Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter DRIVER
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من 20 دقیقه سینگل رو بازی کردم همون صحنه های نیویورک رو تا اینجا خیلی خوب بوده سینگلش مولتیش که تا عرضه راه نمیفته Spec Ops هم بازی نکرم گرافیک بازی خیلی بهتر شده ولی سرعت بازی کندتر شده
گرافیک میخوام چیکار !!! :d کال اف سرعتش حال میده. چرا کم شده ؟
بروبچ هرکی گرفت بیاد قشنگ یه 3 4 خط بنویسه ببینیم چه خبره

گرافیک میخوام چیکار !!! :d کال اف سرعتش حال میده. چرا کم شده ؟بروبچ هرکی گرفت بیاد قشنگ یه 3 4 خط بنویسه ببینیم چه خبره

چیز خاصی نیست این اسپویلر ولی چون گفتم مراحل کجاست تو اسپویلر گزاشتم

واقعا عالیه این بازی . هر چی BF3 اشغال بود این عالیه .
3 مرحله رفتم جلو . مرحله اول که همون نیویورک بود . و تقریبا بیشتر مرحله توی E3 نمایش داده بودن . مرحله دوم هم که همون زیر دریایی بود که اونم تریلراش بود ولی گیم پلی قسمت قایق که میرونیش عالی بود و البته گرافیکش هم . الانم مرحله سومم که چون دقت نکردم اولش چی نوشت نمیدونم کجاست . ولی از اعلامیه های بازی که رو دیواراس فک کنم تو شرق اسیاس .
در کل گرافیک بین عالی و خوب
گیم پلی عالی
تخریب پذیری خوب
هوش مصنوعی دشمن خوب
هوش مصنوعی یارات خوب ( که واقعا نصبت به نسخه های قبلش که یارات باقالی بودن خوب شده )
صحنه های سینماتیک بی نظیر ( واقعا حسش میکنی )
همین الانم این دوستمون که داره بازی و ادامه میده رسید به مرحله 4 و مرحله 4 هم داخل هواپیما تو خاک روسیس

MW 3 که مثل فورزا4 حاوی چک امنیتی جدید نیست ؟! و اگه بت روش های بک اپ گیری و رایت جدید هم انجام نشه مشکلی نیست که؟!

اقا بعد abg که از فرمت XGD 3 پشتیبانی نمیکنه چجور بفهمیم بازیها واسه لایو مشکلی دارن یا نه؟!

بازي واقعا زيبا شده نسبت به شماره هاي قبلي . بايد اين بازي يه نمره خيلي بالايي بگيره
من خودم به اين بازي از 10 همون نمره 10 رو مي دم
به دوستان هم توصيه مي كنم سريع بازي نكنند تا تموم شه . چون تموم شه ديگه بازي به اين جالبي پيدا نمي كنيد - نصبت به بازي رقيب كه اين همه گرد و خاك كرده بود راحت 50 مرتبه بالاتره
ولي براي بازي كردن آنلاين ثانيه شماري مي كنم . چون واقعا اصلحه ها و نقشه ها خيلي پيشرفته و حرفه ايي شدن

سلام بازي مولتي آفلاين هم داره؟لطفا يكي جواب بده آخه مولتي آفلاين با رفقا زياد بازي ميكنم.

نمی‌دونم منظورت از مولتی چیه ولی این بازی co op اسپلیت اسکرین داره
یعنی می‌تونید دو نفره بخش spec ops رو آفلاین بازی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or