Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

Legends

کاربر سایت
Jul 31, 2013
23
نام
Behnam
آقا مشکل پینگ 110 120 برا همتون هست من تو همه بازی ها پینگم زیر هشتاده چه وضعیه آخه با تغییر DNS هم تغییر خیلی چشم گیری نمیکنه سرعت !!!

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
میخواستم بگم از نظر فرم ریت دهی بهتر شده که دیدم اون باگ مسخره که از بازی بدون ارور میپره بیرون اومد باز سراغم . عجب وضعیتی شده ها :(

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آقا مشکل پینگ 110 120 برا همتون هست من تو همه بازی ها پینگم زیر هشتاده چه وضعیه آخه با تغییر DNS هم تغییر خیلی چشم گیری نمیکنه سرعت !!!

متاسفانه کال اف با تمام بازیهای آنلاین دیگه از نظر پینگ متفاوته !
فرضا پینگ من تو BF V حدودا 100 هست اما اینجا 130 تا 180 و بعضا 200 متغیره !
چقد این مپ Rust خوبه !
بتل پس سیزن 2 هم ای چنگی به دل نمیزنه اما در کل خوبه برای ما که cod point از سیزن قبلی داریم !

Legends

کاربر سایت
Jul 31, 2013
23
نام
Behnam
دوستان ورژن بتل پس اديشن كال اف شامل تمامي اسكين ها و متعلقات سيزن پس ها ميشه يا فقط همون 3000 كل آف پويتو نسبت به ورژن معمولي بيشتر داره؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان، بازی ارزش خرید داره؟ (با این وضع دلار)
بخش داستانی چند ساعته؟
بخش آنلاین چطور هست؟ با این نتی که ما داریم، بدون مشکل می شه بازی کرد؟
عزیزانی که تجربه کردن این بازی رو یک کمکی بِدَن ببینیم چطوریه وضعیت کُلی بازی.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان، بازی ارزش خرید داره؟ (با این وضع دلار)
بخش داستانی چند ساعته؟
بخش آنلاین چطور هست؟ با این نتی که ما داریم، بدون مشکل می شه بازی کرد؟
عزیزانی که تجربه کردن این بازی رو یک کمکی بِدَن ببینیم چطوریه وضعیت کُلی بازی.
گان پلی بازی عالی هست و همین ارزش بازی رو خیلی بالا میبره!
بازی از نظر بهینه سازی هم خوبه و من با 1070 GTX که گرافیک خیلی قدرتمندی نیست، رو ماکس گرافیک بازی روی 2k خیلی افت فریم خاصی هم ندارم (البته بسته به مپ و شلوغی بازی تا 45 فریم هم بعضی وقتی پایین میاد در نهایت تنظیمات که با کمی دستکاری قابل حله).
من در حال حاضر کمی بیش از 100 ساعت پلی تایم تو بازی دارم که منحصرا محدود میشه به تجربه آنلاین بازی و فعلا آفلاین بازی رو تجربه نکردم. آنلاین به شدت از نظر من فان و لذت بخش، مدت زیاد من طرفدار R6S بودم، که این اواخر دیگه واقعا اعصاب محیط رقابتی اون بازی رو نداشتم، ولی این بازی خیلی لذت داره و خیلی خیلی روان تر از R6S هست، رسما بعد این بازی نمیتونم با گیم پلی خشک R6S الان دیگه کنار بیام.
در نهایت بر اساس شنیده ها، آفلاین بازی بسیار تجربه جذاب و سینمایی داره و قشنگ طراحی شده. در حدود 5-6 ساعت و شاید کمی کمتر نسبت به نحوه بازی شما زمان لازم داره. یک مشکل اصلی که من رو از بخش افلاین دلسرد کرد یک سری باگ هست که ملت فقط سر و دست و کفش هستند و بدن ها نامریی میشه. فعلا هم بعد از هر آپدیت چک کردم تغییری ندادن و درست نشده، ولی این مشکل رو همه افراد ندارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر