Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
کدهای تقلب بازی Call of Duty Black ops برای کامپیوتر :
قبل از اجرای برنامه وارد پوشه ای شوید که بازی را نصب کرده اید، سپس از داخل پوشه ی Player فایل config را در notepad باز کنید و مقدار seta monkeytoy را از 1 به 0 تغییر دهید و آنرا ذخیره نمائید، حال بازی را اجرا کنید :​
برای زدن کد در داخل بازی کلید ~ را فشار دهید تا صفحه ی کد نویسی در بالای صفحه فعال شود، بعد از زدن کد دوباره کلید ~ را فشار دهید

61590969456265428306.png

منبع : ptc-21.blogfa.com

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
اون مرحله پرواز با هلیکوپترش چقدر مسخره بود واقعا:))

از چه لحاظ مسخره بود؟:|

مثل هلیکوپتر ارواح بود . شاخ به شاخ تصادف میکردی!! انگار نه انگار که هلیکوپتره. هیچیت نمیشد

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
کدهای تقلب بازی Call of Duty Black ops برای کامپیوتر :
قبل از اجرای برنامه وارد پوشه ای شوید که بازی را نصب کرده اید، سپس از داخل پوشه ی Player فایل config را در notepad باز کنید و مقدار seta monkeytoy را از 1 به 0 تغییر دهید و آنرا ذخیره نمائید، حال بازی را اجرا کنید :​
برای زدن کد در داخل بازی کلید ~ را فشار دهید تا صفحه ی کد نویسی در بالای صفحه فعال شود، بعد از زدن کد دوباره کلید ~ را فشار دهید

61590969456265428306.png

منبع : ptc-21.blogfa.com

میشه فایل config اپلود کنی

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
سلام دوستان خسته نباشید
من تازه می خوام بازی رو شروع کنم
ولی متاسفانه به مشکل برخوردم
بازی تمام مراحل نصب رو طی کرده
کرکش هم نصب شده ولی بعد از لوگوی اول بازی
جایی که یک مرده نشسته و دوتا کلت دستش هست میمونه
ویندوزم 7 هست آپدیت کارت گرافیکم هم نصب هست
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام دوستان خسته نباشید

اینجا
سوال خودت رو مطرح کن

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
میشه فایل config اپلود کنی
متاسفانه بنده بازی رو از روی سیستم ـم پاک کردم ، ممنون میشم بقیه دوستان برای دوستمون آپلود کنند .
سلام دوستان خسته نباشید
اگه سوالت رو اینجا بپرسی ، سریع تر به جواب میرسی دوست من :
مشکلات COD : Black Ops(کرک,نصب,مشکلات گرافیکی و ...)

Danial_4139

کاربر سایت
Oct 1, 2008
1
نام
دانیال
دوستان یه سوال در مورد زامبی مد داشتم .

من سیو ها رو پاک کردم و فعلا فقط میخوام رو زامبی مد کار کنم ، مرحله اول بازه وقتی میرم داخل تا لول 13 پیش میرم و دیگه نمیشه ادامه داد از بس زامبی رو سر کول آدم میریزه حالا سوالم اینه که اصلا این قسمت های پایانی داره یا همینجور باید تو همون مرحله بمونی ؟!

قسمت زامبی مد 3 مرحله داره که یکیش بازه و یکی دیگش با تمام کردن بازی اصلی باز میشه و مرحله سوم چجور باز میشه ؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
شدن ـش میشه ، باید این پچ رو نصب کنی تا زامبی فعال بشه (پچ مثل کرک میمونه باید کپی کنی) :

=============================

Nazi%20Zombies.jpg
Call Of Duty Black Ops ZombieTrainer [1.2]

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
من سیستم زیاد بد نیست بیشتر بازیهار با بالاترین تنظیمات رفتم ولی این بعضی موقع ها لگ می زنه
gtx 260 core216 2gram e7300
کاری می تونم کنم که برطرف بشه ؟!!!
پچ برا این مشکل اومده ؟

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
تو بخش Dead Ops خوشبختانه پایانی قرار داده شده، باید تا 40 راند بازی کنید تا به قولی بازی تموم شه، البته بعدشم ادامه پیدا میکنه ها ولی خوب بعد از 40 راند Victory رو میگیرید، بعدشم میتونید الل ابد ادامه بدید اگه خیلیییییییییییییییی پایه باشید:d ولی ظاهرا تو مپ های سه بعدی تمومی نداره سلاخی زامبیا:d

راستی دقت کردید که تو بازی فقط گفته میشه که Reznov مرده، در حالی که هیچ ویدیویی مبنی بر مرگش ندیدیم، اونجایی که خودش رو به خاطر میسون فدا کرد در واقع اونو نترکوندن که فقط محاصرش کردن، میگید نه یه بار دیگه مرحله دوم رو بازی کنید و به آخرش دقت کنید، اگه اینجور بود که باید مثلا اون هلیکوپتره اون کامیونی که Reznov سوارش بودو موشک بارون میکرد، ولی هیچ انفجار و شلیکی روی نداد و فقط با محاصره شدنش اون مرحله تموم شد، حالا هی تو بازی گفته میشه که مرده همش حرف مفته، Treyarch در واقع میخواد واسه قسمت بعدی سوپرایز قرار بده و یهویی بیاردش تو یه زندانی...جایی تا مثلا ما هم سوپرایز شیم، همون کاری که IW با Cpt. Price کرد............کار Treyarch همش کپی برداری از بازیسازی IW بوده حالا اینجا هم برا اینکه این کپی زدنش کامل بشه این یکی کارو هم میکنه تا کلکسیون کپی برداریشو کامل کنه................

داستان mw1,2 قویتر از bo بود، مثلا اومدن مثل mw تراژدی کنن اما خیلی ناشیانه ای کارو انجام دادن، میسون به نظر من خیلی بی خود مرد ولی تو mw صحنه های تراژدیش خیلی قشنگ بود.
ولی در کل بازی خوبی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر