Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
امروز برای دوموین بار بازی تموم کردم، البته رو حالت Veteran.
به معنای واقعیه کلمه بعضی جاها واقعا سخت بود. طوری که داشتم روانی میشدم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قبول دارم.
تو این حالت بازی به طور سرسام آوری سخت میشه .:-o
به نظر من سخت ترین بخش بازی مرحله مربوط به ویتنام هست که مثل مور و ملخ ویتنامیها میریزن رو سرت و برای کشتنشون باید دو تا بشکه رو با چاقو مشتعل کنی. (اسم مرحله رو فراموش کردم ولی جز 3-4 مرحله اولش هست)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
به نظر من سخت ترین بخش بازی مرحله مربوط به ویتنام هست که مثل مور و ملخ ویتنامیها میریزن رو سرت و برای کشتنشون باید دو تا بشکه رو با چاقو مشتعل کنی. (اسم مرحله رو فراموش کردم ولی جز 3-4 مرحله اولش هست)
جالب میدونی کجاست ؟
من اون مرحله پدرم در اومد (همون هست که آخرش هلیکوفتر میاد؟!) ، اما نمیدونستم باید بشکه مشتعل کنم ، سرویس شدم تا تمومش کردم .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
جالب میدونی کجاست ؟
من اون مرحله پدرم در اومد (همون هست که آخرش هلیکوفتر میاد؟!) ، اما نمیدونستم باید بشکه مشتعل کنم ، سرویس شدم تا تمومش کردم .
واسه همین مرحله اینقدر اعصابم خورد شد که با بچه ها تو خونه دعوام شد. بهم گفتن مگه دیونه شدی؟:d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
واسه همین مرحله اینقدر اعصابم خورد شد که با بچه ها تو خونه دعوام شد. بهم گفتن مگه دیونه شدی؟:d
تو درجه سختی normal باز حدود 1ساعت الاف شدم ، با vetern که پدرم در اومد ....:((اشکم دراومد

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان سلام.من یه مشکلی دارم توو این بازی...
مرحله ویتنامش که بوسیله یه کنترلی هدف دار چند تا هدف رو باید نشونه بگیری تا هلیکوژتر بیاد تیر بارون کنه.بعد یه جا هست که کسی کمک می کنه تا درو باز کنه بعد که کمکش می کنه یهو همه جا سیاه میشه معلوم نیست چش شده.فک کنم کور میشه اونجا چون هیچی معلوم نیست جز همون target های زردی که باید دنبال کنم...معلوم نیست چیجوری باید دنبال کنم.میشه راهنمایی کنین؟

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
دوستان،
با نگه داشتن کلید spaceاین رفیقمون از صندلی بلند میشه،سمت راست یک کامپیوتر هست،مثل اینگه چیتی رمزی کدی کوفتی چیزی توش داره باید بزنیم یکی از دوستام میگفت میشه باهاش آنلاین هم زد!
دوستانی که زبانشون خوبه تو فروم های خارجکی یک سرکی بکشن..

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان،
با نگه داشتن کلید spaceاین رفیقمون از صندلی بلند میشه،سمت راست یک کامپیوتر هست،مثل اینگه چیتی رمزی کدی کوفتی چیزی توش داره باید بزنیم یکی از دوستام میگفت میشه باهاش آنلاین هم زد!
باو قدیمیه. بچه ها رفتن.:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان،

اقا واقعا اينطوريه كه ميگي؟ :d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
خوب حالا که قدیمیه،چیتی که تو اون کامپیوتره باید بزنیم چیییییییییست؟
آره آقا دروغم کجا بود.:d

در منوی اصلی ( جائی که یه نفر روی صندلی بسته شده ) به طرف پائین نگاه کنید ( با ماوس ) سپس دو دکمه ی F و Jump را پشت سرهم فشار دهید تا بلند شود، بعد به مکانی بروید که یک کامپیوتر قرار دارد، کدهای زیر را داخل کامپیوتر بنویسید :
3ARC UNLOCK
3ARC INTEL
ALICIA
DOA
Enter "3ARC UNLOCK" as a code to unlock the "Five" Zombies mode map, Dead Ops Arcade game, Zork: The Great Underground Empire text-based adventure game, and all missions.
All Intel Enter "3ARC INTEL" as a code to unlock all INTEL Note: Enabling this code will prevent the "Closer Analysis" achievement from being earned.

Alicia game Enter "ALICIA" as a code to unlock the Alicia virtual therapist game.
Dead Ops Arcade game Enter "DOA" as a code to unlock the Dead Ops Arcade game, which is a zombie killing mini-game similar to Smash TV. Use the Left Analog-stick to move and the Right Analog-stick to shoot. Note: Play the Dead Ops Arcade game to get the "Insert Coin" achievement.
Zork game Enter "ZORK" or "HELLO SAILOR" as a code to unlock the Zork: The Great Underground Empire text-based adventure game. Note: Play the Zork game to get the "Eaten By A Grue" achievement.
Display all commands Enter "HELP" as a code to display a list of system commands in the terminal and Pentagon user e-mail access.
Open corresponding file Enter "CAT [filename]" or "PRINT [filename]" as a code to open the corresponding file.
List audio files and pictures Enter "DIR" as a code to display a list of audio files and pictures for use with "CAT" command.
List of login names Enter "WHO" as a code to display a list of login names for use with the "RLOGIN" command (requires passwords).
Login Enter "LOGIN" as a code to login with a corresponding username and password

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر