Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مرسی داداش ولی

ما که نفهمیدیم بالاخره چی شد!!!!

• Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X38750 processor or better
  • Video Card: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA®GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better

x1950 یعنی چی؟؟؟

به نظرتون با گرافیک 4650 و رم 4 گیگ ویندوز سون سی پی یو 3.2 GH دو مگ کش میشه کال رو در حدی که صرفا بازی کنی بازی کرد ؛ خیلی بالا نه ها در همون حد 30 فریم !!!
من با کارت گرافیکت اشنایی ندارم
اما اگر در حد 260 باشه روی بهترین تنظیمات میتونی با سیستمت بازی کنی

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام
شرمنده این سوال رو میپرسم (نمی دونستم تایپیک اصلیش کجاست ؛ از بس همه به هم دیگه گیر میدن که سوالتو توی جاش بپرس آدم میترسه اصلا سوال بپرسه)

به نظرتون با گرافیک 4650 و رم 4 گیگ ویندوز سون سی پی یو 3.2 GH دو مگ کش میشه کال رو در حد نرمال بازی کرد ؛ خیلی بالا نه ها در همون حد 30 فریم !!!

(من چون ایکس باکس داشتم پی سیم رو ارتقا ندادم ، الآن چون کنسولم پریده حس کال اومده سراغم از رفی نمی تونم پی سیم رو ارتقا بدم !!!!)
سری جنگاوری نوین با اینکه گرافیکش همیشه عالی بوده ولی برای تمام سیستم ها بهینه شده پس نگران نباش!

• Like
Reactions: Sâlar

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
بفرما کا *
http://au.gamespot.com/pc/action/ca...call-of-duty-modern-warfare-3--launch-trailer
فقط یه عضویت میخواد که سه سوت*
فقط سن رو بالای 18 وارد کن esrb بهت گیر نده
اگر عجله هم نداری تا 15 دقیقه دیگه اپ میکنم برا دوستان
ممنون
ولی برای اینکه اکانتم رو فعال کنم باید برم تو یه صفحه هیتلر.اون رو هم که فعلا نمیتونم.میتونی جایی آپ کنی؟

ویرایش:ممنون.لازم نیست.ایشون گذاشتند:
lunch Trailer ـه MW3 ....

لینک دانلود

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
x1950 یعنی چی؟؟؟
x1950 خوب مدل كارت گرافيك هستش،
قبل از اين نسل از گرافيك هاي AMD ، مدل x850, x700 , .... بودن و بعدش اين سري اومد و بعدش هم سري 3xxx اومد و بعد از اون سري 4xxx كه كارت شما تو اين سري هست، بعد سري 5xxx و در انتها 6xxx توسط amd توليد داره ميشه ..
احتمالا بتوني با 30 فريم بازي كني ( البته بهتره در اين مورد عزيزان اهل فن نظر بدن تا بنده )

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,073
نام
Ali
یه جورایی حق با شماست دوست عزیز
متاسفانه من bf3 رو بازی نکردم اما call of duty یه چیزه دیگست
اما حقیقتا این modern warfare3 تا الان که خوب نیست
من که خودم به شخصه فقط دارم برای یه چیزش بازیش میکنم اون هم
به خاطر .................. کاپیتان پرایس و مک تاویش هست و دیگه هیچی

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یه جورایی حق با شماست دوست عزیز
متاسفانه من bf3 رو بازی نکردم اما call of duty یه چیزه دیگست
اما حقیقتا این modern warfare3 تا الان که خوب نیست
من که خودم به شخصه فقط دارم برای یه چیزش بازیش میکنم اون هم
به خاطر .................. کاپیتان پرایس و مک تاویش هست و دیگه هیچی
من کال رو خیلی دوست دارم و تا الان هرچی بازی از کال بوده رو رفتم و حتی هیجان سری mw رو باهیچی عوض نمیکنم ولی bf3 واقعا تحول و نواوری داشته ولی mw همون گرافیکه فقط داستان ادامه mw2 هستش.منم خیلی دوست دارم تا کال رو با گرافیکی مثل bf3 برم و ازش لذت ببرم.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,073
نام
Ali
حق با شماست گرافیک bf3 بالاست و از هرکسی بپرس از گرافیک بالا خوشش میاد
اما باید این رو هم بدونید که همیشه داستان بازی مهم هست که خوشبختانه mw3 ادامه ی mw2 هست بنا به فرموده های شما
که این خیلی خوبه اما باید این رو بگم که همیشه گرافیک بالا خوب نیست مثلا همه ماریو رو دوست دارن بخاطر اینکه داستانش جالبه ولی گرافیکش
خیلی پایینه.پس باید فهمید که گرافیک زیاد مهم نیست.(البته بی احترامی نشه این نظر شخصیمه)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
حق با شماست گرافیک bf3 بالاست و از هرکسی بپرس از گرافیک بالا خوشش میاد
اما باید این رو هم بدونید که همیشه داستان بازی مهم هست که خوشبختانه mw3 ادامه ی mw2 هست بنا به فرموده های شما
که این خیلی خوبه اما باید این رو بگم که همیشه گرافیک بالا خوب نیست مثلا همه ماریو رو دوست دارن بخاطر اینکه داستانش جالبه ولی گرافیکش
خیلی پایینه.پس باید فهمید که گرافیک زیاد مهم نیست.(البته بی احترامی نشه این نظر شخصیمه)
حرف شما درسته mw خیلی داستان زیبا و گیرایی داره ولی یکی باید به این سازنده ها بگه:این همه پولی که از فروش دو بازی دراوردید کجاتون گذاشتید؟؟؟یه ذره رو موتور بازی کار می کردن با اون پول کلان الان گرافیک بازی در کنار گیمپلی و داستان و... خیلی خیلی زیباتر میشد.
به نظر من کار اینا احمق فرض کردن طرفدارای cod مخصوصا سری mw هستش!!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,073
نام
Ali
یه جورایی برای من که خوبه چون که سیستم من مال 4 سال پیشه و گرافیکش دیگه پایینه خدا کنه که modern warfare3 روش جواب بده
البته جواب هم نده لب تاپ داداشم هست سیستم اون توپ توپ

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
بی صبرانه منتظر MW3 هستم ! من فقط از سری های کال آف فقط جنگاوری های نوین رو بازی کردم و خیلی باهاش حال کردم!:x

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 PM ارسال شده بود ----------

یه جورایی برای من که خوبه چون که سیستم من مال 4 سال پیشه و گرافیکش دیگه پایینه خدا کنه که modern warfare3 روش جواب بده
البته جواب هم نده لب تاپ داداشم هست سیستم اون توپ توپ
نگران نباش ! سری های کال آف دیوتی (مخصوصا جنگاوری نوین که اینفینیتی میسازه) برای اکثر سیستم ها بهینه شده!!\:d/:clap:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر