Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها من این بازی رو تا چکسلواکی (پراگ)رفتم بعد یه 2 3 روز بازی نکردم الان میذارم دیگه بالا نمیاد بازیش!! یا مینویسه DISC IS NOT SUPPORTED یا مینویسه کثیفه زیرشو تمیز کن..در صورتی که خال به دی وی دیش نیست..مشکل چیه؟؟لایوشم یه بار بیشتر بازی نکردم!!! چه اتفاقی افتاده؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
بچه ها من این بازی رو تا چکسلواکی (پراگ)رفتم بعد یه 2 3 روز بازی نکردم الان میذارم دیگه بالا نمیاد بازیش!! یا مینویسه DISC IS NOT SUPPORTED یا مینویسه کثیفه زیرشو تمیز کن..در صورتی که خال به دی وی دیش نیست..مشکل چیه؟؟لایوشم یه بار بیشتر بازی نکردم!!! چه اتفاقی افتاده؟

اینجا رو ببین

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
اگر منظورت cod های قبلی رو اجرا نمیکنه که باید سری های قبل رو پچ کنی اگر جدید رو اجرا نمیکنه که باید یه DVD دیگه بخری

با تشکر دوست عزیز
modern war3 رو از دو جا گرفتم صفحه سیاه میشه میپره بیرون و میگه دیسک کثیفه modern war3 رو هم باید ایمیح بگیرم پچش رو درست کنم؟
black ops هم همین داستانه.
ولی بازیا دیگه مشکلی تدارم.
با تشکر
ی

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
کمکان من تحت تاثیر داستان این سه گانه موندم :( mw1 ، mw2 تو این قسمت هم واقعا داستان بازی به اوج خودش رسیده بود اون فلش بک ها به داستان نسخه های قبلی ، و صحنه ی مرگ سوپ :( خصوصا حکایت اون اصلحه ای که پرایس روی سینه ی سوپ گذاشت و اون حرف های که بین پرایس و مک میلان رد بدل شد :(

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
یک مشکل عجیب واسم پیش اومده :

من 45/46 اینتل تو بازی رو گرفتم . ولی تو هر مرحله ای که میرم نوشته همه اینتل هارو گرفتم . یعنی هیچ اینتلی نمونده که نگرفته باشم درحالی که یکی باید مونده باشه . کسی تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده ؟

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
به نظره من ModernWarfare1 قشنگ تر بود نه؟ البته انصافا اينم خيلی خوب بود لذت بردم;;) ، اما به نظرم ورژن ModernWarfare1 قشنگتر بود البته بدونه در نظر گرفتن گرافيک :d

***Sam I Am***

کاربر سایت
Nov 26, 2011
14
نام
SAM
[QUOTEمن 45/46 اینتل تو بازی رو گرفتم . ولی تو هر مرحله ای که میرم نوشته همه اینتل هارو گرفتم . یعنی هیچ اینتلی نمونده که نگرفته باشم درحالی که یکی باید مونده باشه . کسی تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده ؟ ][/QUOTE]
RASTESH MAN VAGHTI COD BAZI MIKONAM ASLAN BE EN INTEL HA TAVAJOH NEMIKONAM
VA AGAR HAM TASADOFI BEBINAM VAR MIDARAM
RASTI ASLAN EN INTEL HA CHIKAR MIKONE?:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
[QUOTEمن 45/46 اینتل تو بازی رو گرفتم . ولی تو هر مرحله ای که میرم نوشته همه اینتل هارو گرفتم . یعنی هیچ اینتلی نمونده که نگرفته باشم درحالی که یکی باید مونده باشه . کسی تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده ؟ ]
RASTESH MAN VAGHTI COD BAZI MIKONAM ASLAN BE EN INTEL HA TAVAJOH NEMIKONAM
VA AGAR HAM TASADOFI BEBINAM VAR MIDARAM
RASTI ASLAN EN INTEL HA CHIKAR MIKONE?:d[/QUOTE]

کار خاصی نمیکنه . واسه اچیومنت بدرد میخوره .

دوستان یعنی کسی همچین مشکلی واسش پیش نیومده ؟!:-/

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
امروز یه مجله داشتم میخوندم یه چیزی یادم اومد:
راستی Ghost چی شد گفتن توو بازی هست؟!توو تریلری که توو E3 گذاشتنم(همون زیردریاییه)صداش بود ولی توو خوده بازی دیگه اونجا اون صدا نبود!من تا وقتی که Yuri حرف نزده بود فک می کردم همون Ghost ِ!!فک کنم براش یه برنامه هایی داشتن منصرف شدن!!

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
یه سوال:
چرا تو بخش مولتی پلیر هر چی بازوکا میزنی به این هلیکوپترا اخ نمیگن هیچیشون نمیشه البته بعضی وقتا میترکن ولی 90 % مواقع هیچیشون نمی شه!!!خوهشا اگه کسی می دونه جواب بده. خیلی رو اعصابه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر