CALL of DUTY: MOBILE

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
سلام. راستش گفتم حیف که یه موضوعی برا کال آف دیوتی موبایل نداشته باشیم به هر حال بازی های موبایلی هم جزو مهمی از گیمینگ ما شدن در حال حاضر.
کال آف دیوتی موبایل هم که در حال حاضر وظیفه داره این نقش این فرنچایز عظیم رو به دنیای تاچ اسکرین و نمایشگر های ۴تا۶ اینچی ما بیاره. امیدوارم دوستان کمک کنند بحث شکل بگیره.

اطلاعات بازی در حال حاضر
فصل ۹ بازی:
با موضوع تم جنگ جهانی دوم خواهد بود.
(انتشار یکشنبه ۱۶ اوت)
تغییرات اعمال شده این فصل در بخش گان ها و اضافه شدن بخش Gunsmith از Modern Warfare
گان ها به جای حالات قبلی معمولی و ریر و ... به صورت یک اسکین معمولی، ریر و... روی حالت پایه گان اعمال خواهد شد.
گان ها لول بندی خواهند داشت و برای آپگرید اسلحه حالا باید بیشتر با آنها بازی کنید. CP card ها نقش بیشتری خواهند داشت.

فصل ۶ رنک
مولتی : (اطلاعات کامل تر بعد از انتشار) دارای سه حالت Frontline, TDM, Hard point
بتل رویال: (اطلاعات کاملتر بعد انتشار)
در فصل جدید انیمیشن شروع بازی، کیل افکت ها و لوت ها کاملا شبیه Call of duty warzone خواهد بود.
اتچمنت ها حذف میشه و به جایش حالا اسلحه های با رنک بالاتر اتچمنت از پیش نصب شده بهتری دارند و همچنین در ایردراپ هم میتوانید از گان های شخصی سازی شده خود استفاده کنید. تمامی این موارد جهت بالا رفتن سرعت بازی است. تایم لوت کردن کمرشدن تا بیشتر روی فایت تمرکز کنید.
احتمالات:
شاید در فصل های آینده اسکوراستریک ها و شاپ ها هم به بتل رویال اضافه شوند.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یک سوال کل تغیرات همش تو سلاح و بقیه است؟ یعنی مراحل و اینا عوض نمیشه؟
نه. کلا آپدیت‌های بازی محدود به باف و نرف کردن اسلحه‌ها نیست و کل بخش‌های بازی رو شامل میشه. دقیقا مثل نسخه اصلی.
این سیزن هم در کنار اینکه چندتا کاراکتر و اسلحه جدید اضافه شده، کلی تغییرات تو گیم پلی و گرافیک هم ایجاد کردن.
مپ شیپ‌منت و یه مپ دیگه قراره به بازی اضافه بشن. بخش Loadout و کلا سیستم Customization بازی رو کوبیدن و از اول ساختن. چهارتا منطقه جدید به بتل رویال اضافه میشه. یه Scoretreak جدید هم به بازی اضافه میکنن. خلاصه که این سیزن برنامه ریختن بازی رو هر چی بیشتر به وارزون شبیه کنن و از اون حالت پابجی‌مانند درش بیارن. در کنار همه اینا، مثل سیزن‌های قبلی هم کلی مود و ایونت و چلنج‌های جدید هم در طول سیزن برگزار میکنن. بتل پس جدید هم قطعا جزوشون هست و اخیرا معرفی شد.
کلا حجم تغییرات این سیزن نسبت به قبل خیلی زیاده و قطعا خیلی هیجان‌انگیزه!
-
دوستان اگر کانال تلگرامی میشناسید که بتونه پرمیوم پس بازی رو خیلی سریع و در عرض چند دقیقه تهیه کنه، حتما برام بفرستید :D

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام خدمت دوستان من تقریبا از اوایل عرضه داشتم بازی میکردم
2 هفته پیش گوشیمو فلش کردم ویه رام جدید ریختم بازی رو ریکاور کردم (روی جیمیل سینک کردم)
از رام راضی نبودم دوباره گوشیو فلش کردم الان هر کار میکنم بازیم بر نمیگرده . چند بار دیگه هم فلش کردم ولی برنمیگرده ممنون میشم راهنمایی کنید

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
ℹ️ اطلاع رسانی
سلام امروز آپدیت اومد یک و نیم گیگ از پلی استور و یک گیگ خود درون بازی کلا سه گیگ بذارید کنار.
راستی برا هر نفر حجم بازی برا بعد آپدیت متفاوت میشه ولی حداکثر حجم گزارش شده پنج گیگ. مال من البته شده کلا ۳.۵ گیگ.
فصل نه هم از فردا شروع میشه.
کرکتر هاش چنگی به دل نمی‌زنند از نظر من.
به جز کرکتر رنک بتل رویال.
هنوز نرفتم بازی بینم کامل چی به چیه ولی خلاصه اش اینه.

XaXaX

عضو جدید
Jul 23, 2020
1
بازیش جذاب هست؟
یه دوستی دارم کچل کرده مارو از بس میگه نصب کن باهم بازی کنیم

کراس پلتفرم بین اپل و اندروید میشه بازی کرد؟

• Like
Reactions: IMANOKA

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
بازیش جذاب هست؟
یه دوستی دارم کچل کرده مارو از بس میگه نصب کن باهم بازی کنیم

کراس پلتفرم بین اپل و اندروید میشه بازی کرد؟
پاسخ سوال دوم بله
پاسخ سوال اول: همون کال آف دیوتی مدرن وارفیر و بتل رویال کال آف دیوتی وارزون رو ریختند رو هم دادن برا موبایل.
ماکه حال میکنیم حالا تو هرچی دوست داری.
اوه راستی هرکس خواست اد کنه آیدی من تو بازی: Badbakht

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
پاسخ سوال دوم بله
پاسخ سوال اول: همون کال آف دیوتی مدرن وارفیر و بتل رویال کال آف دیوتی وارزون رو ریختند رو هم دادن برا موبایل.
ماکه حال میکنیم حالا تو هرچی دوست داری.
اوه راستی هرکس خواست اد کنه آیدی من تو بازی: Badbakht
البته مپ هاش مپ های مولتی پلیر سری بلک آپس هست
آیدی شما :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
البته مپ هاش مپ های مولتی پلیر سری بلک آپس هست
آیدی شما :D
کار نگیر ?
مپ هاش بلک اوپس چون اینو پارسال کلا بر مبنای کال آو دیوتی بلک اوپس ۴ ساختن حتی بتل رویالش تو این آپدیت سیزن ۹ اومدن همه چی رو زدن ترکوندن از اول ساختن برا همین گفتم مدرن وارفیر و وارزون.
در مورد مپ ها هم الان چند وقته داره مپ های مدرن وارفیر و وارزون میاد براش کلا شلم شوربایی است از هرچی کالاف که اومده

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
کار نگیر ?
مپ هاش بلک اوپس چون اینو پارسال کلا بر مبنای کال آو دیوتی بلک اوپس ۴ ساختن حتی بتل رویالش تو این آپدیت سیزن ۹ اومدن همه چی رو زدن ترکوندن از اول ساختن برا همین گفتم مدرن وارفیر و وارزون.
در مورد مپ ها هم الان چند وقته داره مپ های مدرن وارفیر و وارزون میاد براش کلا شلم شوربایی است از هرچی کالاف که اومده
آره شخصیت هاش مثل gost و کاپیتان پرایس توش هستند

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
آره شخصیت هاش مثل gost و کاپیتان پرایس توش هستند
Gost?!?!?!
من ?
Simon Ghost Riley ?
Captain price ?
Infinity ward ?
Treyarc ?
Sledgehammer games ?
Activision ? (با لحن اون برره‌ایه بخونید: پول زور وده)

صرفا جهت فان?
به دل نگیر لطفاً

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
Gost?!?!?!
من ?
Simon Ghost Riley ?
Captain price ?
Infinity ward ?
Treyarc ?
Sledgehammer games ?
Activision ? (با لحن اون برره‌ایه بخونید: پول زور وده)

صرفا جهت فان?
به دل نگیر لطفاً
خب اول که میری تو بازی فقط عکسش میاد و گرنه موبایل ک اصلا بخش داستانی نداره

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
خب اول که میری تو بازی فقط عکسش میاد و گرنه موبایل ک اصلا بخش داستانی نداره
من راجع اون غلط املایی گفتم یکم فضا فان شه ?

بله بازی بخش داستانی نداره و پر از کاراکتر های سری کالاف
کاراکتر سیزن پس پری ۱ گوست بود.
بعد از اون تو لاکی دراو ها و لوت باکس ها هم اومد.
با کمی تغییر تو سیزن ۶ و ۷ هم ازش استفاده کردند برای بار پس.
بخش داستانی البته باید بگم از فصل ۶ یجورایی به بازی اضافه شده. از فصل ۶ به بعد هر فصل بازی یه روایت داستانی ساده رو به شیوه کمیک وار میاره هر هفته و یه داستان ساده رو روایت می‌کنه.
متناسب با تم هر فصل.
دیگه اینکه همین . اوه درضمن تو یه زمان خاصی هر کس کالاف دیوتی مدرن وارفیر یا وارزون نصب کرده بود میتونست جفت اکانت هر دو تا بازیش رو به هم لینک کنه و کاراکتر های گوست سوپ و پرایس را رایگان دریافت کنه.
که سر همون هم خیلی پی سی پلی ها برای لینک کردن بازی سونی به اکانت کالاف موبایلی ها پول پارو کردند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر