Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
خدا تمامی حجم مصرفیم ، برای این Update های مسخره صرف شد.

نمی دونم دارند چی کار می کنند. GW نمیشه بازی کرد.

اه اه اه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
واقعا خجالت آوره 2بازی بزرگ از 2کمپانی بزرگ برا PC منتشر میشه یکی از یکی پرایراد تر و افتضاح تر.
من هنوز نمیتونم بخش کمپین تموم کنم چرا که وسط فیلمهاش کلا استاتر و فریم دراپ وحشتناک دارم.
3بار بازی از اول دانلود کردم، تمام فایلهائی که هر جا دیگه داشت هم پاک کردم هنوز همونه.
با این آپدیت آخری کلا بدتر هم شد قسمتهای سینماتیک، کلا از جو و فضاسازی بازی خارج میشم.
کلا فقط مولتی پلیر بازی کردم تا حالا و COOP.

باز دم مایکرو گرم برای PC بازی میده به بهترین شکل ممکن اجرا میشه، این 2تا کمپانی دوزار ارزش قائل نشدن برا PC گیمر که مشکلات رفع کنن و بعد منتشر کنن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بازم 7.83 گیگ آپدیت. گندشو در آوردن دیگه!!! :|~X(
جالبه من آپدیت قبلیو که 7.5 گیگ بود دانلود نکردم، امروز واسه این آپدیت جدید بازم 7 گیگ باید دانلود کنم
اپدیت 1.09 رو تایید کردن دیروز اما گفتن تاریخش معلوم نیست الان هم هیچ اپدیتی برای pc نیامده چون دارم بازی میکنم خیلی عجیبه :-??

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان رزولوشن بازی چرا تغییری نداره. رو 2k میبرم عملا نه فریم تغییری میکنه نه کیفیت. اصلا تغییرات اعمال نمیشه

آخرین ویرایش:

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
واقعا خجالت آوره 2بازی بزرگ از 2کمپانی بزرگ برا PC منتشر میشه یکی از یکی پرایراد تر و افتضاح تر.
من هنوز نمیتونم بخش کمپین تموم کنم چرا که وسط فیلمهاش کلا استاتر و فریم دراپ وحشتناک دارم.
3بار بازی از اول دانلود کردم، تمام فایلهائی که هر جا دیگه داشت هم پاک کردم هنوز همونه.
با این آپدیت آخری کلا بدتر هم شد قسمتهای سینماتیک، کلا از جو و فضاسازی بازی خارج میشم.
کلا فقط مولتی پلیر بازی کردم تا حالا و COOP.

باز دم مایکرو گرم برای PC بازی میده به بهترین شکل ممکن اجرا میشه، این 2تا کمپانی دوزار ارزش قائل نشدن برا PC گیمر که مشکلات رفع کنن و بعد منتشر کنن.
من texture resolution رو کمتر کردم درست شد (واسه من high بود یکی کمترش کردم)، قرار بوده توی اولین پچ درستش کنن ولی خبری نیست.

• Like
Reactions: m.d.makan

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
کال‌آف‌دیوتی: مدرن وارفر به پرفروش‌ترین بازی ۲۰۱۹ آمریکا تبدیل شد

گروه تحلیل‌گر NPD اعلام کرده که Call of Duty: Modern Warfare به پرفروش‌ترین بازی آمریکا در سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است و تا آخر سال، بازی دیگری قادر به کسب رتبه اول نخواهد بود.

Attachments

• photo_2019-11-16_10-54-44.jpg
    photo_2019-11-16_10-54-44.jpg
    50.7 KB · مشاهده: 7

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان روی i5 6600 و گراف GTX950 و با پائین اوردن تمام آپشن های گرافیکی (به غیر از anti aliasing و Vsync و Motion blur) می تونم 60 فریم بگیرم یا خیر؟
و آیا ارزش خرید داره برای بازی آنلاین یا نه؟
ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر