Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
پچی که واسه استیم اومد 8 mb بود...

مسعود جان اون 8mb پچ بازی نبود فایل Exe بازی بود !
هنوز برای بازی پچی نیومده !
منم هنوز لگ دارم !
خیلیم بد لگ دارم !
کلن هنوز هم اگه توی فروماش بری همه لگ دارن او فایل Exe هم که آپدیت شد به خاطر این بود که بعضی مواقع بازی اجرا نمیشد و توی قسمت پریپر فور لانچینگ گیر میکرد !
×××××
الان درست شده !

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
به خدا بازی هیچ لگی نداره.99% مشکل از ویندوز و سیستمتون هستش شک نکنین.مثل fifa11 که همش میگفتن لگ داره.خیلی از ما هم فقط داریم از pc کار میکشیمو هر چی دم دستمون اومد میریزیم توش.بابا pc هم مثل خیلی از چیزای دیگه احتیاج به مراقبت داره.من بازی رو با cpu: core2duo 2.5GHz و رم 4 گیگ و گرافیک 8600m GT اونم رو لپ تاپ با آخرین رزولوشن بدون هیچ لگی تموم کردم

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
به خدا بازی هیچ لگی نداره.99% مشکل از ویندوز و سیستمتون هستش شک نکنین.مثل fifa11 که همش میگفتن لگ داره.خیلی از ما هم فقط داریم از pc کار میکشیمو هر چی دم دستمون اومد میریزیم توش.بابا pc هم مثل خیلی از چیزای دیگه احتیاج به مراقبت داره.من بازی رو با cpu: core2duo 2.5GHz و رم 4 گیگ و گرافیک 8600m GT اونم رو لپ تاپ با آخرین رزولوشن بدون هیچ لگی تموم کردم

عزیز روی همیه سیستم ها لگ نداره !
فقط روی بعضی ها (بیشتر سیستم ها) لگ داره !
شما یه سر به فروم های سایت های خارجی بزن !
بازی لگ داره وحشتناک !
من توی مولتی هر 3 ثانیه 1 لگ دارم ! لگ بدجور توی سینگل هم بعضی وقتا لگ ناجور دارم !
این به خاطر اینه که بازی آپتیمایز نشده !

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
امروز روز دیگه کم کم بازی ها از خاصیت MULTI THREAD استفاده می کنند .

اما این بازی و خیلی های دیگه که شاهدش بودیم و lag داشت به خاطر اینه که موتور بازی برای اینگونه cpu ها مناسب نیست و معمولا بعد از گذشت مدتی با اینکه حتی از ابتدا خود سازنده از تمامی باگ ها خبر داره بسته مکملی برای بازیش بیرون میده که بر طرف کننده نیمی یا قسمت زیادی از باگ های اون بازی هست و طبق گفته خودشون دارن روی این بازی هم کار می کنن.

اما وقتی شما بازی رو با 1000 تا باگ تموم کردید دیگه بعیده که یک بار دیگه بدون باگش رو تموم کنید . اون زمان دیگه پچ به درد نمی خوره .

• Like
Reactions: A-L-I

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
از لگ و پگ و افت فریمو این حرفا که بگذریم یکی بگه این zombie چیه؟؟ احتیاج به اینترنت داره؟خلاصه داستان این zombie چیه؟؟:-/:-/
با این وضعیت شما همون مد اصلی رو تموم کن :(حالا زامبی پیش کش
در ضمن ای پچ هایی که اومده هیچکدوم اصلی نیست و TA هنوز پچی رو که قولش رو داده بود منتشر نکرده

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
تویه این قسمت بازی همینطور می مونه و هیچ تکونی نمی خوره. ولی زیر نویس ها هست. مثله اینکه دارن جرف می زنن ولی تصویر همینطور میمونه. مشکل کجاست؟
21443080.jpg

راستی من این باگ هم تویه بازی دیدم. جالب بود وقتی به تفنگ شلیک می کردی ازش خون می پاشید! دیگه خشونت به اونم تاثیر کرده! یا مثل میسون توهم زده!!!:d
47594833.jpg

93364829.jpg

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
بازی 1بازی عالی از هر نظر بود به نظر من 9.4 براش عالیه بازی رو من 5شنبه تموم کردماز انقلابم خریده بودم هیچ گیری تو مرحله نداشتم به جز لک های غیر عادی در حدی بود که فکر کردم از هاردمه یا رمم ولی الان که دیدم همه مشکل دارن یه چیزی هست دیگه....
هیچی باحال تر از زامبی کشی با کندی نبود خیلی خندیدم

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
تویه این قسمت بازی همینطور می مونه و هیچ تکونی نمی خوره. ولی زیر نویس ها هست. مثله اینکه دارن جرف می زنن ولی تصویر همینطور میمونه. مشکل کجاست؟
21443080.jpg

راستی من این باگ هم تویه بازی دیدم. جالب بود وقتی به تفنگ شلیک می کردی ازش خون می پاشید! دیگه خشونت به اونم تاثیر کرده! یا مثل میسون توهم زده!!!:d
47594833.jpg

93364829.jpg
برای منم همینطور شد.مرحله رو از اول برو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر