Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter DRIVER
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این نمرات برای اینهمه هایپ بنظرم مناسب نیست...البته نسخه پی سی انصافا خوب بوده و متاش بالای 90 بوده ولی نسخه کنسولی تاجایی که من اخرین بار چک کردم متای 82 داشت که خب....با اونهمه هایپ و مصاحبه بنظرم عملکرد قابل قبولی نیست....البته در اینکه یه میدان نبرد 3 یه شوتر عالی و قوی هست شکی ندارم ولی با مصاحبه نمیشه از کسی یا چیزی سبقت گرفت!

ظاهرا ایشون تاریخشون تا سال 56 کار میکنه و اسامی رو تا اون موقع به یاد دارن ....منم نفهمیدم کجا رو میگن:|
کاملا موافقم بازی بدی نیست اما جدا این آخرین و بیشترین زور Dice بود :دی من خودم رو 10 حساب می کردم معلومه نتونست انتظار هارو برآورده کنه
اینی هم که شما میگی نسخه ی pc بهتره فقط گرافیکش بهتره دیگه صحنه ی سینماتیک که بیشتر نداره:دی غیر از اینه؟

• Like
Reactions: Captain Mitchell
16 تا از map های بازی لیک شد .

اسم این مپها .

Arkaden, Bakaara, Botleg, Carbon, Dome, Downturn, Fallen, Hardhat, Interchange, Lockdown, Mission, Outpost, Resistance, Seatown, Underground و Village هستش :d

کاملا موافقم بازی بدی نیست اما جدا این آخرین و بیشترین زور Dice بود :دی من خودم رو 10 حساب می کردم معلومه نتونست انتظار هارو برآورده کنه
اینی هم که شما میگی نسخه ی pc بهتره فقط گرافیکش بهتره دیگه صحنه ی سینماتیک که بیشتر نداره:دی غیر از اینه؟
درست میگی درهر صورت بنظرم این نقد کننده ها هستن که باید بازیها رو باهم مقایسه کنن نه سازنده ها! ولی با این همه میدان نبرد3 یه شوتر قوی و زیبای نظامی هست که من به رقابتش با cod خوشبینم

مطمئن باشین اگه لیک شه خیلی درد سر داره ولی اگه همون اصل بخریم بیشتر حال میده یعنی میشه LIVE رو با تمام شور بازی کرد و این هم حمایت از Activision و هم واسه خوده COD : MW است و این بهتر است

مطمئن باشین اگه لیک شه خیلی درد سر داره ولی اگه همون اصل بخریم بیشتر حال میده یعنی میشه LIVE رو با تمام شور بازی کرد و این هم حمایت از Activision و هم واسه خوده COD : MW است و این بهتر است
خوب دوست عزیز معلومه اوریج از هر نظر بهتره اما ...:d
در ضمن لیک شه هیچ دردسری برای امثال من که فقط سینگل میزنیم نداره >:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or