Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered | PC

نسخه ریمستر شده بازی 30 آپریل منتشر می شود.
بازی فقط شامل قسمت داستانی است و بخش چند نفره در آن وجود ندارد.
قیمت بازی حدود 25 یورو است.
بخش های گرافیکی مانند تکسچر ها و انیمیشن ها و فیزیک بهبود یافته اند همچنین HDR به بازی اضافه شده است.

تصاویر:

EUW2FUmWoAMvbcQ.jpg EUW2FUmXsAM5ELa.jpg EUW2FUoWoAEz624.jpg EUW2GhmXkAAgSAq.jpg

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نسخه ریمستر شده بازی 31 مارچ منتشر می شود.
بازی فقط شامل قسمت داستانی است و بخش چند نفره در آن وجود ندارد.
قیمت بازی حدودا 22 یورو است
بخش های گرافیکی مانند تکسچر ها و انیمیشن ها و فیزیک بهبود یافته اند همچنین HDR به بازی اضافه شده است.

تصاویر:

View attachment 134453View attachment 134454View attachment 134455View attachment 134456

جدا میشه خرید یا حتما باید در قالب Warfare خریده بشه؟
واسه این میپرسم که اگر جدا از وارفیر باشه شاید کرک هم بشه

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

روی کنسول که جداست PC رو خدا میدونه اکتی چه خوابی دیده به احتمال زیاد به عنوان DLC جزو بازی اصلی بفروشن اینجوری کرک شدنش هم منتفیه ....

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

من چند تا خبرو خوندم چیزی در این مورد ننوشته بود.

حجم بازی رو هم نوشتن 46 گیگ

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
واقعا اکتی شرکت کثیفی شده . هم داره از این بازی های قدیمی درآمد زایی می کند هم بازی جدیدش به زور آنلاین اجباری کرد و کرک نشد

البته که اکتی شرکت کثیفی هست! (ولی نه به این دو دلیلی که شما اشاره کردید) چه معنی داره بازی که ملت درخواستش رو کرده بودند و از نظر خیلیا بهترین بخش داستانی سری بوده رو در حد Remake درست کنه بعد به عنوان Remaster بده به ملت! اونم به قیمت 20 دلار!

همچنین چه معنی داره رو پلتفرم PC/Windows که ملت میشد کرک کنند بازی رو، کاری کنه که دیگه نشه کرکش کرد! اصلا حق ما بوده همه اینا بازیشون کرک بشه ما بازی کنیم.

بدور از شوخی آقا خدا وکیلی اینا سیاست های پول پرستی و کثیف این شرکت نیستا، ملت درخواست این رو داشتند که این نسخه هم مثل MW1 دوباره با کیفیت بهتر عرضه بشه، واقعا هم بهتر شده، مقایسه هاش همین الان در Youtube موجود هست، با ارفاق میشه گفت بازی در حد یک نسل پیشرفت داشته!

درباره اینکه کاری کردند که کرک نشه هم شکایت کردن معنی نداره، هیچ رقمه حق شما نیست که بازی کرک بشه، این که قفل های بدی بزارند که روی بازدهی بازی تاثیر منفی داشته باشه بله کار بدیه! ولی آفلاین این بازی 6-7 ساعت سر هم میاد و خیلی برای کسی که بازی رو خریده مشکلی ایجاد نمیکنه این، گرچه بازم شاید آدم ترجیح بده یک بازی آفلاین نیازی به نت نداشته باشه، ولی میشه کنار اومد باهاش. به هر شکل ایشالله راهی پیدا شه کرک بشه، شما هم تجربه کنید و حتی MW2 انلاین نباشه و کرک بشه. ولی نشدم، نشد. اگر خیلی علاقه مند هستید من اکانت میدم (برای مدت محدود البته)، شما آفلاین MW2019 رو تجربه کنید. این روزا زیاد دیدم منتظر کرکش هستید.

• Like
  • Love
Reactions: TeTration and kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
البته که اکتی شرکت کثیفی هست! (ولی نه به این دو دلیلی که شما اشاره کردید) چه معنی داره بازی که ملت درخواستش رو کرده بودند و از نظر خیلیا بهترین بخش داستانی سری بوده رو در حد Remake درست کنه بعد به عنوان Remaster بده به ملت! اونم به قیمت 20 دلار!

همچنین چه معنی داره رو پلتفرم PC/Windows که ملت میشد کرک کنند بازی رو، کاری کنه که دیگه نشه کرکش کرد! اصلا حق ما بوده همه اینا بازیشون کرک بشه ما بازی کنیم.

بدور از شوخی آقا خدا وکیلی اینا سیاست های پول پرستی و کثیف این شرکت نیستا، ملت درخواست این رو داشتند که این نسخه هم مثل MW1 دوباره با کیفیت بهتر عرضه بشه، واقعا هم بهتر شده، مقایسه هاش همین الان در Youtube موجود هست، با ارفاق میشه گفت بازی در حد یک نسل پیشرفت داشته!

درباره اینکه کاری کردند که کرک نشه هم شکایت کردن معنی نداره، هیچ رقمه حق شما نیست که بازی کرک بشه، این که قفل های بدی بزارند که روی بازدهی بازی تاثیر منفی داشته باشه بله کار بدیه! ولی آفلاین این بازی 6-7 ساعت سر هم میاد و خیلی برای کسی که بازی رو خریده مشکلی ایجاد نمیکنه این، گرچه بازم شاید آدم ترجیح بده یک بازی آفلاین نیازی به نت نداشته باشه، ولی میشه کنار اومد باهاش. به هر شکل ایشالله راهی پیدا شه کرک بشه، شما هم تجربه کنید و حتی MW2 انلاین نباشه و کرک بشه. ولی نشدم، نشد. اگر خیلی علاقه مند هستید من اکانت میدم (برای مدت محدود البته)، شما آفلاین MW2019 رو تجربه کنید. این روزا زیاد دیدم منتظر کرکش هستید.
اتفاقا حق همست که بازی کرک بشه شاید خنده دار به نظر بیاد ولی پایرسی یعنی دادن حق انتخاب اینی که یـ نفر تصمیم بگیره از محصولی که خوشش میاد یا نه ساپورت کنه حق همه باید باشه ما اینجا یک صدم قانون کپی رایت رو رعایت نمیکنیم فقط کافیه شما یـ سر به سابرددیت Piracy تو رددیت بزنید ببینید چه قانون های خنده داری واسه کپی رایت که وضع نمیشه همه اینا باعث میشه مشتری به ساز سازنده هرجوری که خواست برقصه و این صد درصد غلطه مشرتی باید این جور موقع حق انتخاب داشته باشه وقتی نداشته باشه سازنده هر جوی که خواست با مشتری هاش تا میکنه این یـ طرف مسئلست طرف دیگش هم اینه که شما تصمیم گرفتی یـ بازی رو قانونی تهیه کنی دلیل بر این نیست که فرد X هم باید اون رو حتما قانونی تهیه کنه من در مورد جامعه ای که توانایی خرید قانونی یـ محصول رو داره ولی بازم پایرت میکنه حرف نمیزم در مورد جایی حرف میزنم که توانایی خرید قانونی وجود نداره و حتی از نظر ساپورت رسمی هم آدم حساب نمیشه چه برسه مشتری اون فرد تهش نمیتونه محصول رو تهیه کنه حالا چه بازی کرک بشه چه نشه این وسط هیچی به سازنده نمیماسه جنس فیزیکی نیست که طرف بره بدزدتش و مستقیم به سازندش ضرر برسونه

یـ مثال عینی میزنم : چند وقت پیش یـ سازنده بازی ایندی اومده بود تو فروم استیم پست زده بود نوشته بود بازی من طبق محاسباتی که کردم توی تورنت فقط 50 هزار بار دانلود شده خلاصه اومده بود گلگی کرده بودش تهش هم نوشته بود حداقل بیان کمی من رو ساپورت کنید مورد اول اینکه اون کسایی که بازیش رو پایرت کردن اصلا نمیدونن سازنده بازی اومده تو فروم استیم داره گلگی میکنه مورد دیگه هم اینکه خیلی واضحه اون 50 هزار نفر ته تهش بازیش رو نمیخریدن در واقع اون 50 هزار پایرت هیچ ضرری که به محصولش نرسونده هیچ تازه باعث شده اگه بازیش رو اگه کسی رغبت نمیکرد بخره و هیشکی ازش اسمی نشنیده بود حداقل یـ اسمی برا خودش در کنه چه بسا نسخه بعیدش 10 درصد 20 درصد همین کسایی که به خاطر پایرت کردنش با اسمش اشنا شدن بیان سر نسخه بعدش و سازنده رو ساپورت کنن

در مورد وجود قفل هم باز به همین صورته سازنده شمایی که قانونی یـ محصول رو خریده وادار میکنه از قفل استفاده کنید حتی میاد شما رو برای کمپین مجبور میکنه انلاین بشی این دوتا هیچ فرقی با هم ندارن تهش اون کسی که میخواد بازی رو پایرت کنه صبر میکنه بازی کرک بشه شما میمونی و سر کله زدن با بحث قفل و انلاین اجباری که این نه تنها احترام به مشتری نیست بلکه پا گذاشتن رو حق مسلم شماست شمایی که رفتی قانونی بازی رو خریدی بماند که همین مسائل باعث میشه سازنده روتون کنترل بیشتری داشته باشه و حتما باید به ساز اون برقصید

در کل حرف زیاده وقتی یـ شرکتی مثل CDPR که یـ زمانی بدترین قفل ها رو روی محصولاتش میزاشت به این نتیجه رسیده که همه اینا بی احترامی به مشتری محسوب میشه و شعار فروشگاهش Fuck DRM هستش و میاد همه جوره از حق مشتری هاش حمایت میکنه باید فهمید که نباید از این دست مسائل حمایت کرد و حق انتخاب رو برای همه در نظر گرفت نه صرفا فقط خودتون رو ببیند که زیر بار محصول کرکی نمیرید

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
https://us.shop.battle.net/en-us/pr...fare-2-campaign-remastered#systemrequirements

بازی تماما انلاین ـه 80 گیگ هم فضا میخواد 80 گیگ برا 5 ساعت کمپین :))

View attachment 134791
این اینیفیتی وارد چی از جون هارد و نت ما می خواد؟ همین الان MW روی هارد من ۱۶۵ گیگ جا گرفته هر هفته هم که ۳۰-۴۰ گیگ آپدیت می دن :|

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
https://us.shop.battle.net/en-us/pr...fare-2-campaign-remastered#systemrequirements

بازی تماما انلاین ـه 80 گیگ هم فضا میخواد 80 گیگ برا 5 ساعت کمپین :))

View attachment 134791

من دیگه رد دادم .... ! ای خِدااااا

واقعا من اینو درک نمیکنم ! 5 ساعت کمپین 80 گیگ ! بهینه سازی هم عین نسخه ریمستر اول که داغونه هنوز !
حالا هم همه آنلاین ! :|

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
به نظرم اکتیویژن رو باید همه تحریم کنن که غلطا نکه حالا قفل گذاشتی هیچ چرا انلاینش کردی ! اونم بازی که خیلی وقت پیش اکثریت تجربه ش کردن .

• Like

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
به نظرم اکتیویژن رو باید همه تحریم کنن که غلطا نکه حالا قفل گذاشتی هیچ چرا انلاینش کردی ! اونم بازی که خیلی وقت پیش اکثریت تجربه ش کردن .
داداش کال آو دیوتی مجانی برا همیشه از پی سی رفته چون از دو سال قبل تنها رو بتل نت عرضه شده و خواهد شد

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
من از call of duty ww 2 دیگه این بازیو بوسیدم و گذاشتم کنار
الانم میرم دوباره بازیشو دانلود کنم
یکی از منفورترین کمپانی هاییه که اصلیتشو خودشو از دست داده
حیف اون call of duty که یه زملنی تو e3 ها ملت له له میزدن برا گیم پلی بازیاش

• Sad

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
جالبه فک میکردم نهایت تکسچرا 4k کنن تحویل بدن ولی خداییش ریمستر خوبیه :D
مدلا رو که تغییر دادن، شیدرا هم تغییر کرده، حتی انیمیشنا هم همون قدیمیا نیست، برای مثال صحنه معروف Ghost :
اینو دیدم گفتم یک خرده فرق کرده رفتم قدیمیشم دیدم میبینم بعله انیمیشنا تغییر دادن یکم دراماتیک ترم کردن صحنه رو :D گرچه همون قدیمیه رو ترجیح میدادم ولی دمشون گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر