Call of Duty : Ghosts

29bb1aee-bc99-408e-b27c-e74177b6a2cc.jpg

در خلال کنفرانس ماکروسافت که به معرفی کنسول جدید این شرکت با نام XBOX ONE انجامید نسخه جدیدی از سری بازی محبوب CALL OF DUTY برای این کنسول معرفی شد..
این بازی که اخبارش قبلا به بیرون درز کرده بود با نام Ghosts معرفی شد و نمایش تقریبا کاملی را در کنفرانس ماکروسافت اجرا کرد.

در این نمایش عنوان شد که بازی از موتور گرافیکی جدیدی بهره میبرد تا بتواند تمامی حرکات آناتومیکی را به واقع بینانه ترین شکل برای دنیا گیم به ارمغان بیاورد و برای طراحی این ایده از نونه زنده اسکن حرکات تهیه شده است.
در بازی برای اولین بار شما میتوانید کنترل یک سگ را در دست بگیرید و تجربه جدیدی را رقم بزنید..

مپ های مولتیپلیر به صورت کاملا داینامیک طراحی شدن که برای گیمرها با تغییر شکل چالش ایجاد میکنن..

این نسخه با نسخه نسل قبلی MW3 از لحاظ گرافیک مقایسه شد و تفاوت های زیادی را به نمایش گذاشت که پیشرفت چشمگیر بازی را نشان میدهد..

همچنین مقرر شد این بازی تا یک سال DLC های آن انحصاری XBOX ONE باشد.

آخرین ویرایش:

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
پینگ بالای ۱۵۰ تو درگیری های رو در رو کم میاره آدم...

بهترین حالت زیر ۱۵۰ هست ...

من پینگم معمولا بالای 150 هست. راست میگی تو درگیری رودر رو با پینگ بالای 150 کم میاری ولی من سعی میکنم اینجور وقتا بخوابم رو زمین تا کم نیارم. البته میتونی بپری بالا که من یکی با دسته های PS4 نمی تونم. بعضی وقت ها هم پینگم مثلا 170 هست ولی میوفتم تو بعضی لابی ها که تیرهام اثر نمیکنه و مجبورم هر نفر رو با یه خشاب کامل بزنم و شدیدا کم میارم که گمون می کنم علتش اختلاف پینگ باشه. به عبارت دیگه فکر می کنم بستگی به لابی هم داره مثلا تو بعضی لابی ها با پینگ خوب هم کم میاری ولی با همون پینگ تو بعضی لابی ها اصلا کم نمیاری رودر رو.

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام من الان بتلفیلد دارم می ارزه بتلفیلدو. بدم کال اف بگیرم ؟ قبلا تو گیم نت ها با چند نفره نه انلاین همین تو خونه چند نف کال اف دیوتی های قبلی رو بازی می کردم خوشم می اومد

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام من الان بتلفیلد دارم می ارزه بتلفیلدو. بدم کال اف بگیرم ؟ قبلا تو گیم نت ها با چند نفره نه انلاین همین تو خونه چند نف کال اف دیوتی های قبلی رو بازی می کردم خوشم می اومد

برادر ... اگه برات گرافیک مهم نیست ... ( که اونقدا هم COD بد نیست) این کار رو انجام بده

از نظر من برتری های COD اینا هستن

-اندازه ی منطقی مپ ها
-طراحی بی نظیر مپ ها
-سرعت بالاتر نسبت ب بقیه ی FPS ها
-تعداد منطقی بازیکن ها
-بدون باگ بودن بازی (اگرم باشه خیلی کم ک بنده هنوز ندیدم)

این نظر شخصی منه ... ناگفتخ نماند که من 3 ماه بتل 4 رو بازی کردم و بازی رو هم پلات کردم ...

ویرایش : و همچنین اضافه کنم که اگر خوشت اومده و قبلا تجربش رو داشتی بازی رو بگیر شک نکن ...

و اگه انشاالله گرفتی و راه افتادی متوجه میشی که مولتی COD چقدر حرفه ای تر از بتل هست ...

دوستان کسی Season Pass بازی رو خریده؟ اگه آذه چطوره؟؟ ارزش داره؟

Last edited by a moderator:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عزیزان کسی نیست منو کمک کنه ک Trophy های بخش اکستینشن رو بگیریم؟

گرفتن همه ی چلنج ها نیاز ب همکاری داره...

بعد اینکه کسی میدونه اون چلنجی ک باید دقت تیر اندازی رو بالای 50% نگه داریم تو محیط های شلوغ چطوری باید این کارو کنیم؟

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
اندازه منطقی مپ؟ من به خاطر همین از از گوست بدم میاد. اگه سازندش میخواست که مپ بزرگ باشه حداقل تعداد پلیر هاشو زیاد تر میکرد!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزیزان کسی نیست منو کمک کنه ک Trophy های بخش اکستینشن رو بگیریم؟

گرفتن همه ی چلنج ها نیاز ب همکاری داره...

بعد اینکه کسی میدونه اون چلنجی ک باید دقت تیر اندازی رو بالای 50% نگه داریم تو محیط های شلوغ چطوری باید این کارو کنیم؟
من یادمه یکی یه تیر میزد بعد بقیه همه با knife میرفت سراغه دشمنها ...
اگر اواسط و اواخر بازی سرو کله این challegen پیدا میشد ما هیچوقت نتونستیم بالا نگه داریم ... نمیدونم تریکش چی هست ..

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
مشکل درد گرفتن انگشت شست حین بازی call of duty Ghost

با سلام خدمت دوستان عزیز. من یک مشکل بزرگ حین بازی کردن بازی Call of duty روی کنسولم دارم. و اون اینه که بعد از مدتی که بازی میکنم انگشت شستم که روی L3 قرار میگیره شروع به درد کردن میکنه. علتشم اینه که مجبورم واسه دویدن و همچنین prone شدن L3 رو زیاد فشار بدم. از طرف دیگه تو تنظیمات هم دویدن رو میشه فقط رو L3 و R3 گذاشت. من رو کامپیوتر هم زیاد بازی کردم ولی اگه 6 ساعت پشت سر هم بازی میکردم فقط چشمام خسته میشد و اصلا انگشتام خسته نمیشد تازه صفحه کیبورد رو هم هرجور می خواستی میتونستی عوض کنی. این مشکل اونقدر واسم بزرگه که تصمیم گرفتم اگه رو XBOX این مشکل نباشه برم اونو بخرم و PS4 رو بفروشم. کسی راه حلی داره؟

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه مشکل دیگه هم با این بازی دارم. اونم اینه که وقتی تو بازی میدوی یا چپ و راست می کنی تصویر تار میشه مخصوصا تو مپ هایی که علف زیاد داره مثل stonehaven و prison break. این باعث می شه که چشات زود خسته شه. تو سایت های خارجی هم زدم همچین مشکلی رو بقیه هم داشتن و می گفتن مربوط به frame rate هست. و میگفتن که علتش اینه که سخت افزار خیلی از بازی بالاتره. ولی راه حلی واسش نداده بودن. شما چیزی میدونین در این رابطه؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران

با سلام خدمت دوستان عزیز. من یک مشکل بزرگ حین بازی کردن بازی Call of duty روی کنسولم دارم. و اون اینه که بعد از مدتی که بازی میکنم انگشت شستم که روی L3 قرار میگیره شروع به درد کردن میکنه. علتشم اینه که مجبورم واسه دویدن و همچنین prone شدن L3 رو زیاد فشار بدم. از طرف دیگه تو تنظیمات هم دویدن رو میشه فقط رو L3 و R3 گذاشت. من رو کامپیوتر هم زیاد بازی کردم ولی اگه 6 ساعت پشت سر هم بازی میکردم فقط چشمام خسته میشد و اصلا انگشتام خسته نمیشد تازه صفحه کیبورد رو هم هرجور می خواستی میتونستی عوض کنی. این مشکل اونقدر واسم بزرگه که تصمیم گرفتم اگه رو XBOX این مشکل نباشه برم اونو بخرم و PS4 رو بفروشم. کسی راه حلی داره؟

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه مشکل دیگه هم با این بازی دارم. اونم اینه که وقتی تو بازی میدوی یا چپ و راست می کنی تصویر تار میشه مخصوصا تو مپ هایی که علف زیاد داره مثل stonehaven و prison break. این باعث می شه که چشات زود خسته شه. تو سایت های خارجی هم زدم همچین مشکلی رو بقیه هم داشتن و می گفتن مربوط به frame rate هست. و میگفتن که علتش اینه که سخت افزار خیلی از بازی بالاتره. ولی راه حلی واسش نداده بودن. شما چیزی میدونین در این رابطه؟
هیچ ربطی نداره دوست من
در خصوص اون انگشت شصت هم بگم من کنترل نرم تر از دوال شاک ندیدم با اکس باکس کار کردم یکم اذیت می شدم , اذیت که نه خیلی هم کنترل خوبی داره ولی منظورم اینه یکم L , R تو دست نمی موند ولی در کل اونم عالی بود , من تعجب میکنم این حرفا رو می زنید , شاید وقتی وارد هیجان می شید یکم فشار میارید به L , R و باعث میشه درد بگیره انگشت شصتتون یا شایدم مفاسلتون مشکل داره , دکتر برید شاید واقعا مشکل جدی داشته باشید , پیشگیری بهتر از درمان دوست عزیز من این حرفا رو به خاطر خودت میزنم چون دیدم که بعضیا به خاطر یه درد ساده نرفتن دکتر الان وضعشون خرابه

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
هیچ ربطی نداره دوست من
در خصوص اون انگشت شصت هم بگم من کنترل نرم تر از دوال شاک ندیدم با اکس باکس کار کردم یکم اذیت می شدم , اذیت که نه خیلی هم کنترل خوبی داره ولی منظورم اینه یکم L , R تو دست نمی موند ولی در کل اونم عالی بود , من تعجب میکنم این حرفا رو می زنید , شاید وقتی وارد هیجان می شید یکم فشار میارید به L , R و باعث میشه درد بگیره انگشت شصتتون یا شایدم مفاسلتون مشکل داره , دکتر برید شاید واقعا مشکل جدی داشته باشید , پیشگیری بهتر از درمان دوست عزیز من این حرفا رو به خاطر خودت میزنم چون دیدم که بعضیا به خاطر یه درد ساده نرفتن دکتر الان وضعشون خرابه

ممنون از راهنمایی. شما که با اکس باکس کار کردی ، رو اون هم واسه دویدن دکمه ای شبیه L3 یا R3 هست یا مثلا فرق می کنه و میشه با یک دگمه ای شبیه مثلا L1 یا L2 هم دوید؟ یا اینکه واسه دویدن دکمه های اکس باکس نرم تر نیست؟ در رابطه با مشکل مفصلی هم باید بگم که همچین مشکلی ندارم و ضمنا خودم پزشکم.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
ممنون از راهنمایی. شما که با اکس باکس کار کردی ، رو اون هم واسه دویدن دکمه ای شبیه L3 یا R3 هست یا مثلا فرق می کنه و میشه با یک دگمه ای شبیه مثلا L1 یا L2 هم دوید؟ یا اینکه واسه دویدن دکمه های اکس باکس نرم تر نیست؟ در رابطه با مشکل مفصلی هم باید بگم که همچین مشکلی ندارم و ضمنا خودم پزشکم.
پس حله :D
والا کنترل هر بازی یه طور هست ولی نه اتفاقا دکمه ها اکس باکس محکم تر هستن ولی در عوض جنسش و طراحیش بهتره دوال شاک 4 هست در کل به نظر من یکی از این محافظ های دسته بخرید میگن دسته پلی 4 رو خیلی خوش دست و نرم تر میکنه امتحانش می ارزه 30 تومان هست

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا

- - -ویرایش - - -

سازنده ها معمولا تو همه بازیو اینو عمدی میزارن تا وقتی میچرخی و تکسچر ها لود میشن رزولوشن تصویر میره پایین تا افت فریم ریت نداشته باشه
توی بعضی بازیا این نیست که به لطف مود های پی سی حل میشه:D

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

بنظر من انگشتتونو بد میزارین رو آنالوگ!
شایدم عادت ندارین!(خودم وقتی اولای کار پی اس 3 مرتال کمبت یا کال آو میزدم بعد یه مدت دستم خواب میرفت و کرخ میشد و درد میگرفت!:|)
ایکس باکس فک نکنم فرقی با این داشته باشه ولی دیپد ایکس باکسا ناخونو داغون میکنه:|:|(واس خودم یه سری ناخونم سر زدن فن های مرتال کمبت خون اومد:|:|:|:|)

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
شایدم عادت ندارین!(خودم وقتی اولای کار پی اس 3 مرتال کمبت یا کال آو میزدم بعد یه مدت دستم خواب میرفت و کرخ میشد و درد میگرفت!:|)
ایکس باکس فک نکنم فرقی با این داشته باشه ولی دیپد ایکس باکسا ناخونو داغون میکنه:|:|(واس خودم یه سری ناخونم سر زدن فن های مرتال کمبت خون اومد:|:|:|:|)
شما دیگه خیلی خونین مورتال کامبت میزدید :d
ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان سینگل بازی هنوز عین نسخه های قبل خوبه؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
شما دیگه خیلی خونین مورتال کامبت میزدید :d
ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان سینگل بازی هنوز عین نسخه های قبل خوبه؟

گیم پلی خوبه ولی داستان کمی تو ذوق میزنه !

در کل ارزش یکبار تجربه کردن رو داره اگر روی نسل قبل بازیش نکردید

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خداروشکر ... بازی رو ب هر زحمتی بود Plat کردم ...
واقعا سخت بود ... بیشتر از Resogun پوستمو کند
یعنی چ همش ک اون تروفی همه ی Challenge ها رو بگیر و فراااار ....
تروفی بیخودی بود ، اما خدا کمک کرد گرفتمش.

ممنون از راهنمایی دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر