Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خلاصه میگم این Spec. Ops یه سری ماموریت جدا از داستانه ! که بر اساس رکوردت ستاره و این حرفا میگیری و به ازای هر امتیاز درجه های بیشتری باز میشه . نکته جالب اینه که میتونی این مد هارو به صورت Co.op بازی کنی !
منظور از co-op همون انلاینه دیگه ؟ با کمک یک بازیکن دیگه در انلاین.
نــه ! به قول خودمون یه دوستی برادری چیزی بشینه بقل دستت Co.op با هم بازی کنید ! 2 نفره اما آفلاین .

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
چقدر زود تموم شد . من فکر میکردم حالا حالا ها ادامه داره . ببینم برای شما هم اونجاش تموم شد که چاقو را از بدن خودش در میاره و پرت میکنه به همون یاروئه که بهش خیانت کرد؟؟
خیلی زود تموم شد و برای من تا الان از 50 تا ایتم فقط 16 تاش را باز کرده و بقیه ی ایتم ها قفل هستند .
یعنی بیشتر ایتم ها مخصوص special ops هستند ؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
چقدر زود تموم شد . من فکر میکردم حالا حالا ها ادامه داره . ببینم برای شما هم اونجاش تموم شد که چاقو را از بدن خودش در میاره و پرت میکنه به همون یاروئه که بهش خیانت کرد؟؟
خیلی زود تموم شد و برای من تا الان از 50 تا ایتم فقط 16 تاش را باز کرده و بقیه ی ایتم ها قفل هستند .
یعنی بیشتر ایتم ها مخصوص special ops هستند ؟؟
سلام دوست عزیز
اگه منظور شما از آیتم ، Achievement هست که یه سری به اینجا بزنی کارت را میفته!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
سلام علیکم...

امروز یه چیز جالبی فهمیدم...

50cent به جای یکی از شخصیتهای بازی صحبت کرده !!!
دوست عزیز این خبر 4 5 ماه قبل از ریلیز بازی منتشر شد ! شما تازه فهمیدی ؟؟ :d
بعدم اون شخصیت ماله قسمت مولتی هست و ربطی به سینگلش نداره !!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوست عزیز این خبر 4 5 ماه قبل از ریلیز بازی منتشر شد ! شما تازه فهمیدی ؟؟ :d
بعدم اون شخصیت ماله قسمت مولتی هست و ربطی به سینگلش نداره !!
همون نیست که میگه changin(g) mag?

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
سلام دوستان
یه سوال داشتم

من Modern Warfare 1 رو بازی نکردم
الآن میخوام Modern Warfare 2 رو بخرم و بازی کنم
میخواستم ببینم ارزش داره 35 € بدم یا نه ؟؟؟
منظورم از لحاظ داستانی و ایناس

ممنون >:d<

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
میدونم این تاپیک جای این حرفا نیست ولی نامردیه جواب این دوستمونو ندیم !
بدون شک اگه MW2 بهترین FPS تاریخ مخصوصا از لحاظ داستان نباشه , یکی از بهتریناست چون تم سیاسی واقعا استثنایی داره ! شک نکن و بخرش .

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
کسی متوجه نشد سرنوشت Makrov آخر بازی چی شد ؟ اصلا همه چیز یهو عوض شد مایی که دنبال Makrov بودیم اونو ول کردیم رفتیم سراغ جنرال اما نشون نداد makrov کجا رفت و چی شد ؟

احتمالا توی نسخه ی سوم ادامه ی این داستان باشه درسته ؟

بعد از یکسال دوباره این بازی رو انجام دادم و به نظرم از بار اول هم بیشتر حال داد خدا بهشون هر چی میخواد بده سالی یه بازی میدن بیرون آدم زندگی میکنه باهاش . فقط 2 تا مرحله ی برزیل ضعف این نسخه بود .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کسی متوجه نشد سرنوشت Makrov آخر بازی چی شد ؟ اصلا همه چیز یهو عوض شد مایی که دنبال Makrov بودیم اونو ول کردیم رفتیم سراغ جنرال اما نشون نداد makrov کجا رفت و چی شد ؟

بعد از یکسال دوباره این بازی رو انجام دادم و به نظرم از بار اول هم بیشتر حال داد خدا بهشون هر چی میخواد بده سالی یه بازی میدن بیرون آدم زندگی میکنه باهاش . فقط 2 تا مرحله ی برزیل ضعف این نسخه بود .
مشکل داستان پردازی همین بود دیگه ! البته توی مکالمات نهایی پرایس و ماکارو یه چیزایی گفته شد که یادم نیست :D ! ولی توی نسخه سوم میبینیم که چی شد !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

پرایس به این نتیجه رسید که نمی تونه با هر دوشون با هم بجنگه!با ماکاروف پیمانی سوری بست(بعدا حسابشو می رسه)تا بهش جای شپرد را لو بده...

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان​

یه سوال داشتم​

من Modern Warfare 1 رو بازی نکردم
الآن میخوام Modern Warfare 2 رو بخرم و بازی کنم
میخواستم ببینم ارزش داره 35 € بدم یا نه ؟؟؟
منظورم از لحاظ داستانی و ایناس​

ممنون >:d<​

اصلا جای سوال نداره.

حتما باید بخری پسر خیلی محشر.;)/:)

بعدشم کپی بخر مگه مجبوری 35 یورو بدی من اینجا 2 دینار میدم کپی میخرم خیلی راحت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر