Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ﺑﺎﺯﻱ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻡ.اﺯ BO2 ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﻮﺩ.اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻫﻤﻮﻥ ﺗﻜﺮاﺭ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ.ﺑﻌﻀﻲ ﻣﺮاﺣﻞ ﻫﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻮﺏ ﻧﺒﻮﺩﻥ
ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺗﺎﻧﻚ ﻣﻴﺮﻱ ﻭاﻗﻌﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺎ BF ﻧﻴﺴﺖ.ﺗﺎﻧﻚ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺴﺮﻋﺖ ﻣﻤﻜن ﺣﺮﻛﺖ ﻣﻴﻜﻨﻦ.ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ اﺑﺘﺪاﻳﻴﻪ ك.ﺗﺨﺮﻳﺐ ﭘﺬﻳﺮﻱ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺗﻌﻂﻴﻠﻪ ﻛﻼ.
.ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺯﻱ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ ﭼﻴﺰ ﺟﺪﻳﺪﻱ ﻧﺪاﺭﻩ و اﺯ اﻭاﺳﻄ ﺑﺎﺯﻱ ﻛﺎﻣﻼ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﺑﺸﺮ ﺑﻴﻨﻲ ﻣﻴﺸﻪ.ﺩﺭ ﻛﻞ ﺑﺎﺯﻱ ﻟﺬﺕ ﺑﺨﺸﻴه و اﺯ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻗﺒﻠﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻬﺘﺮﻩ

Leon5260

کاربر سایت
Sep 27, 2013
7
نام
Ali
از کل داستان بازی فقط از آخرش خوشم اومد :
اون قسمتی که رورک میگه there will be no ghosts,cause we're going to hunt them down together یا یه همچین چیزی :d خیلی جالب بود.الان فقط میتظرم ببینم با لوگان چیکار میخواد بکنه،البته توی صحنه ای که بعد credits نشون داد تا حدودی معلوم میشه داستان شماره بعدی :| احتمال hesh و بقیه میان لوگان رو از توی اون چاه(یا هر چی بود :|) نجات میدن و دوباره میرن دنبال رورک :|
)

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,191
نام
پوريا
از کل داستان بازی فقط از آخرش خوشم اومد :
اون قسمتی که رورک میگه there will be no ghosts,cause we're going to hunt them down together یا یه همچین چیزی :d خیلی جالب بود.الان فقط میتظرم ببینم با لوگان چیکار میخواد بکنه،البته توی صحنه ای که بعد credits نشون داد تا حدودی معلوم میشه داستان شماره بعدی :| احتمال hesh و بقیه میان لوگان رو از توی اون چاه(یا هر چی بود :|) نجات میدن و دوباره میرن دنبال رورک :|
)
اسپویل پایان بازی
احتمالا رورک توی ان صحنه پایانی داره همان متد شکنجه قبیله آمازونی ها که الیاس تعریف میکرد و Federation روش اجرا کرده بود رو روی لوگان هم پیاده میکنه
با این وضع اینا قصد دارن که از سری Ghosts هم یه سه گانه دیگه دربیارن

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
ولی اصلا نتونست من رو تحت تاثیر قرار بده ....واقعا عناوین MW خارق العاده بودن هیییییییییییچ کال آفیی نتونست متقاعدم کنه!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان برای این بازی هم الزاماً باید هارد داشته باشیم یا میشه هر دو دیسک را روی فلش نصب کرد ؟
همچنین طریقه ی نصب HD Pack چطوریه وقتی دیسک بازی را بذاریم خودش پیغام میده یا کار خاصی باید بکنیم ؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
لطفا یه نفر یه خلاصه از داستان بازی بگه و اینکه gosts چه گروهی هست و راجع این اسلحه فضای هم یه توضیح بدید ؟؟؟
با تشکر
بازی رو تموم کردم میخواستم از اساتیدی که داستان رو کامل بلدن بپرسم اینارو
با تشکر
و یه سوال دیگه هم اینکه :
چرا آخرش مارو با خودش برد و گفت باهم ghosto نابود میکنیم ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
لطفا یه نفر یه خلاصه از داستان بازی بگه و اینکه gosts چه گروهی هست و راجع این اسلحه فضای هم یه توضیح بدید ؟؟؟
با تشکر
بازی رو تموم کردم میخواستم از اساتیدی که داستان رو کامل بلدن بپرسم اینارو
با تشکر
و یه سوال دیگه هم اینکه :
چرا آخرش مارو با خودش برد و گفت باهم ghosto نابود میکنیم ؟؟؟؟؟؟

ببین کلا توی بازی 2 تا تیم هست
Federation و Ghosts اینا دشمنن Federation مال آمریکا جنوبیه و Ghosts شمالی و گوست ها سرباز های Elite هستن
سلاحه هم یه اسلحه بود که مال آمریکا شمالی بود Federation ها برای از بین بردن آمریکای شمالی هکش کردن و آمریکای شمالی ترکید در اصل اون سلاح میله های تنگستنی بزرگ رو به عنوان
یه شبه شهاب سنگ به زمین میزنن بدون استفاده از باروت و ... در اون
راستی اون یارو هه هم رییس Federation ها بود ولی خودشو یه گوست جا زده بود
فقط همینو میدونم و بس

sunmaster7

کاربر سایت
May 2, 2011
3
دوستان سی دی من خرابه ۲ بار هم عوض کردم دیگه روم نمیشه برم اینبار مرحله ۸ گیر کرده کدی رمزی چیزی است که همه مرحله ها رو باز کنه؟ بتونم مرحله خراب رو دور بزنم؟؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام,دیسکه دویه بازی رو که می خوام نصب کنم رویه 95% قفل می کنه بعدش میزنهthe memory unit has been lost ,باسه کسی اینطوری شده؟مشکل از کجاست؟رو دوتا فلش هم امتحان کردم نشد(تو اسپویلر نوشتم چون ممکنه باس بعضی دوستان آزار دهنده باشه این سوالات)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی رو گرفتم و مرحله اولش رو بازی کردم .
گرافیک بدون نقص و بدون باگ و گیم پلی هم همون چیزه همیشگی . صحنه های سینماتیک هم که دیگه عالی بود توی همین یه مرحله .
جدا هیچ بازی ایی نمیتونه جای COD رو بگیره .

Last edited by a moderator:

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
سلام
یه مشکل واسم پیش اومده درمورده این بازی
من دیسکو که میزارم تو کنسول اول چندبار اخطار میده و میاد بیرون بعدم که میره تو بازی بعده چند ثانیه دوباره اخطار میده و از بازی میاد بیرون
میخواستم ببینم مشکل از دیسک بازی یا کنسولم؟؟
مرسی :)

kalagar2142

کاربر سایت
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
سلام خدمت همه بچه ها.
از اونایی که بازی کردن میپرسم. وقتی Multiplayer یا Squad بازی میکنم درجه نمیگیرم اصلا. مشکل چیه؟
توی extinction mode درجه میگیرم.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سلام خدمت همه بچه ها.
از اونایی که بازی کردن میپرسم. وقتی Multiplayer یا Squad بازی میکنم درجه نمیگیرم اصلا. مشکل چیه؟
توی extinction mode درجه میگیرم.
چون اصلش چند نفرست، در ضمن همه چیز از همون اول برا تست انلاکه، رنک بگیری که چی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر