Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
متاسفانه گرافیک بازی بعضی مپ ها واقعا به cod 1 شباهت داره تا ی بازی سال 2019 ! عجیب هم نیست چون به هرحال نسخه کنسولی هم همینه و بدبختی اینجاست که با نسخه pc کراس شده و عملا نمیشه گرافیک رو از این بالاتر برد .
و باز چوبش رو ما میخوریم . سوال اینجاست کجای این موتور دقیقا آپدیت شده ؟ به جرات میتونم بگم این همون موتور کال آف ای هست که اکتیویژن سالها و قرن هاست که داره ازش استفاده میکنه .

چقدر این مپ ها کوچیکه ! حتی کوچیکتر از bo 3 و 4 .
حس اسنایپ کردن و از داخل اسکوپ نگاه کردنش منو عجیب یاد sandstorm insurgency میندازه .

• Like
  • Smile
Reactions: -Poormaz- and kamyy

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
متاسفانه گرافیک بازی بعضی مپ ها واقعا به cod 1 شباهت داره تا ی بازی سال 2019 ! عجیب هم نیست چون به هرحال نسخه کنسولی هم همینه و بدبختی اینجاست که با نسخه pc کراس شده و عملا نمیشه گرافیک رو از این بالاتر برد .
و باز چوبش رو ما میخوریم . سوال اینجاست کجای این موتور دقیقا آپدیت شده ؟ به جرات میتونم بگم این همون موتور کال آف ای هست که اکتیویژن سالها و قرن هاست که داره ازش استفاده میکنه .

چقدر این مپ ها کوچیکه ! حتی کوچیکتر از bo 3 و 4 .
حس اسنایپ کردن و از داخل اسکوپ نگاه کردنش منو عجیب یاد sandstorm insurgency میندازه .
والا من با 1080ti دارم بهترین فریم ریت و بهترین گرافیک این نسل رو توی این بازی می بینم. یعنی به معنای واقعی کلمه تکسچر باکیفیت تر از این تو هیچ بازی ای ندیدم هنوز :x
تنها مشکلی که بود لگ داشتن جزئی کات سین ها بود

نمیدونم مشکل از تنظیماتتونه یا چیز دیگه حالا رفتم خونه یه عکس از تنظیماتم میذارم خواستید عین مال من ست کنید بلکه تغییری کرد

اون قسمت "عجیب هم نیست چون به هرحال نسخه کنسولی هم همینه و بدبختی اینجاست که با نسخه pc کراس شده و عملا نمیشه گرافیک رو از این بالاتر برد" دقیقا منظورتون چیه از این جمله؟ انشالله اونی نیس که من فکر میکنم:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تا اونجایی که بنده بررسی کردم بازی بیشتر برای کارت های سری RTX بهینه شده. که یه چیز طبیعی هست برای ترغیب گیمرها به سمت خرید این سری.
سیاست کثیفی هست . فکر ما جهان سومی ها نمی کنند که قیمت یک کارت گرافیک برابر با قیمت خودرو هست (22 میلیون تومان)=))=))=))=))=))=))

• Like
Reactions: Arsalan_xe

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
سیاست کثیفی هست . فکر ما جهان سومی ها نمی کنند که قیمت یک کارت گرافیک برابر با قیمت خودرو هست (22 میلیون تومان)=))=))=))=))=))=))

تازه هنوز سری RTX Super وارد ایران نشده و عملا این 22 میلیونی که شما میدیدن بی خوده

• Wow
Reactions: kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
تا اونجایی که بنده بررسی کردم بازی بیشتر برای کارت های سری RTX بهینه شده. که یه چیز طبیعی هست برای ترغیب گیمرها به سمت خرید این سری.
به نظر من اصلا بحث Nvidia و RTX و محبور کردن پلیر به خرید کارت جدیدتر نیست. انگار از سمت خود سازنده هاست. مثلا Outer worlds که یه عنوان AMD هست، روی کارت 1660 (نسخه ی معمولی و نه Ti) نزدیک به 9 فریم بهتر از 1060 فریم میده. کارت 1660 Ti هم 75 فریم گرفته که نسبت به 1060 نزدیک به 20 فریم بیشتره. دقت کنید که کارت 1660 اصلا RTX و تکنولوژی های جدید رو نداره و فقط معماری Turing ساخته شده. یا توی همین Call of duty که وضع به مراتب بدتره.اختلاف 1660 Ti با 1060 نزدیک به 36 فریم میرسه.

به نظر من سازنده ها کلا تمرکز شون رو روی کارت های جدیدتر میزارن. یه مصاحبه خونده بودم که طرف که خودش از عوامل سازنده بود، میگفت بازیمون روی توی E3 با گرافیک 1080 Ti و i7 7700K اجرا کردیم که سیستم غولی هم نیست (!!!!!) کلا احساس میکنم هدف و قصدشون کارت جدیدتر هست، حالا چه میخواد کارت های جدید میان رده باشه یا بالا رده. همین 1660 حدود 250 دلار بیشتر قیمت نداره که از 1060 روز لانچ 50 دلار ارزونتره. حالا بیا بهش بگو که من 1060 رو اون زمان خریدم 1.2 میلیون تومن خریدم که حدود 300 دلار بود ولی الان همین 250 دلار رو باید حداقل 3 تومن بدی. در کل بازم تاکید میکنم کارت های جدید با تکنولوژی و معماری جدید مهم هستن حالا میخواد RTX باشه یا یه کارت GTX میان رده جدید.

FireShot Capture 020 - Call of Duty Modern Warfare тест GPU_CPU - Action _ FPS _ TPS - Тест _ ...png Screenshot_2019-10-26_The_Outer_Worlds_GPU_CPU_RPG_GPU.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هرچی اینو پلی میدم بیشتر این سوال برام پیش میاد که واقعا چرا مزخرفی به اسم bo 4 ساخته شد ؟!
در مقایسه با bo4 این نسخه امتیاز 8.5 رو میگیره و اون با ارفاق امتیاز 2 .

اگر اشتباه نکنم شمام مثله من مشکله وصل شدن داشتی و دیر پیدا می کردی ؟!

الان اون مشکل رفع شده ؟ همون قضیه Net Type که حتما 1 باشه خیلی سریعتره و ... ؟! چون من BO4 رو با یه قیمت خیلی کذایی پیش خرید کردم ولی راحت بگم 10 تا بتل رویال نتونستم پیدا کنم کلا :)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

اقا اومدم بگم بازی واقعا عالی شده، منظورم بحث گرافیک نیستش داستان و گیم پلی هیجان انگیزی هستش که همیشه از بخش Single Player این بازی مد نظر داشتیم خیلی بهتر از Black OPS IIII هستش .

واقعا لذت بردم منی که BF-V بازی می کردم و زیاد سمت COD نمی رفتم از این بازی خوشم اومد و بازی خوبی رو امسال شاهد هستیم.

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

الان اون مشکل رفع شده ؟ همون قضیه Net Type که حتما 1 باشه خیلی سریعتره و ... ؟! چون من BO4 رو با یه قیمت خیلی کذایی پیش خرید کردم ولی راحت بگم 10 تا بتل رویال نتونستم پیدا کنم کلا :)

نه هنوز پابرجاست بعلاوه اینکه بعضی مواقع دچار فی لترینگ میشه و باید وی بی ان زد . علاوه بر اون حجوم چیترها و اون مپ های مسخرش با اون گرافیک کارتونی و بله برای بتل رویالش هم مشکل مچ میکینگ داشتم و همینطور داخل لابی برای بخش مولتی پلیر و همون قضیه نت تایپ که برای ما روی pc باید حتما nat type open باشه و نمیتونستی به دوستت که نت تایپش restricted یا حتی moderate بود جوین بشی و حتما باید ی شخص واسط با نت تایپ open این وسط می بود که شما رو به هم وصل کنه .

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما

این کاد لعنتی سر Hybrid server همیشه مشکل داشت اون از ww2 که کلا پلیر ایرانی پیدا میکرد و لابی اول گیم همیشه خالی بود اونم از BO4 که کلا هیچی پیدا نمیکرد ! 1 گیم بتل رویال پیدا نکرد مالتی هم کلا 1 مد بیشتر پیدا نمیکرد اونم بعد 1 ساعت سرچ کردن :| تنها کادی که با مالتیش مشکل نداشتم IW بود
مدرن هم انگار سرور dedicated هست بنابر این مشکلی نباید داشته باشه سروراش

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
نه هنوز پابرجاست بعلاوه اینکه بعضی مواقع دچار فی لترینگ میشه و باید وی بی ان زد . علاوه بر اون حجوم چیترها و اون مپ های مسخرش با اون گرافیک کارتونی و بله برای بتل رویالش هم مشکل مچ میکینگ داشتم و همینطور داخل لابی برای بخش مولتی پلیر و همون قضیه نت تایپ که برای ما روی pc باید حتما nat type open باشه و نمیتونستی به دوستت که نت تایپش restricted یا حتی moderate بود جوین بشی و حتما باید ی شخص واسط با نت تایپ open این وسط می بود که شما رو به هم وصل کنه .

ممنون !

ای بابا ... مثلا هردفعم میگن که ددیکیتد کردیم و فلان بیسار ولی بازم مشکلات هست ... الان تونستین با نت گوشی توی همین شماره وصل بشین و جوین سرورها بدین ؟!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
این کاد لعنتی سر Hybrid server همیشه مشکل داشت اون از ww2 که کلا پلیر ایرانی پیدا میکرد و لابی اول گیم همیشه خالی بود اونم از BO4 که کلا هیچی پیدا نمیکرد ! 1 گیم بتل رویال پیدا نکرد مالتی هم کلا 1 مد بیشتر پیدا نمیکرد اونم بعد 1 ساعت سرچ کردن :| تنها کادی که با مالتیش مشکل نداشتم IW بود
مدرن هم انگار سرور dedicated هست بنابر این مشکلی نباید داشته باشه سروراش

نسخیه قبلیم گفتن ددیکیتد شده و هست ولی مشکلاتش همچنان پایدار برقرار بود :))

• Like
  • Smile
Reactions: kamyy and TeTration

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
نام
Ali
ممنون !

ای بابا ... مثلا هردفعم میگن که ددیکیتد کردیم و فلان بیسار ولی بازم مشکلات هست ... الان تونستین با نت گوشی توی همین شماره وصل بشین و جوین سرورها بدین ؟!
من با td lte - 4g وصل میشم و مشکلی نداره
پینگ با ۴ جی ایرانسل ۱۲۰ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر