
حتی اسمی که اون طرف رو اکانت گذاشته بود هم با ریپورت کردن یوزرش توسط ما بن شد و رفت اون اسمی که قبلا داشت دوباره ست کرد :))

همین اندازه بی در پیکر :))

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
نه نگیر !

یکی از دوستان اکانت بازی Destiny2 ش رو فروخته بود
بعد ی مدت پشیمون میشه و ایمیل میزنه به ساپورت بلیزارد که اکانتش هک شده و اونا اکانت رو بهش برمیگردونن
حتی اسمی که اون طرف رو اکانت گذاشته بود هم با ریپورت کردن یوزرش توسط ما بن شد و رفت اون اسمی که قبلا داشت دوباره ست کرد :))

همین اندازه بی در پیکر :))
هزارماشالله تو رفقیاتون تجربه کلاه برداری و شریک جرم بودن هم دارید! حالا اکانت هکی باشه طرف پس بگیره یک چیزی، ولی دیگه رسما اکانت رو بفروشی بعد اینجوری پس بگیریش....
من هم یک بازی اکانت LOL گرفته، که البته هکی هم نبوده (از یک کاربری تو همین فروم که خانوم هم بودن)! و بعد چند ماه با اینکه اون زمان هم پول نسبتا زیادی بابتش داده بودم مالیده شد به همه چی و من موندم و پولم هم رفته بود. تو پس گرفتن اکانت هم کمکی به من نکرد و میگفت خودش هم از کس دیگری گرفته بوده، راست و دروغش هم خدا میدونه...
در کل امیدوارم مورد دوست شما پول فرد رو پس داده باشه و بعد اکانت رو گرفته باشه، وگرنه که حرکت بسی کثیفی هست...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
هزارماشالله تو رفقیاتون تجربه کلاه برداری و شریک جرم بودن هم دارید! حالا اکانت هکی باشه طرف پس بگیره یک چیزی، ولی دیگه رسما اکانت رو بفروشی بعد اینجوری پس بگیریش....
من هم یک بازی اکانت LOL گرفته، که البته هکی هم نبوده (از یک کاربری تو همین فروم که خانوم هم بودن)! و بعد چند ماه با اینکه اون زمان هم پول نسبتا زیادی بابتش داده بودم مالیده شد به همه چی و من موندم و پولم هم رفته بود. تو پس گرفتن اکانت هم کمکی به من نکرد و میگفت خودش هم از کس دیگری گرفته بوده، راست و دروغش هم خدا میدونه...
در کل امیدوارم مورد دوست شما پول فرد رو پس داده باشه و بعد اکانت رو گرفته باشه، وگرنه که حرکت بسی کثیفی هست...

تا اونجایی که میدونم پول رو پس نداد !
البته ما شریک جرمش نبودیم چون تا شنیدیم چی شده ریپورتش کردیم شاید اکانتش ساسپند بشه و دیگه نتونه ازش استفاده کنه !
اما بلیزارد خیلی راحت اکانت رو بهش برگردوند و فقط اسم یوزری که اون بیچاره ساخته بود بن شد و رفت اسم یوزرش رو تغییر داد و خوش و خرم به دستنی بازی کردنش مشغول شد .
دوستان اکانت هکی چه از بلیزارد چه یوپلی گرفته بودن اما خیلی زود صاحبش اومد و اکانت رو پس گرفت ! به هیچ وجه به این اکانت ها اطمینان نکنید .

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
  • New Gunfight map, Bazaar
  • Added Shoot House to an existing playlist with Shipment and Rust 24/7 (“Dirty Old House Boat”)
  • 3v3 Snipers on Rust!
  • Giant Infection!
  • “Boots on the Ground War” (Realism rules. No tanks.)
درسته ممنون بابت اطلاع رسانی
تو ردیت خوندم زده 3rd march
تقریبا 7 8 روز دیگه

• Like
Reactions: TeTration

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
1584087534802.png
سلام دوستان من دیروز بازی رو گرفتم کالاف دیوتی وارزون ولی میرم تو گیم میرسه به اینجا گیر میکنه همون ویدیو اول لطفا راهنمایی کنید تو نت هم گشتم راه حلی پیدا نکردم یا جواب ندادن باتشکر

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دوستان کسی میدونه این مشکل از کجاست ؟ از امروز صبح بتل نت من اینجوری شدهView attachment 131841
جهانیه مشکل
صبر
View attachment 131823
سلام دوستان من دیروز بازی رو گرفتم کالاف دیوتی وارزون ولی میرم تو گیم میرسه به اینجا گیر میکنه همون ویدیو اول لطفا راهنمایی کنید تو نت هم گشتم راه حلی پیدا نکردم یا جواب ندادن باتشکر
گرافیک رو تا حد امکان بیار پایین

• Like
Reactions: dark sparda

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
نسخه استاندارد بازی تخفیف یا قیمتش کم شده !؟

اگه دوستان استوری میشناسن که بازی رو En بفروشه PV براام ارسال کنه

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
جهانیه مشکل
صبر

گرافیک رو تا حد امکان بیار پایین
سلام عزیز مشکل از گرافیک نبود و باگ بازی برای کسایی که تو ویدیو اول گیر میکنه و به منو نمیرسه باید یک نفر که گیم کامل رو داره اون ویدیو رو رد کنه بعد میتونه بازی کنه :| خیلی باگ عجیبی :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر