Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
خب بازی سروراش کاملا ددیکتد هست و هیچ مشکل کانکشنی نداره مثل bo4 , پینگ هم به شدت پایین و جذابه :D
تنها مشکلی که دارم اینه تکسچرای مپ load نمیشن با وجود اینکه shader ها هم نصب شدن !

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خب بازی سروراش کاملا ددیکتد هست و هیچ مشکل کانکشنی نداره مثل bo4 , پینگ هم به شدت پایین و جذابه :D
تنها مشکلی که دارم اینه تکسچرای مپ load نمیشن با وجود اینکه shader ها هم نصب شدن !

بلاخره ! اون دوستمونم گفتن با 4 جی می تونن وصل بشن 8-> قرار بود BO 4 هم همینطوری باشه ولی فقط "قرار بود" شد تهش !

اقا منم به زودی جوینتون میشم :D ادد کنین

Lothar#2489

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بلاخره ! اون دوستمونم گفتن با 4 جی می تونن وصل بشن 8-> قرار بود BO 4 هم همینطوری باشه ولی فقط "قرار بود" شد تهش !

اقا منم به زودی جوینتون میشم :D ادد کنین

Lothar#2489
آره کاملا اوکیه تنها مشکلی که داره همین لود نشدن مپ و تکسچراس خیلی رو مخه

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
پوشه players تو مسیر C:\Users\Manha\OneDrive\Documents\Call of Duty Modern Warfare تغییر نام بدید(در صورتی که نیازی به سیو سینگل پلیر ندارید پاکش کنید) بازی رو اجرا کنید تمام!

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
بخش مولتی دیگه کم کم داره حال بهم زن میشه. همه چیز شده صدای پا گرفتن و کمپ کردن. آخه اگه میخواستیم یه گوشه دراز بکشیم و صدای پا بگیریم خب میرفتیم Rainbow دیگه
باید یه نرفی واسه صدای پا اعمال کنن یا حداقل یه تغییری بدن این کمپرها بیان بیرون از لونه هاشون...تمام جذابیت COD به Run&Gun بودنشه اونوقت طرف واسه بالا بردن K/D Ratio کمپ میکنه

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
منظورتون رو از پینگ بشدت پایین متوجه نشدم کجاش پایینه مگه مال شما چند میشه؟!

خارجیها با پینگ 30 تا 40 حتی بعضی وقتا من 20 هم دیدم میان راحت مار رو با پینگ 130 به بالا اونم در شرایط عالی مورد عنایت خودشون (سبیل بی منت) قرار میدن .

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
بخش مولتی دیگه کم کم داره حال بهم زن میشه. همه چیز شده صدای پا گرفتن و کمپ کردن. آخه اگه میخواستیم یه گوشه دراز بکشیم و صدای پا بگیریم خب میرفتیم Rainbow دیگه
باید یه نرفی واسه صدای پا اعمال کنن یا حداقل یه تغییری بدن این کمپرها بیان بیرون از لونه هاشون...تمام جذابیت COD به Run&Gun بودنشه اونوقت طرف واسه بالا بردن K/D Ratio کمپ میکنه
دقیقا البته بنظرم انگار چیترها هم دارن کم کم زیاد میشن اکثر کیل کم هایی که میگیرم خیلی مشکوک میزنن یارو از پشت دیوار اونم با فاصله منظرت نشسته به محض اینکه بیرون میایی نفلت میکنه :|

• Like
Reactions: manhatan

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
خارجیها با پینگ 30 تا 40 حتی بعضی وقتا من 20 هم دیدم میان راحت مار رو با پینگ 130 به بالا اونم در شرایط عالی مورد عنایت خودشون (سبیل بی منت) قرار میدن .
دیگه اینجورم نیس D: من پینگم 120 بعضی مچ ها هم 160، ولی هیچوقت نشده که فرگ های آخر باشم یا 1به1 رو در رو رو بخاطر پینگ ببازم
photo_2019-10-28_21-41-31.jpg photo_2019-10-28_22-35-29.jpg photo_2019-10-30_22-10-25.jpg

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
دیگه اینجورم نیس D: من پینگم 120 بعضی مچ ها هم 160، ولی هیچوقت نشده که فرگ های آخر باشم یا 1به1 رو در رو رو بخاطر پینگ ببازم
View attachment 121268View attachment 121269View attachment 121270

والا ما اینهمه اینوایت میدیم نمیایی که ;)

اولای بازی که هنوز خسته نشدی اره خوب جلو میری بعد یه مدت که بخاطر پنگ بعد وقتی تو طرف رو میزنی اما تو کیل کم داری میبنی عین نره غول داری میدوی طرف هم با خیال راحت داره تو رو نشونه میگیره و هد شاتت میکنه ادم کفری میشه دیگه بعد چندتا مچ ادم کفری میشه.

من با اینترنت مخابرات بهترین پینگ رو میگیرم برای 8.8.8.8 کلا 60 تا 70 هستش اما تو بازی تو بهترین حالت 130 به بالا هستش. قربونش برم این کاهش پینگ ها هم که الکیه چند تاشو تست زدم بجای کاهش پینگ داره بالا میبره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
حداقل سعی کنین change log ها رو بخونین مخصوصا که 1.05 بعد رو هوا یه چیزی بگین بعدم قرار بود بازی تغییرات داشته باشه شما چشم بسته خریدی بازی رو :D واقعا کسی با اجبار گفت cod بخرین ؟ خدا رو شکر هم کامیونیتی داره فید بک و dev ها دارن تغییرات درست رو انجام میدن و یادتون باشه بازی به فید بک نیاز داره نه ناله کن. بتا رو ندیده بودین یا بازی نکرده بودین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر