Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان من در نصب hd pack این بازی مشکل دارم هم روی هارد تست کردم هم روی فلش . بازیم برنر مکس هم هست ولی تا 98 که می رسه این خطا رو میده :
storage device has been lost
کسی تا الان با این مشکل مواجه شده و چه راهکاری براش پیدا کردن ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان من در نصب hd pack این بازی مشکل دارم هم روی هارد تست کردم هم روی فلش . بازیم برنر مکس هم هست ولی تا 98 که می رسه این خطا رو میده :
storage device has been lost
کسی تا الان با این مشکل مواجه شده و چه راهکاری براش پیدا کردن ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

تعويض ديسك

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
من بازی رو از سایت دانلودها دانلود کردم دستگاهم جیتگ هستش, هر دو دیسک رو با ISO2God تبدیل کردم و کپی کردم توی هارد توی قسمت Multiplayer مشکلی ندارم ولی وقتی میخوام برم توی SinglePlayer میگه باید Content دانلود بشه ...
لطفا راهنمایی کنید من باید چکار کنم ؟

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
سلام دوستان
من بازی رو از سایت دانلودها دانلود کردم دستگاهم جیتگ هستش, هر دو دیسک رو با ISO2God تبدیل کردم و کپی کردم توی هارد توی قسمت Multiplayer مشکلی ندارم ولی وقتی میخوام برم توی SinglePlayer میگه باید Content دانلود بشه ...
لطفا راهنمایی کنید من باید چکار کنم ؟
این hd content بازیه،دانلود کن،بعد با horizon انتقال بده به کنسول
http://dl3.top2download.com/Downloa...hd.pack.COD.G(www.Top2Download.com).part1.rar
http://dl3.top2download.com/Downloa...hd.pack.COD.G(www.Top2Download.com).part2.rar

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان این آخر بازی چی شد زدیم به rorke غرق شد بعد اومدش ما رو دزدید برد این چی شد؟ لطفا اگه کسی میدونه بگه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان این آخر بازی چی شد زدیم به rorke غرق شد بعد اومدش ما رو دزدید برد این چی شد؟ لطفا اگه کسی میدونه بگه

همینطور که دیدی این rorke سگ جون بود و زنده موند:d.اومد ما رو گرفت برد ( 2 حالت داره.یا کاراکتر رو میکشه یا میذاره نسخه ی بعدی ghost رو بسازن.در کل اینبار بر خلاف سری های قبلی نقش منفی زنده موند.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اگه کسی اهله انلاینه این هک بزنه خیلی حال میده تست شده برای Prestige و Aimbot کاملا توضیح داداه تصویری..
اموزش تصویری هک Prestige و Aimbot بازیCall of Duty Ghosts (تست شده)

این روش رو ندیدم چون باید عضو اون فرم بشین که حوصله نداشتم اگه میشه شما مختصر توضیح بده حداقل چیکار میکنه
من که فکر نمیکنم اگه کار هم بکنه زیاد دووم بیاره

bazicenter1

کاربر سایت
Nov 16, 2012
18
این روش رو ندیدم چون باید عضو اون فرم بشین که حوصله نداشتم اگه میشه شما مختصر توضیح بده حداقل چیکار میکنه
من که فکر نمیکنم اگه کار هم بکنه زیاد دووم بیاره

بابا تصویری هست مطمعن باش کار میکنه لول انلاین تا 10 بالا میبره و افراد انلان پشت دیوارو نشون میده

YahyaZahedi

کاربر سایت
Jan 31, 2014
9
سلام دوستان من بازی رو از بازار گرفتم و حلقه دوم رو هم گذاشتم نصب کردم ، وقتی میخوام بازی کنم باز ارور میده که دیسک دو را بزار Content نصب کن با اینکه من نصب کردم ،
در ضمن من بازی روی هارد اکسترنال ریختم.
وقتی هم رفتم درون فایل های بازی که روی هارد هست حجمش 7.7GB است .
دوستان لطفا من را راهنمایی کنید؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام دوستان من بازی رو از بازار گرفتم و حلقه دوم رو هم گذاشتم نصب کردم ، وقتی میخوام بازی کنم باز ارور میده که دیسک دو را بزار Content نصب کن با اینکه من نصب کردم ،
حتما درست نصب نشده برو توي stroge بعد برو داخل COD-ghost هر چي هست پاك كن از اول نصب كن

YahyaZahedi

کاربر سایت
Jan 31, 2014
9
حتما درست نصب نشده برو توي stroge بعد برو داخل COD-ghost هر چي هست پاك كن از اول نصب كن

دو بار نصب کردم ، حتی دیسک اول رو که گذاشتم، دیدم که دیسک اول رو هم میشه نصب کرد. اون رو هم نصب کردم ، ولی کار نکرد و بازی رو که کپی کرده بود رو Delete کردم.

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
فکر کنم حدود 3 گیگ نصب داشت, شما خود دیسک رو نصب کردی برو داخل بازی نصب رو انجام بده, امیدوارم اشتباه نگفته باشم.

YahyaZahedi

کاربر سایت
Jan 31, 2014
9
فکر کنم حدود 3 گیگ نصب داشت, شما خود دیسک رو نصب کردی برو داخل بازی نصب رو انجام بده, امیدوارم اشتباه نگفته باشم.
من دیسک یک رو که میزارم ، بعد وقتی رو single Palyer کلیک می کنم ، میگه باید دیسک اول رو بزاری و بعد نصب کنی.
من هم دیسک دوم رو گذاشتم بعد رو ی X کلیک کردم ، بعد وارد صفحه جدید شدم و روی install کلیک کردم.
بازم اگر اشتباهی کردم ، لطفا منو راهنمایی کنید؟

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
من دیسک یک رو که میزارم ، بعد وقتی رو single Palyer کلیک می کنم ، میگه باید دیسک اول رو بزاری و بعد نصب کنی.
من هم دیسک دوم رو گذاشتم بعد رو ی X کلیک کردم ، بعد وارد صفحه جدید شدم و روی install کلیک کردم.
بازم اگر اشتباهی کردم ، لطفا منو راهنمایی کنید؟
منظورم اینه که دیسک دو رو که گذاشتی X رو نزن A رو بزن وارد بازی شو تا نصبش بیاد (مثل GTA V) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر