Call of Duty : Ghosts

29bb1aee-bc99-408e-b27c-e74177b6a2cc.jpg

در خلال کنفرانس ماکروسافت که به معرفی کنسول جدید این شرکت با نام XBOX ONE انجامید نسخه جدیدی از سری بازی محبوب CALL OF DUTY برای این کنسول معرفی شد..
این بازی که اخبارش قبلا به بیرون درز کرده بود با نام Ghosts معرفی شد و نمایش تقریبا کاملی را در کنفرانس ماکروسافت اجرا کرد.

در این نمایش عنوان شد که بازی از موتور گرافیکی جدیدی بهره میبرد تا بتواند تمامی حرکات آناتومیکی را به واقع بینانه ترین شکل برای دنیا گیم به ارمغان بیاورد و برای طراحی این ایده از نونه زنده اسکن حرکات تهیه شده است.
در بازی برای اولین بار شما میتوانید کنترل یک سگ را در دست بگیرید و تجربه جدیدی را رقم بزنید..

مپ های مولتیپلیر به صورت کاملا داینامیک طراحی شدن که برای گیمرها با تغییر شکل چالش ایجاد میکنن..

این نسخه با نسخه نسل قبلی MW3 از لحاظ گرافیک مقایسه شد و تفاوت های زیادی را به نمایش گذاشت که پیشرفت چشمگیر بازی را نشان میدهد..

همچنین مقرر شد این بازی تا یک سال DLC های آن انحصاری XBOX ONE باشد.

آخرین ویرایش:

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان من کالاف رو رو حالت اسکوآد با برادرم دونفره بازی میکنیم ولی هر دوتامون تو یه تیم هستیم میخاستم بدون چکار باید بکنم که اون توی یه تیم دیگه باشه منم توی یه تیم دیگه ؟؟؟؟

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
سلام بچه ها
من تو مولتی پلیر لولم 60 شده و ایکون لولم دیگه تغییری نمیکنه
در صورتی که خیلیا ایکنایه لولاشون فرق داره
چجوریه داستان لولاش؟
یعنی 60 احرشه دیگه؟
بعد از این دیگه هیچ پیشرفتی تو لول ایجاد نمیشه؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان من کالاف رو رو حالت اسکوآد با برادرم دونفره بازی میکنیم ولی هر دوتامون تو یه تیم هستیم میخاستم بدون چکار باید بکنم که اون توی یه تیم دیگه باشه منم توی یه تیم دیگه ؟؟؟؟

دادا همدیگه رو Invite نکنید ... معلومه میخواین همدیگه رو بپوکونیدااااا D: فقط به لابی همدیگه join بشید ... این دیگه ممکنه تو تیم هم بیفتید ... ممکنه هم نیفتید!

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها
من تو مولتی پلیر لولم 60 شده و ایکون لولم دیگه تغییری نمیکنه
در صورتی که خیلیا ایکنایه لولاشون فرق داره
چجوریه داستان لولاش؟
یعنی 60 احرشه دیگه؟
بعد از این دیگه هیچ پیشرفتی تو لول ایجاد نمیشه؟

چرا دادا ...

شما باید با یکی دیگه از افراد اسکوادت ادامه بدی ... یعنی از از رنک 1 روع کنی یه بار دیگه تاااا 60 ... باز با یکی دیگه ااز افرادت ... اینجوری هر 60 تا رنک یک بار آیکونت عوض میه ...

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
دادا همدیگه رو Invite نکنید ... معلومه میخواین همدیگه رو بپوکونیدااااا D: فقط به لابی همدیگه join بشید ... این دیگه ممکنه تو تیم هم بیفتید ... ممکنه هم نیفتید!

- - -ویرایش - - -

چرا دادا ...

شما باید با یکی دیگه از افراد اسکوادت ادامه بدی ... یعنی از از رنک 1 روع کنی یه بار دیگه تاااا 60 ... باز با یکی دیگه ااز افرادت ... اینجوری هر 60 تا رنک یک بار آیکونت عوض میه ...

یعنی باید تو قسمت اسکواد اینکارایی که گفتی رو انجام بدم تا ایکنم عوض شه
چون من همشteam death match بازی میکنم

وحید گودرزی

کاربر سایت
Oct 19, 2014
18
درود به همه دوستان
تو اول مرحله sin city گیر کردم، چطوری باید به رورک حمله کنم؟
تو یو تی یو ب هم گشتم، اون ترفندی که گفته بود باید فقط ضبدر بزنم و روی بازوش تمرکز کنم انجام دادم، ولی جواب نگرفتم،
دوستان می شه راهنمائیم کنید؟

PS_LORD

کاربر سایت
Dec 10, 2014
10
دوستان میخواستم این بازی رو الان بخرم!
هدفم هم فقط بازی انلاینه!
میخواستم بدونم میشه بازی کرد، یعنی سرور هاش هنوز شلوغن یا نه؟

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
دوستان میخواستم این بازی رو الان بخرم!
هدفم هم فقط بازی انلاینه!
میخواستم بدونم میشه بازی کرد، یعنی سرور هاش هنوز شلوغن یا نه؟
اگر فقط آنلاین میخوای بخر چون داستانیش به کل ارزش 0.5 بار تجربه هم نداره. یاد روزای MW2 بخیر !
سرورهاش خوبن. شلوغ هم هست. هرچند که مپ هاش 12 تایی ـه.

PS_LORD

کاربر سایت
Dec 10, 2014
10
ممنون،
آره فقط واسه آنلاین میخوام، چون طرف گفت 30 تومن بازیرو! وسوسه شدم،
اومدم یه پرس و جو کنم ببینم سروراش هنوز کسی تو هس یانه اخه چند نفر گفتن هیچکی توش نیست.

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
ممنون،
آره فقط واسه آنلاین میخوام، چون طرف گفت 30 تومن بازیرو! وسوسه شدم،
اومدم یه پرس و جو کنم ببینم سروراش هنوز کسی تو هس یانه اخه چند نفر گفتن هیچکی توش نیست.
بازی قدیمیه مال 2 سال پیشه اما نه سرورها خالی نیست.
30 تومن داره بهت خوب میگه. بچه های انجمن همینو میدن 90-100

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر