Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered | PC

نسخه ریمستر شده بازی 30 آپریل منتشر می شود.
بازی فقط شامل قسمت داستانی است و بخش چند نفره در آن وجود ندارد.
قیمت بازی حدود 25 یورو است.
بخش های گرافیکی مانند تکسچر ها و انیمیشن ها و فیزیک بهبود یافته اند همچنین HDR به بازی اضافه شده است.

تصاویر:

EUW2FUmWoAMvbcQ.jpg EUW2FUmXsAM5ELa.jpg EUW2FUoWoAEz624.jpg EUW2GhmXkAAgSAq.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
  • Like
Reactions: tpouria

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هیچ اروری نمیده واقعا هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه
تو یوتیوب هم یه بنده خدایی با کارت گرافیک من بازی رو بالای 100 فریم گرفته
فکر کنم باید نسخه دیگه ای رو دانلود کنم ولی بازم ریسکه
1 بار با دیسپلی ان اینستالر کلا درایور پاک کن مجدد اخرین نسخه بریز ببین حل می شه مشکلت مطمئنم 1 به...یی توی WIN 10 دادی.

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به خاطر این بازی سه ورژن مختلف ویندوز ۱۰ رو نصب کردم . نرم افزار های مانیتورینگ رو غیرفعال کردم سه ورژن مختلف درایور کارت گرافیک رو تست کردم تمام vc های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ رو نصب کردم لانچر battlenet رو نصب کردم یعنی هر احتمالی رو انجام دادم ولی اجرا نمیشه سرم داره گیج می ره انقدر که ور رفتم.
شیطونه میگه برم ۲۰ دلار بدم رو کنسول بخرم

• Like

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
به خاطر این بازی سه ورژن مختلف ویندوز ۱۰ رو نصب کردم . نرم افزار های مانیتورینگ رو غیرفعال کردم سه ورژن مختلف درایور کارت گرافیک رو تست کردم تمام vc های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ رو نصب کردم لانچر battlenet رو نصب کردم یعنی هر احتمالی رو انجام دادم ولی اجرا نمیشه سرم داره گیج می ره انقدر که ور رفتم.
شیطونه میگه برم ۲۰ دلار بدم رو کنسول بخرم
داداش چیز خاصی را از دست نمیدی همون نسخه قدیمی را یه زره رنگ و لعاب دادن چرا اینقدر به خودت سختی میدی مگه این بازی چی هست حالا من همون ده سال پیش تموم کردم الانم نصب کردم فقط همون اول که اجرا کردم تا نصف رفتم بعد خاموش کردم الان دوباره امدم بقیه را برم دیدم حال نمیده کاش به جای این شماره جدیدش کرک میشد این دیگه تاریخ مصرف گذشته شده ولش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر