Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
مرسي دوست عزيز سعيد رضايي
من هنوز همون مشكل اوليه رو دارم الان هم كه الكي ميگه ديسكت مشكل داره و بايد پاكش كني حالا چرا بعد از اينكه چنند بار بازي رو ميرم اين ادا رو درمياره چيه و چرا نميدونم؟
البته من خيلي وقت براي بازي كردن ندارم از سنم هم رد شده اون موقع كه آتاري تازه به ايران اومده 200 تا تك تومني بودش و خيلي حال ميداد
دوران كودكي ما خيلي مدرن نبودش ولي بيشتر COD ها رو توپ توپ تموم كردم وقت پيدا كنم بازي توپ زياد دارم ولي نميرسم
حالا درگير حل كردن اين مشكل هستم كه چرا ديسكهاي رايت شده قبلي رو هم مشكل دار اعلام ميكنه نميدونم دان گريدش كنم يا نه درست ميشه يا نه؟
فعلا كه ول معطليم

آخرین ویرایش:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان من دستگام اسلیم 4 گیگه جیتگه....
چجوری میتون این بازی را رو جیتگ بازی کنم؟...درایوم لنزش ضعیفه
لطفا راهنمایی کنید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 4

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
من بازی رو از سایت دانلودها گرفتم ولی وقتی میخوام با ISO2God تبدیلش کنم ارور میده چطوری میتونم بدون رایت کردن بریزمش روی دستگاه ؟ دستگاهم جیتگ هستش

farhom

کاربر سایت
Sep 24, 2013
12
سلام
دوستان من می خوام دیسک 2 رو روی فلش نصب کنم اما توی 96 درصد که می رسه این ارور رو می ده:storage device has been lost با 2تا فلش هم تست کردم.
ممنون

vahid_d_0101

کاربر سایت
Dec 7, 2010
28
نام
vahid
سلام من هر دو دی وی دی این بازیو گرفتم از اینترنت و ریختم تو هارد ایکس باکس وقتی وارد دیسک یک بازی میشم میکه باید دی وی دی دوم رو نصب کنید و وقتی وارد دی وی دی دوم میشم که نصب کنم میزنه save از این بازی در ایکس باکس شما وجود نداره حالا من چی کار کنم؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
سلام دوستان میشه تایتل آپدیتی روکه دانلود کردیم روی فلش استفاده کنیم.یعنی بدون ریختن رو هارد دستگاه قابل استفاده است؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام
بعد از نصب دیسک 2 وقتی دیسک 1 رو میزارم و وارد بازی میشم اول لودیگ cutscene ارور can't read disc رو میده در حالی که میتوانم به بخش multiplayer برم و split screen بازی کنم و دیسکم هم خش نداره.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام
بعد از نصب دیسک 2 وقتی دیسک 1 رو میزارم و وارد بازی میشم اول لودیگ cutscene ارور can't read disc رو میده در حالی که میتوانم به بخش multiplayer برم و split screen بازی کنم و دیسکم هم خش نداره.

دیسک هم عوض کردم درست نشد ! کسی تابحال با این مشکل بر نخورده ؟ دستگاه نیاز به آپدیت نداره ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر