Call of Duty - Modern Warfare 3

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من نمی دونم دوباره جریان چیه همه ملت رو جو گرفته !! یعنی فقط کالاف گرافیکش مشکل داره که همه گیر دادن بهش ؟؟ الان مثلا گرافیک کرایسیس 2 رو داست خوب بود که گیم پلیش هیچ جذابیتی نداره ؟؟؟؟ بازی که فقط گرافیک نیست ! تازه این bf3 اگه گرافیکش رو نگاه می کنید داستانش هم نگاه کنید که می خوان بازی رو تو ایران هم بزارن و شما رو در نقش یه خارجی به چیزی وادار کنن که تو بازی رو هموطن و ناموس خودتت به اسم تروریست گلوله ببندی !!!!!!!!

Prince7

کاربر سایت
Oct 3, 2010
74
دوست عزيز اگه به اين حرفا بود كه الان نصف جمعيت آمريكا يا كشورهايي كه توي اين بازي ها بودن يا اين بازي ها رو تحريم مي كردن يا اين كه از عذاب وجدان خودكشي :d مي كردن حالا يه بار هم كه ايران رو دارن تحويل ميگيرن اون هم توي همچين بازي شما هي گله گي كن تازشم شايد اين قدمي باشه همكاري اين شركتها با ايران بيشتر شه توي بازي سازي ويا توي يه بازي فوتبال ليگ ايران رو هم بزارن ..

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا خدا کنه دیگه واسه پلات کردن نیاز به گرفتن 45 لب تاپ نباشه :d یه چشمم به یوتوب بعد میذاشتی رو hdmi لب تابو گرفتی دوباره یوتوپ/:)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اگه منظوت همون Intel هست که آی گفتی :d

آره
باره اول که بازیرو تموم کردم نمیدونستم چنین چیزیم جزو بازیه

بچه ها میرفتن جلوی گلوله خمپاره من 5 دقیقه عقبتر داشتم دنبال لب تاپ میگشتم:d تازه میفهمیدم یه اتاقو نگشتم برگرد عقب گور بابای بچه ها

توو بیسیم میگفت , hey horry we need help comon ah ah we lose that

من داشتم میگفتم اینجا بود نه یکم عقبتر

SoroshBC

کاربر سایت
Jul 3, 2011
207
گفتی دوغ یاد لانچر و کیل استریک و اسباب بازی(همون اسلحه)وخیلی چیزای دیگه mw2 افتادم8-}:)):-j:gunner::nospam::sniper::gathering::)) :))

دقیقا مثل اینکه جو شما رو زده همه فکر می کنید Black Ops بده .
استایل اسلحه های MW2 اینقدر ریده بود می فکر می کردم تفنگ آبپاشه !
داستانش هم که مزخرف بود .
ولی داستان Black Ops عالی بود
قبول کنید یکی از بهترین داستان های Call of Duty بود .
Mw2 کلا 3-4 ساعت بود Campaign ش .
2 تا خوبی داشت یکی این بود که شخصیت اول بازی مرد .
2 اینکه چند تا ماموریت واقعی داشت یعنی واقعا استرس رو آدم بود که نمره .
مصل اونجایی که باید فایل ها رو کپی می کردی .
به جز اون Black Ops از همه ی لحاظ از Mw2 سرتره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر