Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
والا ما اینهمه اینوایت میدیم نمیایی که ;) قربونش برم این کاهش پینگ ها هم که الکیه چند تاشو تست زدم بجای کاهش پینگ داره بالا میبره.
اینوایتی ندیدم والا D:
کاهش پینگ معمولا واسه پینگ 200 به بالاس تا جایی که میدونم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
منظورتون رو از پینگ بشدت پایین متوجه نشدم کجاش پایینه مگه مال شما چند میشه؟!

خارجیها با پینگ 30 تا 40 حتی بعضی وقتا من 20 هم دیدم میان راحت مار رو با پینگ 130 به بالا اونم در شرایط عالی مورد عنایت خودشون (سبیل بی منت) قرار میدن .
پینگ من بین 70-80 هست تو کاد و با پینگ 100-110 هم بعید میدونم کسی به مشکل بر بخوره :D
البته فعلا مونده به پینگ عالیه فورتنایت برسه . هفته پیش پینگم 36 بود. سرورای دبی کاد ران بشه (مثل بتا) پینگمون زیر 50 میاد

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
بیشتر تجربه ایرانیها با mw وmw2 بود که سرور داخلی داشت و پینگها زیر 100 بود با همون دید میای mw4 کلا ..ده میشه به حست :>

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
بیشتر تجربه ایرانیها با mw وmw2 بود که سرور داخلی داشت و پینگها زیر 100 بود با همون دید میای mw4 کلا ..ده میشه به حست :>
والا تا جاییکه من یادم میاد رو گارنا بازی میکردیم با نت 128kb سرورای ایران پینگ زیر 150 نبود جز هاست که معمولا گیمنت ها بودن ! پینگ 120 میشد میپریدیم هوا ، بعدا سرور ددیکیتد اومد و promod پینگا رفت رو 60-70
پینگ 100 پکت لاس نداشته باشی چیزی نیست ، cs go نیست که متکی به پینگ باشه تازه اونم 180-190 میزدیم تا 2-3 سال پیش :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
چه بخواید چه نه بلاخره پای چیترها دیر یا زود به این یکی هم باز میشه همونطور که به bo4 باز شد و به کانتر ووو... مشکل اینجاست که این بتلنت هیچ انتی چیتی نداره ، یا لااقل براش مهم نیست چون هیچوقت ندیدم حتی در این رابطه صحبت کنه !

در رابطه با پینگ ، پینگ من حتی به 250 و پینگ دوستانی که تو ی کلن باهاشون هستیم به 350 یا 400 هم رسید ، اینکه بازی سرور dedicate هست یا نه الان معلوم نمیشه وقتی معلوم میشه که تعداد پلیرها به هر دلیل کم بشه و باز ساعتها تو لابی الاف پیدا کردن پلیر باشه ، بازیهای شوتر مشابه مثل بتلفیلد یا حتی insurgency sandstorm هم server browser دارن ،این حق انتخاب رو به شما داده که به اون سروری وصل بشی که پینگ پایین تری به شما میده ، اما متاسفانه باز اکتیویژن کار خودشو کرده .

البته این یکی هم موقع مچ میکینگ برای پینگ در لحظه شما مچ میکینگ میکنه اما چرا وسط بازی پینگ همینجور بالا میره یا چرا بخش گرند وار تقریبا غیر قابل بازیه و پلیر اینقد جلو عقب میشه و غیب میشه و لگ هست ، امیدوارم اینا رو تو اپدیت بعد درست کنه ،

در رابطه با صدای پا گرفتن این اولین بار تو این سری هست که میشه با صدای پا طرف رو پیدا کرد ، و ی چیز یونیک تو کال اف هست ،

بهترین چیزی که منو واقعا satisfy کرد گانینگ محشر بازیه مخصوصا برای اسنایپ ها ، کاملا ی سر گردن از بازیهای هم سطحش بالاتره و تا یکی یکیش رو انلاک و تا خرخره اپگرید نکنم سراغ بعدی نمیرم ، که کار وقت گیری هم هست ،

اضافه شدن kar98 که تو بازیهای مثل پابجی یا insurgency هم داشتیم ، تو کال اف فکر محشری بوده ، این همه متعلقات اسکوپ و ... که هر کدومش تقریبا روی اون اسلحه تاثیر میزارن ،

در کل بازیه خوبیه منتها باید دید وقتی به رنک اخر رسیدید و همه چیز رو انلاک کردید چی میتونه به شما انگیزه بده باز بازیش کنید و بورینگ نشه ، :D

در مورد امار فروش هم زیاد جدی نگیرید چون اینا مثل استیم هیچ منبع ای برای ثبت امار فروش ندارن و کسی هم نمیتونه تایید کنه جز خود سازنده :))، یادمه برای bo4 اعلام کرد ما 4 میلیون نسخه فقط روی ps4 فروختیم ،

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
چرا اینقدر آپدیت هاش سنگینه :| دستشون به کمتر از 7 گیگ نمیره اصلا
رسما سرویس کرده آپدیتاش مارو. هر دفعه بازیو ران کردم 7گیگ آپدیت جدید اومده!!! گویا رقابت تنگاتنگی تو این زمینه با فورتنایت داره! :|:|:|

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
رسما سرویس کرده آپدیتاش مارو. هر دفعه بازیو ران کردم 7گیگ آپدیت جدید اومده!!! گویا رقابت تنگاتنگی تو این زمینه با فورتنایت داره! :|:|:|

آخه چی اصافه میکنن که 7 گیگ باید باشه؟ :| حالا اونو بازی نکردم ولی فکر نمیکنم به این سرعت و با این حجم هی آپدیت بده

حالا جالب اینجاست واسه نسخه کنسول خیلی کمتره

• Like
Reactions: mostafaskip

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من از یکی از دوستان شنیدم بتل نت از نظر چیتر خیلی امنه و چیتر نداره یا کم داره
اما دیروز توی چند دست طرف ایم قفل میکرد رو هد من

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
آخه چی اصافه میکنن که 7 گیگ باید باشه؟ :| حالا اونو بازی نکردم ولی فکر نمیکنم به این سرعت و با این حجم هی آپدیت بده

حالا جالب اینجاست واسه نسخه کنسول خیلی کمتره
من تا 11 صبح نت داشتم به دلم افتاده بود آپدیت میده چک کردم خبری نبود اما نیم ساعت پیش دیدم دوباره 7گیگ آپدیت اومده!!!~X(~X(~X(

به نظر میاد میخوان به اون 175گیگ که تو سیستم مورد نیاز اشاره کردن برسن!!! :)):)):))

• Like
Reactions: WTF? and aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر