Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
چند شبه توی بازی مشکل پیدا کردم و موقع اجرا تا اول منوی اصلی میره میپره بیرون کسی از دوستان راه حلی به ذهنش میرسه مشکل رو حل کنیم؟
راه حل های تست شده هم ایناست که ج نگرفتم: اپدیت درایور گرافیک / اسکن ریپیر گیم/ پاک کردن و نصب دوباره بتل نت و گیم/ دانلود دیتای گیم از سایت های فارسی

• Sad
Reactions: kamyy

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
به اون سروری که روت میزنه مشکل داری. منم بعضی اوقات اینطوری میشم وقتی روت به سمت عربستان میزنه لگ پیدا میکنم ( زمانی که مینی لگ میزنه دیدم 90 درصد بازی کنان یا عربی دارن میگن یا اسماشون عربیه ، به این دلیل میگم شاید روت به سمت عربستان خوردم )

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا این مشکل بالا و پایین رفتن استفاده از cpu تو بازی رو شما هم دارین ....... کلا از چیه قبلا اینجور نبود............
رم 16
cpu i7 4790k
گرافیک 1070 8 گیگ

• Sad

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
حجم بازی با آپدیت چهل و خورده‌ای گیگی دیشب برای من شده 190 گیگ از 230 گیگ. حالا شاید یک سری فایل های بازی با Black Ops مشترک بوده شاید هم بهینه سازی کردند!
یک آپشن هم اضافه شده که یک سری Texture ها همزمان با بازی دانلود بشه با این آپدیت، حالا من تست نکردم این قضیه چیه (با توجه پهنای باند محدودی که دارم و خوب نمی‌خوام تجربه بازی برام لگ پیدا کنه) ولی میشد برای این مسئله تو بخش تنظیمات گرافیکی پهنای باند و حجم مشخصی رو محدود کرد یا کلا این آپشن رو خاموش کرد. شاید کم شدن حجم بازی به این برگرده اصلا :-??

• Like

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا یکی توضیح بده این چندتا موردی که تو تنظیمات گرافیک بازی جدید اومده چیه و چکار میکنه...........on- demand texture streaming

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اقا یکی توضیح بده این چندتا موردی که تو تنظیمات گرافیک بازی جدید اومده چیه و چکار میکنه...........on- demand texture streaming
والا چیزی که من حس کردم، قدیم تو وارزون وقتی مثلا با اسنایپ زوم می‌کردم، تصویر کیفیت خوبی داشت، ولی الان چند لحظه خیلی کوتاه (به ثانیه نمی‌رسه) طول میکشه مثلا یک ساختمان تو 300 متری با کیفیت از تو دوربین نشون داده بشه (بازی همیشه از اول تا الان رو SSD هم نصب بوده)

• Like

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
سلام دوستان
تو بازی پبنگم 80 هست ولی پکت لاست دارم شدید در حدی که بعضی وقتا نمیشه بازی کرد
سرویس گیم هم فعال کردم بازم همون جور هست
اینم وضعیت خطم

Downstream​
Upstream​
SNR Margin:
25.4​
9.5​
db
Line Attenuation:
12.6​
8.5​
db
Data Rate:
9311​
1151​
kbps
Max Rate:
20564​
1155​
kbps
POWER:
19.8​
12.2​
dbm
CRC:
5​
81​

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
سلام
این call of duty modern warfare را وقتی باز می کردم یک دقیقه بازی می کردی و fatal error میداد و بسته میشود . اومدم بازی را پاک کردم و فقط قسمت انلاین را نصب کردم . حالا بازی که اجرا میشه بعد 1 دقیقه بدون هیچ خطایی بسته میشه . تمام کاریهای زیر را هم انجام دادم . کسی راه حلی نداره؟
  • Update your device drivers
  • Set texture quality to high or normal
  • Scan and Repair your game
  • Stop Overclocking
  • Disable NVIDIA V-Sync for Modern Warfare
  • Disable Discord in-game overlay
  • Change Priority
VGA 1070
CPU 8700K
Memory 16GB
Win 10 20H2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند