Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
دوستان روی i5 6600 و گراف GTX950 و با پائین اوردن تمام آپشن های گرافیکی (به غیر از anti aliasing و Vsync و Motion blur) می تونم 60 فریم بگیرم یا خیر؟
و آیا ارزش خرید داره برای بازی آنلاین یا نه؟
ممنونم.
واسه آنلاین نه ع
آنلاین میخای برو بتل v بگیر.کالاف چون درگیریها سریعتر و نزدیکتره خیلی به پینگ حساسه.فقط استوریش ارزش داره

• Like
Reactions: Dr.Trax and kamyy

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
دوستان روی i5 6600 و گراف GTX950 و با پائین اوردن تمام آپشن های گرافیکی (به غیر از anti aliasing و Vsync و Motion blur) می تونم 60 فریم بگیرم یا خیر؟
و آیا ارزش خرید داره برای بازی آنلاین یا نه؟
ممنونم.
درود دوس عزیز با این گرافیگ جنابعالی این مقدار فریم رو نخواهی داشت به این لینک مراجعه و مشاهده فرمایید ... با 1060 تقرییا 60 فریم داده اونم با رزولیشن full hd
Call of Duty Modern Warfare Benchmark Test, RTX & Performance Analysis

• Like
Reactions: kamyy and Dr.Trax

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
واسه آنلاین نه ع
آنلاین میخای برو بتل v بگیر.کالاف چون درگیریها سریعتر و نزدیکتره خیلی به پینگ حساسه.فقط استوریش ارزش داره

اتفاقا نت کدهای کالاف این نسخه به مراتب بهتر از بتل v هست و بتل v به پینگ حساس تره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
اتفاقا نت کدهای کالاف این نسخه به مراتب بهتر از بتل v هست و بتل v به پینگ حساس تره.
ایشون از روز معرفی داره سعی میکنه بگه بازی بده و کسی بازی رو نخره خلاصه که جدی نگیرین که خود bfv جوکه :D

TAEL

کاربر سایت
Dec 5, 2006
26
نام
TAEL
دوستان من میخوام بازی رو بخرم، منتهی قبلش میخواستم بدونم وضعیت پینگ و مولتی پلیر چطوره؟ از کجا میتونم تست کنم؟ نت رو گشتم آی پی سرورهاشو نتونستم پیدا کنم. قابل بازی کردن هست یا هی می میریم بخاطر پینگ؟ :)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان من میخوام بازی رو بخرم، منتهی قبلش میخواستم بدونم وضعیت پینگ و مولتی پلیر چطوره؟ از کجا میتونم تست کنم؟ نت رو گشتم آی پی سرورهاشو نتونستم پیدا کنم. قابل بازی کردن هست یا هی می میریم بخاطر پینگ؟ :)

time to kill این نسخه نسبت به نسخه های دیگه پایین تر اومده یعنی شما با 3 تا تیر مُردی . پینگ هم تو روزای خوبش بین 120 تا 180 و بدش بین 150 تا 200 حتی 250 هم بالا میره . جایی نمیتونی تست کنی مگر اکانت یکی از دوستان رو بگیری و تست کنی یا ip بازی رو بهت بده و از شون پینگ بگیری . تو اخرین بار که تست گرفتم از 3 تا ای پی فقط به یکیش متصل میشد . الان هم کلا وصل نمیشه !
مولتی پلیرِ تقریبا بالانسی داره و لذت بخش . در کل پیشنهاد میکنم .

• Like
Reactions: TAEL

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
راستی دوستان میشه در مورد این get mounted kills راهنمایی کنید من Kilo رو تا اخرین لول بالا بردم همه camo ها رو بجز اونایی که مربوط به مانتت کیل میشه باز کردم خیلی سخته تا برسم به gold camo میشه یکی راهنمایی کنه بهترین روش چیه برای اینکار ؟! این فقط واسه لود شدن من هستش که کیل بگیرم یا لود شدن دشمن هم روش تاثیر داره؟ بهرین مود برای این قسمت چیه؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر