Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
بچه ها خون و خونريزي تو بازي چرا اينطوريه؟
كلا اينطوريه؟
مراحل مخفي كاريش كه با چاقو ميكشه اصلا خون نمياد از دشمنا ! همينطوريه؟
كلا خيبي كم خونريزي داره :-/
خون و خونریزی کم هست بابا دیگه از این بیشتر خون ریزی تو هیچ بازی ندیده بودم به این خوبی :d

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بچه ها خون و خونريزي تو بازي چرا اينطوريه؟
كلا اينطوريه؟
مراحل مخفي كاريش كه با چاقو ميكشه اصلا خون نمياد از دشمنا ! همينطوريه؟
كلا خيبي كم خونريزي داره :-/
خون ریزی به مقدار کافی و نسبتاً زیاد داره. تو بخش Settings -> Game -> Graphic Content گزینه Unrestricted رو انتخاب کنید.

• Like
Reactions: koorosh sh

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حق با شما هست من هم چنین باگی تو بازی ندیدم اونایی که میگن هست یک عکس بزارن ما هم ببینیم

نخیر ،شما،داری حرف جای دیگه رو نقل قول میکنی !

خب من همین عکس رو از سیستم خودم گرفتم. داشتم بازی میکردم این مشکل رو دیدم. دروغ هم نمیگم.
من نه میخوام بازیرو بکوبونم چون خودم از فنهاش هستم، ولی واقعا واسه یه بازی به این بزرگی نباید چنین مشکلاتی وجود داشته باشه. حالا شما دوباره این مرحله رو بازی کنید ببینید سوار ماشین چنین باگی بدی هست یا نه؟ اگه دروغ گفتم یکی از ناظمین اینو برام تخلف رد کنه.

بفرما. همین عکس. من خودم شاخ در آوردم وقتی اینو دیدم.:-o

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,946
نام
آرتین
خب من همین عکس رو از سیستم خودم گرفتم. داشتم بازی میکردم این مشکل رو دیدم. دروغ هم نمیگم.
من نه میخوام بازیرو بکوبونم چون خودم از فنهاش هستم، ولی واقعا واسه یه بازی به این بزرگی نباید چنین مشکلاتی وجود داشته باشه. حالا شما دوباره این مرحله رو بازی کنید ببینید سوار ماشین چنین باگی بدی هست یا نه؟ اگه دروغ گفتم یکی از ناظمین اینو برام تخلف رد کنه.

عزیزم فن هستی چرا اوریج نمیخری به مشکلات این چنینی برخورد نکنی؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله منم دقت كردم اونجا وودز ميره تو صندلي :d
ولي چه اهميتي داره؟:)

===================================
يه نكته هم اينكه من يه جا از بازي رو با دو درجه سختي متفاوت ديدم
يك مقدار ديالوگ ها به نظرم فرق كرد ;)
يكي دوتا كلمات مشابه شده بود
يه جا بهش گفت you looks like crap
اين دفعه گفت you looks like shit !!!!

:d

only batista

کاربر سایت
Jul 6, 2008
57
بابا چرا لذت بازی کردن و واسه خودتون کم می کنید؟؟حالا یارو یه ذره بره تو صندلی چه فرقی می کنه؟اصلا اگه کسی با پیش زمینه ذهنی این مرحله رو انجام نده عمرا اگه متوجه بشه.به چه چیزایی این بچه های بازی سنتر توجه می کنن:-o کل بازی به این با عظمتی رو ول کردن دارن دعوا می کنن یه ذره از بدن یارو رفته تو صندلی یا نه:))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بابا چرا لذت بازی کردن و واسه خودتون کم می کنید؟؟حالا یارو یه ذره بره تو صندلی چه فرقی می کنه؟اصلا اگه کسی با پیش زمینه ذهنی این مرحله رو انجام نده عمرا اگه متوجه بشه.به چه چیزایی این بچه های بازی سنتر توجه می کنن:-o کل بازی به این با عظمتی رو ول کردن دارن دعوا می کنن یه ذره از بدن یارو رفته تو صندلی یا نه:))

بله دقيقا
من اصلا نفهميدم طي بازي اما بچه ها حساس ميكنن ادم رو روي مسائل !!

تنها نقطه ضعفي كه من توي بازي متوجهش بودم جدا از سوتي هاي اين مدلي و هوش، اين بود كه روي برف راه ميرفتن جا پاشو نميموند كه توي شماره هاي قبل اين رعايت ميشد

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
بهترین بازی سری call of duty همینه منم به این دلیل اون عیب رو عنوان کردم چون دوستان گفتند چنین عیبی وجود نداره. البته بازی از لحاظ هوش مصنوعی مشکلات جدی و غیر قابل چشم پوشی داره ولی با این حال بهترین بازی سریه

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید

من چند جای دیگه از بازی هم از این موردا دیدم.تو خیلی از بازی ها این باگ هستش.نمیدونم مشکل از کجاس:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر