Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
دوستان، بازی ارزش خرید داره؟ (با این وضع دلار)
بخش داستانی چند ساعته؟
بخش آنلاین چطور هست؟ با این نتی که ما داریم، بدون مشکل می شه بازی کرد؟
عزیزانی که تجربه کردن این بازی رو یک کمکی بِدَن ببینیم چطوریه وضعیت کُلی بازی.
فقط بخش گانفایت 2vs2 یا3vs3 به کل شوتر های این نسل میرزه مخصوصا اگه بارفیقت تو یه تیم باشی خیلی هیجان داره
حالا انواع مد های دیگه انلاین بخش specallops بخش داستانی بماند تازه به ابن ها سیزن های اینده هم اضافه کن +بتل رویال
فقط این اپدیتاش خیلی تو مخی داره اوایل بازیم خیلی killمیشی چون هرچی لول بالاست به پستت میخوره باید خودتو کنترل کنی باهاش کنار بیای تا لولت یره بالا
پینگت هرچی کمتر لذتش بیشتر به نظرم توکالاف خیلی مهمه هرچند من باپینگ ۱۲۰ هم اول شدم خوبم kill گرفتم طرفم با پینگ ۹ میشناسم اخر نوب بوده

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
فقط بخش گانفایت 2vs2 یا3vs3 به کل شوتر های این نسل میرزه مخصوصا اگه بارفیقت تو یه تیم باشی خیلی هیجان داره
حالا انواع مد های دیگه انلاین بخش specallops بخش داستانی بماند تازه به ابن ها سیزن های اینده هم اضافه کن +بتل رویال
فقط این اپدیتاش خیلی تو مخی داره اوایل بازیم خیلی killمیشی چون هرچی لول بالاست به پستت میخوره باید خودتو کنترل کنی باهاش کنار بیای تا لولت یره بالا
پینگت هرچی کمتر لذتش بیشتر به نظرم توکالاف خیلی مهمه هرچند من باپینگ ۱۲۰ هم اول شدم خوبم kill گرفتم طرفم با پینگ ۹ میشناسم اخر نوب بوده
گان پلی بازی عالی هست و همین ارزش بازی رو خیلی بالا میبره!
بازی از نظر بهینه سازی هم خوبه و من با 1070 GTX که گرافیک خیلی قدرتمندی نیست، رو ماکس گرافیک بازی روی 2k خیلی افت فریم خاصی هم ندارم (البته بسته به مپ و شلوغی بازی تا 45 فریم هم بعضی وقتی پایین میاد در نهایت تنظیمات که با کمی دستکاری قابل حله).
من در حال حاضر کمی بیش از 100 ساعت پلی تایم تو بازی دارم که منحصرا محدود میشه به تجربه آنلاین بازی و فعلا آفلاین بازی رو تجربه نکردم. آنلاین به شدت از نظر من فان و لذت بخش، مدت زیاد من طرفدار R6S بودم، که این اواخر دیگه واقعا اعصاب محیط رقابتی اون بازی رو نداشتم، ولی این بازی خیلی لذت داره و خیلی خیلی روان تر از R6S هست، رسما بعد این بازی نمیتونم با گیم پلی خشک R6S الان دیگه کنار بیام.
در نهایت بر اساس شنیده ها، آفلاین بازی بسیار تجربه جذاب و سینمایی داره و قشنگ طراحی شده. در حدود 5-6 ساعت و شاید کمی کمتر نسبت به نحوه بازی شما زمان لازم داره. یک مشکل اصلی که من رو از بخش افلاین دلسرد کرد یک سری باگ هست که ملت فقط سر و دست و کفش هستند و بدن ها نامریی میشه. فعلا هم بعد از هر آپدیت چک کردم تغییری ندادن و درست نشده، ولی این مشکل رو همه افراد ندارند.

ممنون بابت پاسخ کاملتون.
موردی که باعث می شه تو خرید COD تردید کنم این هست که اکتیویژن هرسال یه نسخه می ده بیرون! :| پشتیبانی از بازی ها تا چه مدت هست؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
it's activision bro u know !

بعد از 4 تا اپدیت ریز و درشت هنوز بخش کمپین برای من به این شکلِ !
عکس رو توییت کردم براشون . تو فرومشون گذاشتم هیچ بشری هیچ پیشنهادی جیزی پُستی هیچی نزاشته که این مشکل چیه و چطور حل میشه !
یعنی فروم های اکتیویژن به درد لای جرز میخوره .

ترو خدا این چیه آخه ! :|:|:|:|
یکم جلوتر کلا همه بدن ها غیب میشه و فقط کله هاشون معلومه
یکم جلوترش هیچی معلوم نیست ! فقط ی key card معلومه که دست ی نفره و باید از لابلای نگهبانهای نامرئی عبورش بدی و با حرکت کرکتر ( که نامرئی تشریف دارن ) تو هوا بندری میزنه !

View attachment 123902
دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم، فهمیدم با Restart کردن اون مرحله مشکل برای من حل میشه، من خیلی پی گیر داستانی رو جلو نمیرم، و اگر مثل مدتی دست به این بخش نزنم اون چکپوینت اینجوری میشه که با شروع دوباره اون مرحله از اول حل میشه.

• Wow
Reactions: ps34

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم، فهمیدم با Restart کردن اون مرحله مشکل برای من حل میشه، من خیلی پی گیر داستانی رو جلو نمیرم، و اگر مثل مدتی دست به این بخش نزنم اون چکپوینت اینجوری میشه که با شروع دوباره اون مرحله از اول حل میشه.

نه متاسفانه نمیشه
چند بار ریست کردم درست نشد !
این کمپانی اکتیویژن هیچ گوش شنوایی برای پلیرها نداشته و نداره !
اون از فروم بی در پیکرش با کلی تاپیک که هیچ کدوم جوابی بهشون داده نشده
اون از REDDIT که بازم اونجا هیچ کس از اکتیویژن جوابی به ملت نمیده !
اصلا انگار این بیشعورها وجود خارجی ندارن !

.

Last edited by a moderator:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
نه متاسفانه نمیشه
چند بار ریست کردم درست نشد !
این کمپانی اکتیویژن هیچ گوش شنوایی برای پلیرها نداشته و نداره !
اون از فروم بی در پیکرش با کلی تاپیک که هیچ کدوم جوابی بهشون داده نشده
اون از REDDIT که بازم اونجا هیچ کس از اکتیویژن جوابی به ملت نمیده !
اصلا انگار این بیشعورها وجود خارجی ندارن !
اینجاهایی که نام بردی به اضافه تویتر همه دوهزارتا کامنت دادن Remove SBMM .
برای چی؟؟؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
عجیبه این حرکت اکتیویژن برای اتصال دائم برای تجربه بخش داستانی بازی و کرک نشدنش. مخ داده اجاره . از چشم من افتاد

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بقیه هم همین کار بکنند و خلاص ... اکتیویژن گشنه بازی در آورده
والا بخدا! اصلا کرک شدن بازیا حق مسلم ما هست! الان اکتی این بازی رو به ما بدهکاره! امیدوارم سی دی پراجکت گیمر دوست، سر CP 2077 بازی رو از همون اول با کرک منتشر کنه، آنلاین هم برای افراد کرکی یک سری Bonus قرار بده!
آقا اگر کرک شد برو حالش رو ببر. نشد دیگه انقدر حرص خوردن نداره که، "گشنه بازی" و "مخو داده اجاره" چیه.... ضرب المثل داریم اسب پیش کش رو که دندان هایش رو نمی‌مارند! معادل خارجیش هم تقریبا Beggars can't be choosers! درباره از "چشمم افتاد" هم یک ضرب المثلی درباره گربه و گوشت بود که دقیق یادم نیست...

• Smile
  • Like
Reactions: TAEL and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
عذر می خواهم بابت اسپم :
چند روزی هست ویندوز ۱۰ بعد از روشن شدن کامپیوتر وقتی راست کلیک می کنم به مدت دو سه دقیقه هنگ می کنه !! این اواخر ویندوز آپدیت کردم و کارت گرافیک انویدیا آخرین ورژن ۴۴۲.۳۷ آپدیت کردم و برنامه Xbox از ویندوز پاک کردم . هارد من SSD هست . تا حالا اینجوری نبوده . قسمت temporary file هم بعد آپدیت ویندوز clear کردم تا درایو C الکی پر نشود . دلیلش چیه ؟؟ ممکنه به خاطر آپدیت گرافیک باشد ؟؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر