Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دقیقا توی بازی از این نوع باگها 346 تا وجود داره دوستان

بنده تک تک شمردم
ومیتونم هر 346 تا عکس رو اپلود کنم

به هر حال بازی دزدی این چیزا رو هم داره:))

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
من چند جای دیگه از بازی هم از این موردا دیدم.تو خیلی از بازی ها این باگ هستش.نمیدونم مشکل از کجاس:-/
مشکل از طراحی خود کاراکتر و وسایل هست که نمیتونن کالبد سخت رو توی طرح بگنجانند .;)
به هر حال بازی دزدی این چیزا رو هم داره:))
تو بازی اورجینال هم همچین چیزی وجود داره ، چون تو تریلر معتبر قبل از انتشار هم همچین چیزی بود !!!;)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
خب من همین عکس رو از سیستم خودم گرفتم. داشتم بازی میکردم این مشکل رو دیدم. دروغ هم نمیگم.
من نه میخوام بازیرو بکوبونم چون خودم از فنهاش هستم، ولی واقعا واسه یه بازی به این بزرگی نباید چنین مشکلاتی وجود داشته باشه. حالا شما دوباره این مرحله رو بازی کنید ببینید سوار ماشین چنین باگی بدی هست یا نه؟ اگه دروغ گفتم یکی از ناظمین اینو برام تخلف رد کنه.

بفرما. همین عکس. من خودم شاخ در آوردم وقتی اینو دیدم.:-o

یارو تا دسته تو صندلی فرو میره بعد شما میگید نه؟

من چند جای دیگه از بازی هم از این موردا دیدم.تو خیلی از بازی ها این باگ هستش.نمیدونم مشکل از کجاس:-/

مشکل از طراحی خود کاراکتر و وسایل هست که نمیتونن کالبد سخت رو توی طرح بگنجانند .;)

تو بازی اورجینال هم همچین چیزی وجود داره ، چون تو تریلر معتبر قبل از انتشار هم همچین چیزی بود !!!;)

دوستان بازی این همه محاسن داره اون وقت شماره گیر دادید به یک باگ که یارو میره تو صندلی بابا انصافم خوب چیزی هست
خدایش گیم پلی بازی خیلی خوب هست و از همه نظر عالی :d
بیاد 4 تا از محاسن بازی را نام ببرید به جای ایراد گرفتن ..........ارزش داره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
دوستان بازی این همه محاسن داره اون وقت شماره گیر دادید به یک باگ که یارو میره تو صندلی بابا انصافم خوب چیزی هست
خدایش گیم پلی بازی خیلی خوب هست و از همه نظر عالی :d
بیاد 4 تا از محاسن بازی را نام ببرید به جای ایراد گرفتن ..........ارزش داره

این حرفها رو باید با طلا نوشت. >:d<
قبول دارم در این سطح از بازیهای رایانه ای نباید همچین باگهایی باشه اما به خدا این باگها در برابر زباییهای این بازی هیچ حرفی برای گفتن ندارن ، وقتی همه چیز در یک بازی درجه یک باشه ، از جمله گرافیک ، گیم پلی ، داستان ، صدا گذاری ؛ حالا دیگه به چند تا باگ کوچولو که دیگه انقدر گیر نمیدن. ;)

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این حرفها رو باید با طلا نوشت. >:d<
قبول دارم در این سطح از بازیهای رایانه ای نباید همچین باگهایی باشه اما به خدا این باگها در برابر زباییهای این بازی هیچ حرفی برای گفتن ندارن ، وقتی همه چیز در یک بازی درجه یک باشه ، از جمله گرافیک ، گیم پلی ، داستان ، صدا گذاری ؛ حالا دیگه به چند تا باگ کوچولو که دیگه انقدر گیر نمیدن. ;)

به هوش مصنوعی که گیر میدن !
آقا امروز دیگه میخواستم خودم رو گاز بگیرم انقدر اعصابم خورد شد که سیستم رو ریست کردم !
این چه هوش مصنوعی افتضاحیه ؟!
بابا به خدا جز پلیر چند نفر دیگه هم توی بازی هستن !
پدر مارو در آورد این هوش مصنوعی!
بازی کردن روی درجه سختی بالا اصلا توصیه نمیشه !
به هیچ وجه ! جز اعصاب خوردکنی چیز دیگه نداره !
البته ببخشید که به بازی گیر میدم ، ولی وقتی یه چیزی مثل MW رو بازی کردم انتظار پسرفت ندارم دیگه ! حالا پیشرفت نبود اشکال نداره !
تا به نسخه کرک هم ربطش ندادید !
من ارجینال دارم بازی رو پس نیاید بگید ار کرک هست !

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
CODClipping1_6597.jpg

همین‌طور که جلوتر می‌رویم، این مسئله بیشتر نمایان می‌شود و حتا راننده‌ی جیپ هم نمی‌تواند از کنار این موضوع، بی‌تفاوت بگذرد!

CODClipping2_6598.jpg

CODClipping3_6599.jpg

CODClipping4_6600.jpg

• Like
Reactions: Morteza

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله درجه ي سختي بالا سختي رو گذرونده و به مرز مسخرگي رسيده واقعا.
به محض اينكه دشمن رو ميبينيد قبل از اينكه مغز فرمان بده سنگر بگيريد يا هدف بگيريد يا شليك كنيد هدشات شديد :d
------------------------

ولي واقعا بي نظيره هر مرحله يه حركت جديد داره !
هليكوپتر روندن. قايق. اون مرحله ي كنترل نفرات با اون هواپيماي بلك برد ! شنا . rat hole هاي ويتنام و ...

اوف ...........
متنوع ترين بازي اول شخصه از نظر من

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین

همین‌طور که جلوتر می‌رویم، این مسئله بیشتر نمایان می‌شود و حتا راننده‌ی جیپ هم نمی‌تواند از کنار این موضوع، بی‌تفاوت بگذرد!

عزیز صفحه ترکید عکس ها را تو sp بزار

كرايسز منم نديدم ادما برن تو در و ديوار، اما جنازه اي كه يه خورده رو هوا وايسه ، چرا داشت !! :d

کرایسیس یکی از باحالترین باگ هایی که تاحالا دیدم رو داشت ( باگ گرافیکی ) وقتی اینویزبل میشدی سایه ت هنوز رو زمین بود :))))

دوست گرامي سايش زير پاشه نه روبروش !!!

---------------------------------
بله منم دقيقا چند روز پيشا حوسي نصب كردم دو مرحله رفتم اين سايشو در حالت كلُك مُد ديدم.
بابا به خدا این جا تاپیک call of duty هست نه چیز دیگر ..........:-o

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
موسیقی متن بازی
infoou.png

elease Group: LS
Release Name: Sean.Murray-Call.Of.Duty:Black.Ops.Score.Soundtrack-2010-LS
Release Date: 2010-11-12
Source: CD
Filename: Trackname.mp3
Size: 226.368 MB (237,364,484 bytes)
Length: 96:57 min
Artist: Sean Murray
Album: Call Of Duty: Black Ops Score Soundtrack
Label: Activision
Genre: Soundtrack
tracklistw.png

01. Cube One
02. Eagle Claw (Part 1)
03. Mac-V
04. Blackbird
05. Pegasus
06. Dwarka
07. Melville
08. Crash
09. Commies
10. Hard Target
11. The Wall
12. Virus
13. Invictus
14. Foe
15. Beheaded
16. Resurrection
17. Pentagon
18. Albion
19. Eagle Claw (Part 2)
20. Panthers
21. Flaming Dart
22. Delirious
23. Drexel
24. Anvil
25. Revenge
26. Punch Through
27. Deviant
28. Bendz
29. Rooftops
30. Epilogue

downloadmj.png

لینک مستقیم

------------------------------------------------------------------------------------------
.....:::::Fight For The Lost:::::...
ممنون میشم لینک جدید بدید .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم من اینجوری شدم و یا بازی مشکل داره روی درجه سختی یکی مونده به آخر دشمنا فقط به شما شلیک می کنن و بد جوری روی اعصاب هستن به شکلی که من مجبور شدم سختی بازی رو بیارم روی نرمال
بعد مشکل دیگه اینکه حالا خیلی بازی اسون شد! نمی دونم چرا هنوز این موضوع برای تیم سازنده cod حل نشده که باید بشه هر لحظه از بازی درجه سختی بازی رو بالا و پایین کرد و هنوز بعد از 7 شماره فقط قابلیت پایین اوردن سختی وجود داره و برگشتن به سختی های بالاتر غیر ممکنه
حالا راهی هست سختی بازی رو بیشتر کنم؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
نمی دونم من اینجوری شدم و یا بازی مشکل داره روی درجه سختی یکی مونده به آخر دشمنا فقط به شما شلیک می کنن و بد جوری روی اعصاب هستن به شکلی که من مجبور شدم سختی بازی رو بیارم روی نرمال
بعد مشکل دیگه اینکه حالا خیلی بازی اسون شد! نمی دونم چرا هنوز این موضوع برای تیم سازنده cod حل نشده که باید بشه هر لحظه از بازی درجه سختی بازی رو بالا و پایین کرد و هنوز بعد از 7 شماره فقط قابلیت پایین اوردن سختی وجود داره و برگشتن به سختی های بالاتر غیر ممکنه
حالا راهی هست سختی بازی رو بیشتر کنم؟

از این بازی اسونتر هم وجود داره خدایی؟:d
بزار روی اخرین درجه بزار فکر کنی توی خود جنگی:))

اره راهش اینکه مرحله ای که هستی رو انتخاب کنی از قسمت mision و بزاری روی هارد

یعنی فقط همون مرحله رو از اول بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر