Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter DRIVER
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بازی کالاف دیوتی مودرن وارفای 3 روی اپدیت ال تی 2 اجرا میشه یا باید سی دی پچ دارشو بگیرم؟

داداش بازی قفل داره پچ چی هنوز این بازیها پچ نشده دوست عزیز بله با ال تی 2 اجرا میشه

بازی حرف نداشت خیلی عالیه مخصوصا اسلحه هاش توپن توپ گراف هم خوب بود و راضی کننده انلاین فعلا خطریه منظورم کل بازیهای دارای قفل جدیده به این هم نمیشه اطمینان کرد که یه نفر بره باش لایو و بن یا فلگ نشه دیگه بگیم دیسک بازی امنه فقط باید abgx با روش جدیدی بیاد و بشه این بازیها رو چک و ترمیم کنیم تا اون موقع پیشنهاد میکنم اصلا در حالت انلاین این بازی هارو داخل کنسول نزارین درحالت افلاین هم به نظر من یک شایعه هستش و اتفاقی نمی افته البته این نظر شخصی هستش

به قول معروف :
این کجا آن کجا ...
آدم لذت میبره اینو بازی می کنه .
اسلحه هاشم خیلی توپ شده به خصوص AK47 بی دوربین .
مراحلشم خیلی جذابه .

یه سوال از اونایی که این بازیرو بازی کردن
آیا میشه بازیرو در حالت سیستم لینک تو دو تا کنسول 4 نفره بازی کرد
ممنون میشم راهنمایی کنید

اصلا ربطی نداره خود من 1 هفته قبل از عرضه ی black ops با چند تا از بچه های ایرانی همش بازی میکردیم هیچ کسی هم بن نشد.ولی اگه میترسی xbox خوشگلت بن شه نرو;)

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

شما اگه قبل از عرضه بازی اصلی اگه بری لایو 100% بن میشی.
اصلا ربطی نداره خود من 1 هفته قبل از عرضه ی black ops با چند تا از بچه های ایرانی همش بازی میکردیم هیچ کسی هم بن نشد.ولی اگه میترسی xbox خوشگلت بن شه نرو;)

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

انشا... که چیزیت نشه ولی شب دراز است

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

• Like
Reactions: "H@MID"
بازی فوق العادست گرافیک گیم پلی و از همه مهمتر داستان و لحظه های درگیری... مردونه یه سو گردن از بات...3 بالاتره شاید شفافیت گرافیکی اونو نداشته باشه ولی ادم توی همون لحظه اول جزی از بازی میشه....واقعا شوتر فقط کال اف دیوتی

بچه ها هی میپرسن مولتی آفلاین داره یا نه؟ دوستان سوال رو درست متوجه نمیشن هی جواب درست نمیدن! مولتی آفلاین یعنی بری توی قسمت مالتی پلیر و آنلاین نباشی و بازی خودش بُت بسازه و باهاش بازی کنید که دقیقاً شبیه همون آنلاین بازی باشه. چون Black Ops هم مالتی پلیر آفلاین میتونستی اسپلیت اسکرین بازی کنی که بُت نمیساخت خودش, که 1 آپدیت اومد که بُت هم خودش میساخت و میتونستی اسپلیت اسکرین آفلاین مالتی بازی کنی!
حالا همچین قابلیتی داره یا نه؟ :d

بچه ها هی میپرسن مولتی آفلاین داره یا نه؟ دوستان سوال رو درست متوجه نمیشن هی جواب درست نمیدن! مولتی آفلاین یعنی بری توی قسمت مالتی پلیر و آنلاین نباشی و بازی خودش بُت بسازه و باهاش بازی کنید که دقیقاً شبیه همون آنلاین بازی باشه. چون Black Ops هم مالتی پلیر آفلاین میتونستی اسپلیت اسکرین بازی کنی که بُت نمیساخت خودش, که 1 آپدیت اومد که بُت هم خودش میساخت و میتونستی اسپلیت اسکرین آفلاین مالتی بازی کنی!
حالا همچین قابلیتی داره یا نه؟ :d

تا اونجا که من یادمه تو بلک اپس combat training هم لایو می خواست

تا اونجا که من یادمه تو بلک اپس combat training هم لایو می خواست

درست میگید ولی‌ بعد از ۲ ماه یک آپدیت اومد که میشد با بات بعضی‌ از حالت‌ها رو تو حالت آفلاین در مپ‌های مولتی بازی کرد. combat training فقط تو live میشد. خوب میشه اگه این‌یکی هم combat training داشته باشه ولی‌ بشه تو آفلاین بازی کرد. و مثل black ops چند تا آپشن محدود نباشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or