Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

منم یکی 2 لول بعد از 3 روز بازی کردم ! خیلی بازیه خوبی هست ... منتها اندازه MW جذبم نکرد . ولی در کل خوب بود . داستان بهتری داره ...

همه اینجا خوره ی بازی COD هستند و در عرض چند ساعت بازی رو تموم می کنند و این جا میان نقد و نظرات شون رو می نویسند ! کسی بین شما بازی رو اصلا روی Veteran تمام کرده ؟ اگر تمام کرده باشه نمیتونه این همه تایید و تمجید از گیم پلی بکنه .

طبق معمول همیشه respawn های بینهایت دشمنان همچنان باقی است . هم رزمنده ها هم دقت تیراندازی شون در حد تیم پینت بال ! دشمنان هم بقیه رو ول کردن ، تا شما سرت رو دربیاری فرتی بزنن ! چند روزه من دارم بازی میکنم هنوز مرحله Khe Sanh رو نتونستم رد کنم . بعد یارو تو 5 ساعت بازی رو تموم کرد!

همه اینجا خوره ی بازی COD هستند و در عرض چند ساعت بازی رو تموم می کنند و این جا میان نقد و نظرات شون رو می نویسند ! کسی بین شما بازی رو اصلا روی Veteran تمام کرده ؟ اگر تمام کرده باشه نمیتونه این همه تایید و تمجید از گیم پلی بکنه .

طبق معمول همیشه respawn های بینهایت دشمنان همچنان باقی است . هم رزمنده ها هم دقت تیراندازی شون در حد تیم پینت بال ! دشمنان هم بقیه رو ول کردن ، تا شما سرت رو دربیاری فرتی بزنن ! چند روزه من دارم بازی میکنم هنوز مرحله Khe Sanh رو نتونستم رد کنم . بعد یارو تو 5 ساعت بازی رو تموم کرد!
معمولا "همگی" بازی رو روی نرمال تمام میکنند بعد دیدن اگر گیم پلی پتانسیل داشت؛ میرن سراغ Veteran!
هوش مصنوعی این بازی روانی میکنه آدمو اگر بخوایم رو Veteran تمومش کنیم! یک بار سر WAW این کارو کردم واسه هفت پشتم بسته، اما بازی مثل MW ارزشش رو داره که روی درجات سختی بالا تموم کرد. این بازی اصلا....!

معمولا "همگی" بازی رو روی نرمال تمام میکنند بعد دیدن اگر گیم پلی پتانسیل داشت؛ میرن سراغ Veteran!
هوش مصنوعی این بازی روانی میکنه آدمو اگر بخوایم رو Veteran تمومش کنیم! یک بار سر WAW این کارو کردم واسه هفت پشتم بسته، اما بازی مثل MW ارزشش رو داره که روی درجات سختی بالا تموم کرد. این بازی اصلا....!

من که از همون اول روی Veteran رفتم، روانی هم نشدم خیلی حال داد
میدونی مشکل اصلی اینه که بچه ها روی Veteran می رن یجا کاور می گیرن تا دوستاشون دشمنا رو بکشن ، اینه که یه عده از دشمنا رو نمیکشن که ما باید می زدیمشون و بچه ها فک می کنن هوش مصنوعی مشکل داره

به نظر من سخت نیست.سخت ندیدین!#:-s
تو عرض 1-2 ساعت 3-4 مرحله رفتم.
فقط همین دشمن بینهایتش خیلی رو اعصابه یه جورایی واسه اینکه بخوای چکپوینت رو رد کنی باید بری تو شیکمشون!:d

به نظر من سخت نیست.سخت ندیدین!#:-s
تو عرض 1-2 ساعت 3-4 مرحله رفتم.
فقط همین دشمن بینهایتش خیلی رو اعصابه یه جورایی واسه اینکه بخوای چکپوینت رو رد کنی باید بری تو شیکمشون!:d
کی گفت سخت؟وقتی میری یوهو همه دشمنا یاراتو بیخیال میشن فقط میچسبن به تو ، بلد هم نیستن بزنن یه دفعه میشن 500000 تا! این رو اعصابه! احساس میکنی داره به شعورت توهین میشه! مگه هیلو هست که بریم تو شکیمشون؟!ا
من که از همون اول روی Veteran رفتم، روانی هم نشدم خیلی حال داد
میدونی مشکل اصلی اینه که بچه ها روی Veteran می رن یجا کاور می گیرن تا دوستاشون دشمنا رو بکشن ، اینه که یه عده از دشمنا رو نمیکشن که ما باید می زدیمشون و بچه ها فک می کنن هوش مصنوعی مشکل داره
بحث سر این نیست که کاور بگیریم یارامون بزننشون ! بنده حاضرم که اصلا یارام نباشن تو صحنه تا گیج نشم، 1000 دفعه خودم دیدم که یارام از جلوی دشمنا رد شدن و انگار اونا کور بودن! فقط منو میزندن! وقتی یارام پشت منو پوشش میدن و من قبلا اونجا رو خالی از دشمن کردم، چطور یوهو از پشتتم میان؟!اصلا یارای خودی نبودند به نظرم بهتر بودو کسی این مشکلات رو نداشت، هوش مصنوعی این بازی افتضاحه! ولی بقیه قسمتاش خیلی خوبه. این مشکلات رو من توی MW و MW2 و Halo (مخصوصا هیلو)کم دیدم یا اصلا ندیدم! از legendry هیلو که سخت تر نیست! مهم منگل بودن هوش مصنوعی هست!

آخرین ویرایش:
من که یه راست سراغ Veteran رفتم که خدایش خیلی سخت بود 2 یا 3 تیر میخورد میمرد خیلی سخت بود
فکر کنم 10 یا 12 ساعت تمومش کردم که واقعا" حال داد به بچه ها توصیه میکنم Veteran بازی کنند اما با حوصله بازی کنید
موفق باشید دوستان

من هیچکدوم از مشکلاتی رو که گفتین حالیم نشد. نمیدونم چرا؟ شاید چون سبک بازیم فرق داره. فعلا چون وقت نداشتم رو نرمال رفتم تا بعد ببینیم چی میشه. موتور بازی کامل عوض شده. تو محیط های باز خیلی عالی و تو محیط های بسته جای تاسف داره. داستان بازی هم یه طوریه. ولی خوبه.
مثلا من از همون اول میدونستم Reznov خیالیه. از اونجایی که هیچ کدوم از افراد هیچ عکس العملی روش نداشتن
داستان یه اشکالاتی هم داشت
مثلا اون یارو که شیشه زدگلوله رو شکوند خودشو پرت کرد پایین
ولی دوستانی که میگن بازی بد بود زیادم بد نبود افکتهای سینماییش عالی کار شده بودن ولی خوب طراحاش به پای IW نمیرسن.
اونجایی که میری پیش کندی میگه . I have told them you are the best. Anywhere. You have to be. خیلی خداست
ولی داستانش آمریکا رو خیلی آرمانی نشون داده که اصلا باش حال نکردم. آهنگ بازی هم بد نیست ولی به گرد پای MW2 هم نمیرسه. مولتیشم فعلا نمیشه رفت نظری ندارم.

بنظرم کماندوهای MW2 هم طبیعیترن.

من تو بازی یه تاخیری بعضی موقع ها حس میکردم یا اینکه میدیدم یکیو تیر میزدم ولی هیچ اتفاقی نمی افتاد کس دیگه ای هم اینو حس کرده؟
در جمع ارزششو نداشت که آواتارمو عوض کنم ولی بازی عالی بود.

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها :(

من تو آپشن گزینه اول ( Grafic contact ) دستکاریش کردم الان یادم نیست باید رو چه قسمتی باشه ! ماله شماها رو unrestricted هست یا سره reduced ؟؟ لطفا سری جواب بدید . سواله دوم : من save های بازیرو پاک کردم میخوام وقتی وارده بازی میشه مثله همون اول ازم بخواد برایتنس و چزای دیگرو تنظیم کنم واسه اینکار باید چیکار کنم ؟؟

در مورد سختی بازی با اینکه روی harden داشتم بازی میکردم ولی راحت kinfe میزدم و اینقدر زدم تا اچیومنت MR Black OPS رو بهم داد
درباره مولتی پلیر بنظر من زیاد جالب در نمیاد آخه با رفیقم system link زدیم و خیلی بهم حال نداد اندازه ای که MW2 حال داد.ولی امکاناتی داره که جذابه

آخرین ویرایش:
بنده هم تجربش کردم.الان که دارم این متن رو مینوسیم حالم انقدر بده که حد نداره.مردشور اکتی و تریاک رو باهم ببرن.که گند زدن با این بازیشون.این واقعا cod بود؟؟؟؟یه مرحله هایش شبیه بایوشاک بود.یه مرحله هائی شبیه مدال.یکم شبیه bbc2.تنها مرحله خوب و بدرد بخورش ویتنام بود.که انصافا تو اون مرحله قشنگ حس و حال cod برام زنده شد.اما به جز اون حالم از کل بازیش بهم خورد.واقعا جلوی mw2 که اصلا به حساب نمیاد.جلوی mw1-cod-1-2 هم هیچ حرفی نداشت.
البته در مقایسه با خیلی شوترها خیلی عالی هم بود.اما این بازی برای سری cod خیلی کوچیک بود.کافیه شماها موزیکهای استاد هانس زیمر که برای mw2 رو ساخته بود کنار موزیکهای خیابونی این بازی قرار بدید.از لحاظ کارگردانی-قشنگ معلوم بود زورچپونی میخواست خودش رو به سری های قبل نزدیک کنه-ولی بدتر گند زده بود.البته صحنه های ویتنام واقعا عالی بود.اون صحنه هایی هم که میرفتیم تو شیشه خیلی خوب بود.گرافیکش هم که بعضی جاها حال آدم رو بهم میزد.بعضا انقدر بی کیفیت بود-آدم فکر میکنه طراحان بازی-حوصله نداشتن آبجکتهای محیط رو با حوصله طراحی کنن.اما بازهم مرحله ویتنام عالی بود.(انگار این مرحله رو خود infinity ساخته بود:d)
درکل برای شخص من-ضعیف ترین سری cod بود.البته کلا حالم از این تریاک بهم میخوره.چون waw رو هم تموم نکردم(به عنوان یه فن دو آتیشه cod)
کلا این شرکت بزنه تو کار مرغ و تخم مرغ بهتره.امتیاز کلی من هم بهش 7 هست.اینم فقط و فقط بخاطر ویتنام.البته اگر بخوام با سری های قبل مقایسش کنم و مخصوصا mw2 بهش 4 هم نمیدم.ولی بازهم از تمام شوترهای امسال بهتر بود.

سلام بچه ها :(

من تو آپشن گزینه اول ( Grafic contact ) دستکاریش کردم الان یادم نیست باید رو چه قسمتی باشه ! ماله شماها رو unrestricted هست یا سره reduced ؟؟ لطفا سری جواب بدید . سواله دوم : من save های بازیرو پاک کردم میخوام وقتی وارده بازی میشه مثله همون اول ازم بخواد برایتنس و چزای دیگرو تنظیم کنم واسه اینکار باید چیکار کنم ؟؟

یکی نیست جوایه مارو بده ؟:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or