Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
جای مطمئن که نه اما کسی که کارت های اعتباری مستر یا ویزا داشته باشه میتونه براتون خرید کنه !
همین nord یا express رو میشه داخل روتری که ipsec داره ست کرد و بعد به توسط وای فای share کرد .
اخه مساله اينه كه مثلا من از سايتهايي كه نماد خريد الكترونيكي رو دارن گيفت و اينا مي خرم
ميتونم الان اكانتمو شارژ كنم و بخرم منتهي خيلي گرونه قبلنا اكانت پرميوم نورد رو داشتم منتهي الان ستگينه گفتم از اين هكي ها بخرم اطمينان كه خوب نميشه داشت منتهي اگه تجربه خريد دارين باز قابل اعتماد تره

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
ميگم شما جاي مطمئني واسه خريد nord يا express وي پ ان سراغ نداري
چون با قيمت اصلي كه اصلا نمي ارزه ١٢ دلار يكماهه.
كريو هم كه بدرد نمي خوره...
يه چيزي باشه كه TAP داشته باشه و بشه شرش كرد
شما حتی با نورد هم نیمتونی نت تایپ رو باز کنی من خودم از جفتش امتحان گرفتم و نتیجه هیچ فرقی نکرد که هیچ بد تر هم شد

• Like
Reactions: TeTration

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
در خیلی از موارد PORT FORWARDING هیچ اثری نداره .
تنها راه استفاده از DMZ هست که داخل خیلی از روترهای جدید هست
کافیه ip local سیستم رو داخلش ست کنید و save بزنید همین !

تمام پورت ها رو برای اون ای پی باز میکنه و باعث میشه nat type شما برای همیشه open بشه
مگر اینکه روتر رو خاموش و روشن کنید و ای پی لوکال سیستم تون عوض بشه .
بهتره upnp و firewall رو هم از داخل روتر غیر فعال کنید .
میشه راجبش dmz بیشتر توضیح بدین باید چیکار کرد چجوری باید فعال کرد

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
شما حتی با نورد هم نیمتونی نت تایپ رو باز کنی من خودم از جفتش امتحان گرفتم و نتیجه هیچ فرقی نکرد که هیچ بد تر هم شد
اره نت تايپ رو نميشه منتهي وقتي شرش مي كني وضعيت ديلي و لگ خيلي بهتر ميشه با اينكه پينگ هم ميره بالا.
البته به نوع وي پي ان خيلي بر مي گرده.

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
بنده همیشه بازیها را می گذارم را high difficulty،چون لذت خاصی داره واسم. پیشنهاد می کنم دوستان این بازی را حداقل بگذارن روی Hardened و ببینند که یا باید هد بزنی یا بمیری.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من نسخه بکاپ بتل نت رو از dlfox گرفتم نسخه فشرده رو بگیرید 105 گیگ هست که بعد از انزیپ شدن 107 گیگ میشه با آپدیت 8 گیگی بازی که جدا باید از خود بتل نت گرفت حدودا 116 گیگ میشه !

dmz رو ی چیزی مثل هاست فرض کن روی بستر نتورک خودت که شامل تمام پورت های upp و Tcp ایه که همگی از قبل فوروارد شده و open هستن و از ساده ترین متد برای فوروارد پورت ها روی دیوایس دیگه ای که اون هم از NAT پشتیبانی میکنه استفاده میکنه . در واقع به جای اینکه ده ها پورت رو یکی یکی فوروارد کنید کافیه به جاش DMZ رو داخل روتر پیدا کنید که معمولا داخل قسمت advance setup / NAT هست . البته هر نوع روتر ی FIRMWARE داره و میتونه گزینه هاش متفاوت باشه .

کافیه ای پی سیستمتون رو پیدا کنید برای این کار روی مانیتور سمت راست کنار ساعت ویندوز راست کلیک کنید و گزینه OPEN NETWORK & INTERNET SETTING رو بزنید در صفحه جدید انتهای صفحه روی VIEW YOUR NETWORK PROPERTIES کلیک کنید و بعد از داخل لیست IPV4 ADDRESS رو پیدا کنید و IP ادرسی که مقابلش نوشته شده یاد داشت و داخل کادر DMZ در روتر وارد کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید .

توجه داشته باشید بعد از هر بار روشن خاموش شدن روتر به هر دلیل ای پی شما همم عوض میشه و باید ای پی جدید رو به DMZ بدید !

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
تا اونجایی که بنده بررسی کردم بازی بیشتر برای کارت های سری RTX بهینه شده. که یه چیز طبیعی هست برای ترغیب گیمرها به سمت خرید این سری.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر