Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام
این call of duty modern warfare را وقتی باز می کردم یک دقیقه بازی می کردی و fatal error میداد و بسته میشود . اومدم بازی را پاک کردم و فقط قسمت انلاین را نصب کردم . حالا بازی که اجرا میشه بعد 1 دقیقه بدون هیچ خطایی بسته میشه . تمام کاریهای زیر را هم انجام دادم . کسی راه حلی نداره؟
  • Update your device drivers
  • Set texture quality to high or normal
  • Scan and Repair your game
  • Stop Overclocking
  • Disable NVIDIA V-Sync for Modern Warfare
  • Disable Discord in-game overlay
  • Change Priority
VGA 1070
CPU 8700K
Memory 16GB
Win 10 20H2
شماره ارور fatal error رو بنویس. یا یه عکس از ارور بفرست.
این فولدر رو cut کن یه جا دیگه بازیو لانچ کن:
Documents\Call of Duty Modern Warfare

ریجن بازی هم بذار Europe یه بار تست کن.

• Like
Reactions: myFreedom

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
شماره ارور fatal error رو بنویس. یا یه عکس از ارور بفرست.
این فولدر رو cut کن یه جا دیگه بازیو لانچ کن:
Documents\Call of Duty Modern Warfare

ریجن بازی هم بذار Europe یه بار تست کن.

قبلا fatal میداد الان که پاک کردم نصب کردم دیگه بدون هیچ پیغامی روی multiplayer که کلیک می کنم از بازی خارج میشه . اون پوشه را جابجا کردم ولی خود بازی مجددا همان مسیر میسازه. ریجن هم اروپا هست

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
قبلا fatal میداد الان که پاک کردم نصب کردم دیگه بدون هیچ پیغامی روی multiplayer که کلیک می کنم از بازی خارج میشه . اون پوشه را جابجا کردم ولی خود بازی مجددا همان مسیر میسازه. ریجن هم اروپا هست
کارت گرافیک AMD داری؟ یه نفر تو reddit نوشته نسخه درایور beta رو ریخته و مشکلش حل شده. دقیقا مشکلش مثل شماست.
اگه میتونی دیتارو ببر روی یک دستگاه دیگه تست کن که مطمئن شی مشکل از دیتا نیست و از سیستم خودته.
تو reddit خیلی گزارش شده این که تا کلیک میکنن روی multi بسته میشه.
ببین بازی رو در حالت safe mode اجرا کن یه بار تست کن.

ببین دوست منم بازیش بسته میشد ولی تو match به تنظیماتش ور رفتیم آخرش texture quailty رو روی Normal گذاشتیم و Vsync هم OFF کردیم، درست شد.

• Like
Reactions: kamyy

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
اگه کارتت ای ام دی هست بعضی از تنظیمات رو دست نزن چون بازی کراش میکنه سعی کن وقتی تنظیمات رو بالا میبری مقدار وی رم از خط قرمز اونورتر نره باعث کراش میشه
من خودم همین مشکل رو داشتم هیکراش میکرد یه بار با safe mod بالا اوردم حالا تنظیمات رو اروم اروم بالا میبردم تا ذرست شد

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
کارت گرافیک AMD داری؟ یه نفر تو reddit نوشته نسخه درایور beta رو ریخته و مشکلش حل شده. دقیقا مشکلش مثل شماست.
اگه میتونی دیتارو ببر روی یک دستگاه دیگه تست کن که مطمئن شی مشکل از دیتا نیست و از سیستم خودته.
تو reddit خیلی گزارش شده این که تا کلیک میکنن روی multi بسته میشه.
ببین بازی رو در حالت safe mode اجرا کن یه بار تست کن.

ببین دوست منم بازیش بسته میشد ولی تو match به تنظیماتش ور رفتیم آخرش texture quailty رو روی Normal گذاشتیم و Vsync هم OFF کردیم، درست شد.
اگه کارتت ای ام دی هست بعضی از تنظیمات رو دست نزن چون بازی کراش میکنه سعی کن وقتی تنظیمات رو بالا میبری مقدار وی رم از خط قرمز اونورتر نره باعث کراش میشه
من خودم همین مشکل رو داشتم هیکراش میکرد یه بار با safe mod بالا اوردم حالا تنظیمات رو اروم اروم بالا میبردم تا ذرست شد

نه کارتم 1070 با 8 گیگ vram هست . توی safe اجرا شد و مشکلی نبود . حالا حالت افزایش تدریجی تنظیمات را تست می کنم .
یعنی بدترین COD از نظر بهینه بودنه

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
نه کارتم 1070 با 8 گیگ vram هست . توی safe اجرا شد و مشکلی نبود . حالا حالت افزایش تدریجی تنظیمات را تست می کنم .
یعنی بدترین COD از نظر بهینه بودنه
عزیز شما یک بار با فیلتر شکن بازی رو اسکن ریپیر کن درست میشه............

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان راهی هست بشه بصورت دستی سرور بازی رو انتخاب کرد؟

خیر بازی مثل تمام ادوار گذشته فاقدِ dedicated server هستش و فقط لابی داره .
چیزی مثلا مثل سری بتلفیلد که server browser داشته باشه وجود نداره

• Like
Reactions: naruto22

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
دوستان برای تاییدیه موبایل اگر اکانت ریجن ایران بسازیم چه محدودیت هایی شاملش میشه؟ آیا راهی هست رایگان اکانت امریکا رو، موبایلش رو تایید کرد. من با شماره گوگل Voice هم امتحان کردم ولی Invalid میزنه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان برای تاییدیه موبایل اگر اکانت ریجن ایران بسازیم چه محدودیت هایی شاملش میشه؟ آیا راهی هست رایگان اکانت امریکا رو، موبایلش رو تایید کرد. من با شماره گوگل Voice هم امتحان کردم ولی Invalid میزنه.
به هیچ عنوان اکانت با ریجن ایران نسازید
به هیچ وجه تاییدیه موبایل داخل اکانت رو فعال نکنید گیر می افتید و بعد اکانتتون ساسپند میشه .
اس ام اس برای شماره ایران ارسال نمیشه اصلن ایران رو تو لیست کشورهاش نداره !
ی اکانت با ریجن روسیه بسازید خلاص !

• Like
Reactions: Vanquisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر