Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سوالم تکراریه ولی همه صفحات رو گشتم ولی خوب نفهمیدم قضیه رو
میشه دیسک دو ( Hd Pack ) رو رو فلش نصب کرد ؟ فایلشو نمیگم که با PC توی فلش کپی میکنی منظورم اینه که میشه DVD 2 رو از روی Dvd Drive کنسول رو فلش نصب کرد؟

میشه رو فلش نصب کرد.

king...dvbs

کاربر سایت
Oct 15, 2009
8
سلام بر همه دوستان
آقا من یه مشکلی دارم

من این 2 تا بازی رو دانلود کردم
GTA و همین call of duty ghost
هر دو هم به روش برنر مکس رایت کردم
GTA رو رایت کردم و نصب و اجرا شد به راحتی
ولی این cal of duty رو تا حالا 4 تا دی وی دی سوزندم

میخواستم بدونم چه کار کنم ؟
شرمنده اگه جای اشتباهی پست میزنم

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام
میشه دیسک 2 رو دانلود کرد و از طریق فلش ریختش...؟
چون یادمه میگفتن حجمش 2 گیگ بیشتر نیست

پ.ن:من فقط دیسک یکش رو دارم

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
دوستان دستگاه من جیتگ شده

این بازی رو یکی از دوستام ایمیج اش رو بهم داد . ایمیج 2 تا دی وی دی

منم طبق معمول با برنامه iso2god تبدیلش کردم . ریختم تو هارد ! ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم تا اون قسمت میره که میگه start بزن . بعد پیغام میده که Package نصب نیست !

چی کار کنم ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردیم و بسیار هم خوشمان امد با توجه به این که خیلی دلم COD میخواست و به شدت منتظرش بودم . خیلی از سکانس هاش تکراری بود اما بازم چسبید
تنوع گیم پلی بازی رو دوست داشتم خیلی سرعتی و هیجانی بود :d در مورد اون سگ عزیز رایلی هم میتونم بگم که پسر خوبی بود و بسیار فداکار :d
پایانش هم در نوع خودش جالب بود

VCHIP

کاربر سایت
Dec 15, 2007
27
مشکل با دیسکه 2]سلام,دیسکه دویه بازی رو که می خوام نصب کنم رویه 95% قفل می کنه بعدش میزنهthe memory unit has been lost ,باسه کسی اینطوری شده؟مشکل از کجاست؟رو دوتا فلش هم امتحان کردم نشد(تو اسپویلر نوشتم چون ممکنه باس بعضی دوستان آزار دهنده باشه این سوالات)

سلام
من هم همین مشکلو دارم لطفا اگه راهی پیدا کردید شیر کنید . ممنون

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
من بازی رو یه ساعت بازی کردم ولی دوباره که رفتم بازی کنم موقع لودینگ مرحله بازی قفل می کنه هیچ اروری هم نمیده تو منوی کنسول هم می تونم برم فقط صفحه ثابت می مونه و لودینگ وایمیسته.مشکل چیه؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره بازی رو تموم کردم ، شش هفت مرحله ابتداییش خیلی جذاب و هیجانی بود ولی بعد از چند مرحله مخصوصا از مرحله ده به بعد خیلی تکراری شد و کلا خیلی پراکندگی توی بازی زیاد بود . یه مرحله زیره آب ، یه مرحله توی فضا ، یه مرحله روی هوا تو هلیکوپتر ، یه مرحله تو تانک و ...
کلا به نظرم آخرای باز خیلی شلوغ پلوغ بود ولی در کل نسبت به بتلفیلد 4 یه سرو گردن بهتر و جذابتر بود.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
عجب بازی مضخرفی بود این شاهکار جدید infinity ward

در همین راستا اسم جدیدی براش در نظر گرفتم = CALL OF DUTY : DOGS :d

این نظر شخصی من بود.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
آقايون دمتون گرم
من تازه ديشب بازي رو رايت زدم اونهم توي همون مرحله Prison Break گير كردم و فكر كن ماصلا خوشم نياد
چون نه سلاح ميشه گرفت نه ميشه هدفگيري كرد و نه تعويض سلاح داري يك كلت چسكي ميده دو تا ميزني تموم يشه
يا من اشتباه دارم بازي ميكنم يا واقعا بازي جديد COD خيلي بده و آشغاله

لطفا يكي بگه مشكل من كجاست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
عجب بازی مضخرفی بود این شاهکار جدید infinity ward

در همین راستا اسم جدیدی براش در نظر گرفتم = CALL OF DUTY : DOGS :d

این نظر شخصی من بود.

آقايون دمتون گرم
من تازه ديشب بازي رو رايت زدم اونهم توي همون مرحله Prison Break گير كردم و فكر كن ماصلا خوشم نياد
چون نه سلاح ميشه گرفت نه ميشه هدفگيري كرد و نه تعويض سلاح داري يك كلت چسكي ميده دو تا ميزني تموم يشه
يا من اشتباه دارم بازي ميكنم يا واقعا بازي جديد COD خيلي بده و آشغاله

لطفا يكي بگه مشكل من كجاست

اولا این که بازی رو تا انتها برید بعد نظر بدین این بازی یکی از تاثیر بر انگیز ترین پایان ها رو داره

در مورد شما هم اگه منظورتون مولتی بازیه که فکر کنم حتما همینطوره باید بگم که بازی اول که شروع میشه درسته امکانات کمه ولی شما با دو تا اسلحه شروع میکنی یه کلت و یه assullt rifle بهت میده که شما میتونی در طول بازی همه قسمت ها ش رو ارتقا بدی حتی اسلحه جدید خریداری کنی
البته در ادامه بازی با بالا رفتن امتیاز شما میشه سرباز بازی رو هم عوض کرد
اگه توضیح بیشتر خواستی بگو تا بگم من روزی 6 ساعت دهرم مولتی بازی میکنم بازی خیلی طرفدار داره

By Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر