Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered | PC

نسخه ریمستر شده بازی 30 آپریل منتشر می شود.
بازی فقط شامل قسمت داستانی است و بخش چند نفره در آن وجود ندارد.
قیمت بازی حدود 25 یورو است.
بخش های گرافیکی مانند تکسچر ها و انیمیشن ها و فیزیک بهبود یافته اند همچنین HDR به بازی اضافه شده است.

تصاویر:

EUW2FUmWoAMvbcQ.jpg EUW2FUmXsAM5ELa.jpg EUW2FUoWoAEz624.jpg EUW2GhmXkAAgSAq.jpg

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
این اینیفیتی وارد چی از جون هارد و نت ما می خواد؟ همین الان MW روی هارد من ۱۶۵ گیگ جا گرفته هر هفته هم که ۳۰-۴۰ گیگ آپدیت می دن :|
دقیقا، تو 2 هفته گذشته هربار اومدم اجراش کنم یه اپدیت 20 یا 30 یا 40 گیگی خواسته و گذاشتم بگیره دیگه بیخیال شدم :|!
Dice برای بتل رویال BFV کلا یادم نیست ولی زیر 40 گیگ آپدیت داد بعد من برای بت رویال MW نزدیک 70 گیگ مجبور شدم دانلود کنم :| بتل رویالی که تازه اصلا علاقه ای به بازیش هم ندارم ...

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

واقعا خاک تو سر اکتی با این وضع مارکتینگی که برا بازی کرد از اون ور هم خاک تو سر منتقدا که به این ریمستر نمره پایین دادن ریمستر به این بازی نباید گفت عملا ریمیک تقریبا همه جای بازی رو تغییر دادن حتی رفتار NPC ها رو هم تغییر دادن دیالوگ اضافه و هزار یک جور جزئیات بهش اضافه کردن وقعا ارزش 30 دلار 20 دلار رو داره حیف که پولی در بساط نیست دلم لک زده برا تجربه سناریو بازی :(

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

واقعا خاک تو سر اکتی با این وضع مارکتینگی که برا بازی کرد از اون ور هم خاک تو سر منتقدا که به این ریمستر نمره پایین دادن ریمستر به این بازی نباید گفت عملا ریمیک تقریبا همه جای بازی رو تغییر دادن حتی رفتار NPC ها رو هم تغییر دادن دیالوگ اضافه و هزار یک جور جزئیات بهش اضافه کردن وقعا ارزش 30 دلار رو داره حیف که پولی در بساط نیست دلم لک زده برا تجربه سناریو بازی :(

البته حتی تو ریجن آمریکا 30 دلار هم نیست 20 دلاره! به شدت منم علاقه به تهیه بازی دارم! ولی کارو کاسبی ها کاملا خوابیده و نمیشه دیگه به این راحتی پول خرج بازی کرد...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اتفاقا حق همست که بازی کرک بشه شاید خنده دار به نظر بیاد ولی پایرسی یعنی دادن حق انتخاب اینی که یـ نفر تصمیم بگیره از محصولی که خوشش میاد یا نه ساپورت کنه حق همه باید باشه ما اینجا یک صدم قانون کپی رایت رو رعایت نمیکنیم فقط کافیه شما یـ سر به سابرددیت Piracy تو رددیت بزنید ببینید چه قانون های خنده داری واسه کپی رایت که وضع نمیشه همه اینا باعث میشه مشتری به ساز سازنده هرجوری که خواست برقصه و این صد درصد غلطه مشرتی باید این جور موقع حق انتخاب داشته باشه وقتی نداشته باشه سازنده هر جوی که خواست با مشتری هاش تا میکنه این یـ طرف مسئلست طرف دیگش هم اینه که شما تصمیم گرفتی یـ بازی رو قانونی تهیه کنی دلیل بر این نیست که فرد X هم باید اون رو حتما قانونی تهیه کنه من در مورد جامعه ای که توانایی خرید قانونی یـ محصول رو داره ولی بازم پایرت میکنه حرف نمیزم در مورد جایی حرف میزنم که توانایی خرید قانونی وجود نداره و حتی از نظر ساپورت رسمی هم آدم حساب نمیشه چه برسه مشتری اون فرد تهش نمیتونه محصول رو تهیه کنه حالا چه بازی کرک بشه چه نشه این وسط هیچی به سازنده نمیماسه جنس فیزیکی نیست که طرف بره بدزدتش و مستقیم به سازندش ضرر برسونه

یـ مثال عینی میزنم : چند وقت پیش یـ سازنده بازی ایندی اومده بود تو فروم استیم پست زده بود نوشته بود بازی من طبق محاسباتی که کردم توی تورنت فقط 50 هزار بار دانلود شده خلاصه اومده بود گلگی کرده بودش تهش هم نوشته بود حداقل بیان کمی من رو ساپورت کنید مورد اول اینکه اون کسایی که بازیش رو پایرت کردن اصلا نمیدونن سازنده بازی اومده تو فروم استیم داره گلگی میکنه مورد دیگه هم اینکه خیلی واضحه اون 50 هزار نفر ته تهش بازیش رو نمیخریدن در واقع اون 50 هزار پایرت هیچ ضرری که به محصولش نرسونده هیچ تازه باعث شده اگه بازیش رو اگه کسی رغبت نمیکرد بخره و هیشکی ازش اسمی نشنیده بود حداقل یـ اسمی برا خودش در کنه چه بسا نسخه بعیدش 10 درصد 20 درصد همین کسایی که به خاطر پایرت کردنش با اسمش اشنا شدن بیان سر نسخه بعدش و سازنده رو ساپورت کنن

در مورد وجود قفل هم باز به همین صورته سازنده شمایی که قانونی یـ محصول رو خریده وادار میکنه از قفل استفاده کنید حتی میاد شما رو برای کمپین مجبور میکنه انلاین بشی این دوتا هیچ فرقی با هم ندارن تهش اون کسی که میخواد بازی رو پایرت کنه صبر میکنه بازی کرک بشه شما میمونی و سر کله زدن با بحث قفل و انلاین اجباری که این نه تنها احترام به مشتری نیست بلکه پا گذاشتن رو حق مسلم شماست شمایی که رفتی قانونی بازی رو خریدی بماند که همین مسائل باعث میشه سازنده روتون کنترل بیشتری داشته باشه و حتما باید به ساز اون برقصید

در کل حرف زیاده وقتی یـ شرکتی مثل CDPR که یـ زمانی بدترین قفل ها رو روی محصولاتش میزاشت به این نتیجه رسیده که همه اینا بی احترامی به مشتری محسوب میشه و شعار فروشگاهش Fuck DRM هستش و میاد همه جوره از حق مشتری هاش حمایت میکنه باید فهمید که نباید از این دست مسائل حمایت کرد و حق انتخاب رو برای همه در نظر گرفت نه صرفا فقط خودتون رو ببیند که زیر بار محصول کرکی نمیرید
از زمانی که اکتیویژن اومد کالاف آنلاین اجباری کرد و دیگه کرک نشد برای من شرکت منفوری شد ... این همه سال کاری نکرده بود یکدفعه یادش اومد !!! اون که بازی هاش فروش نجومی داشتند چرا این سیاست مسخره رو انجام داد و در حق ما ظلم بیشتر شد که هم پولمون بی ارزش کردند هم اینترنت در ایران گران و سرعتش داغونه و مشکلات زیرساختی زیاد داره هم اینکه برای پنج شش ساعت گیم پلی باید کلی حجم دانلود کرد و بعد قندشکن وصل کرد و امیدوار بود در طول بازی اینترنت قطع نشه و از این داستان ها ... قفل نزاشت نزاشت یکهو زد پکوند

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بازی اومده ولی روی بتل نت هست ... مثل اینکه کرک نمی شه ...
این بازی مثل نسخه قبل انلاینه کلا دیگ با کرک سری کال اف دیوتی خداخافظی کن :D البته از اونجا ک انلاین نداره خود بازی شاید بعدا بشه یکاریش کرد ولی حالا حالا منتظر نباش

• Sad

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
میخواستم خرید کنم عمرا با این سیاستی که روی بازی افلاین گذاشته خرید کنم، از این به بعد یه قانونی برای خرید بازیهام گذاشتم هر بازی افلاینی که اتصال دائم اینترنت نیاز داشته باشه خرید نمیکنم

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
میخواستم خرید کنم عمرا با این سیاستی که روی بازی افلاین گذاشته خرید کنم، از این به بعد یه قانونی برای خرید بازیهام گذاشتم هر بازی افلاینی که اتصال دائم اینترنت نیاز داشته باشه خرید نمیکنم
درور بر شرفت مرد همین فرمون مستقیم برو منم باهاتم

• Smile

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
  • Like
Reactions: kamyy and tpouria

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
بازی عجیب برا من افت فریم داره! یعنی با 60 فریم شروع میشه کم کم لگ میزنه موس، بعد فریم میشه 30 -32 فریم

vsyn هم خاموش کردم تاثیری نداشت

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این کرک RAZOR مگه مشکل داره؟ این v4 چی بیشتر داره مگه؟ اپدیت چی خاصی فیکس می کنه.
من با کرک RAZOR رفتم مشکلی نداشت بازی

• Like
Reactions: tpouria

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر با این نسخه بازی اجرا شده هیچ کار نیاز نیست بکنی
من نسخه نهایی بازی رو دانلود کردم هیچ کدوم از کرک ها اجرا نمیشه همه روش ها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم اگر کسی راه حل مناسبی داره ارائه بده واقعا خسته شدم الان سه روز دارم روش کار میکنم ولی هیچ .
نسخه dodi رو اصلا دانلود نکنید چون از سایت خودش حذف شده
نسخه فیت گرل هم کسی نتونسته اجرا کنه
فکر کنم نسخه اول رو خیلی ها نتیجه گرفتن یعنی اولین کرک
اخه من تا حالا ندیدم RAZOR کرک مشکل دار بده برای همین پرسیدم. شما نسخه غیر فشرده بگیرید.
الان CPU ت چیه شاید چون خیلی قدیمی هست اجرا نمی شه.

• Like
Reactions: tpouria

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر