Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
منم تموم کردم
مرحله هاش خیلی دلگیر و بی مزه بود! همشونم تو نفتکش و کارخونه و سکوی نفتی و ..اینجور جاها بود علیرغم گرافیک بالا، زیبایی بصری نداشت. مراحل فضاش خوب بود و نو آوری تو این سری بود ولی در کل خوشم نیومد خیلی.
کماکان bo 1 از همه واسم قشنگتر بود.
انصافا پایانش خوب و حماسی بود ولی هر چند بد تموم شد یکم

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
خب منم بلاخره تموم کردمش!
بازهم یک Call of Duty خوب از کار در اومد، برعکس بعضی از دوستان که میگن تکراری شده، به نظر من گیم پلی مثل همیشه بود، ولی چون Call of Duty دارای یک گیم پلی روون سریع و پر از هیجانه تکراری نمیشه و با کلی صحنه سینمائی، کاملا پلیر رو میتونه جذب گیم پلی خودش بکنه.
داستان این سری هم مثل سه گانه Modern Warfare عالیه و شخصیتهای بازی هم خیلی خوب از کار دراومدن و مثل قبل میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد چه در این شماره و در آینده، چون احتمالا Ghosts شماره های بعدی هم داره، در کل از این شماره هم خیلی لذت بردم حتی بیشتر از Black Ops 2 مخصوصا پایان بازی که هیجان خیلی زیادی داره.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان انتهای بازی آخرش Rorke مرد یا زنده موند ؟ یه صحنه نشون میده که غرق شد.صحنه ی بعد نشون میده میاد و لوگان رو از پا میکشه !

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
آقا یکی جواب منو بده
اونجا که رو صندلی نشستم منو بار اول با تیر میزنه بعد واسه بار دوم میگه باید (X) بزنم
من میزنم ولی بازم تیر دوم میزنه و کشته میشم :(
باید چیکار کنم؟؟؟

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
آقا یکی جواب منو بده
اونجا که رو صندلی نشستم منو بار اول با تیر میزنه بعد واسه بار دوم میگه باید (X) بزنم
من میزنم ولی بازم تیر دوم میزنه و کشته میشم :(
باید چیکار کنم؟؟؟
باید تند تند پشت سر هم بزنی

- - -ویرایش - - -

دوستان انتهای بازی آخرش Rorke مرد یا زنده موند ؟ یه صحنه نشون میده که غرق شد.صحنه ی بعد نشون میده میاد و لوگان رو از پا میکشه !
اون شخصیت منفی زنده میمونه و ما رو به فنا میده

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
باید تند تند پشت سر هم بزنی

-
یعنی شما میگی فقط باید همونو بزنم؟؟
دکمه دیگه نباید باهاش بزنم؟؟
آخه یه عکس دست هم بغلش میاد
منم خیلی تند میزنم ولی جواب نمیده
راستش رو بخوای من از روی pc گفتم اون یکی رو هم بزن حتما میشه

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
کمک
جایی که رورک رو دستگیر کردیم و داریم تو هواپیما ازش بازجویی میکنیم . بعدش هواپیمامون رو داغون میکنن بعد که چترش رو باز میکنه میافته تو یه جنگل اونجا دقیقا باید چکار کنم خیلی سربازم ریخته کسی رو بکشم همه بهم حمله ور میشن میمرم دقیقا باید چکار کنم؟

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سوالم تکراریه ولی همه صفحات رو گشتم ولی خوب نفهمیدم قضیه رو
میشه دیسک دو ( Hd Pack ) رو رو فلش نصب کرد ؟ فایلشو نمیگم که با PC توی فلش کپی میکنی منظورم اینه که میشه DVD 2 رو از روی Dvd Drive کنسول رو فلش نصب کرد؟

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
کمک
جایی که رورک رو دستگیر کردیم و داریم تو هواپیما ازش بازجویی میکنیم . بعدش هواپیمامون رو داغون میکنن بعد که چترش رو باز میکنه میافته تو یه جنگل اونجا دقیقا باید چکار کنم خیلی سربازم ریخته کسی رو بکشم همه بهم حمله ور میشن میمرم دقیقا باید چکار کنم؟
ببین اونجا شما باید بری بقیه رو پیدا کنی، اول برو لاشه هواپیما رو پیدا کن بعد برو پشت هواپیما و تپه رو برو بالا بروبکس کنار یه رودخونه نشستن اگه درست یادم باشه
فقط تا اونجایی که می تونی آروم برو از اسلحه دشمنا استفاده نکن چون صدا داره و یهو همه میریزن سرت، ولی اون آخر اگر دیدی شناسایی شدی به راهت ادامه بده، هم تیمی هاتو که ببینی حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر