PlayStation Call Of Duty: Black Ops III | PSN

به نام خدا!

سلام بر همه
بعد از عرضه بازی برای دعوت یکدیگر و گذاشتن ID های خودتون و همچنین دعوت به Clan و غیره از این تاپیک استفاده کنید تا هم از سردر گم شدن اعضا در تاپیک های بی مورد و هم از شلوغی بخش جلو گیری بشه.

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
دیروز آپدیت جدید 1.06 اومد اگه همه‌ی آپدیت های قبلی رو نصب کرده باشی حجمش 1گیگ بود، نباید دوباره نه گیگ بگیری ( دانلود از 8.5gb شروع میشه تا 9.5gb)
نه گیگ رو قبل این اپدیته گرفته بودم حالا هر کاری میکنم دوباره باید همون 9 گیگ رو بگیرم ....

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان اول بازى تو conecting to online service ميمونه و بازى اجرا نميشه. بيش از يك ساعت هم صبر كردم . سرورا شيلتر شدن؟ مشكل از كجاس!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
دوستان اول بازى تو conecting to online service ميمونه و بازى اجرا نميشه. بيش از يك ساعت هم صبر كردم . سرورا شيلتر شدن؟ مشكل از كجاس!؟

فکر نمیکنم ***** شده باشه من V*N هم SAHRE کردم بازم وصل نشد نه رو ONE نه 4!!!به نظرمیرسه مشکل از خود سروره

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
آقا هنوز حل نشده یعنی باید بفروشیم بازی رو؟ وصل نمیشه از دیروز
من چک کردم دیدم بعضی پورت های tcp که که سرور ازشون استفاده میکنه بسته شده.حالا بازم دقیق معلوم نیست مشکل از کجاست.
جالب اینجاست بعضی دوستان که از ISP های دیگه استفاده میکنن دارن راحت بازی میکنن.البته فعلا.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من چک کردم دیدم بعضی پورت های tcp که که سرور ازشون استفاده میکنه بسته شده.حالا بازم دقیق معلوم نیست مشکل از کجاست.
جالب اینجاست بعضی دوستان که از ISP های دیگه استفاده میکنن دارن راحت بازی میکنن.البته فعلا.

من پارس انلاين دارم محدوديت پورت نداره واى وصل نميشم حتى بخش سينگل بازى رو هم نميتونم بيارم

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
دوستانی که مشکلات اتصال دارن بخاطر بسته شدن بعضی پورت های UDP و TCP از داخل کشور هست به علت تحولات سیا سی !
--
آقا یک سوال که البته یخورده هم ربط داره به تاپیک
Black Ops 3 (رو PS4) بصورت آفلاین قابل بازی هست ؟ (بخش داستانی)
ضمنا وقتی آفلاین باشی می تونی داخل مولتی پلیر از بخش System Link استفاده کنی یا نه ؟

ممنون میشم دوستانی که در حال حاضر بازی میکنن پاسخ بدن

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستانی که مشکلات اتصال دارن بخاطر بسته شدن بعضی پورت های UDP و TCP از داخل کشور هست به علت تحولات سیا سی !
--
آقا یک سوال که البته یخورده هم ربط داره به تاپیک
Black Ops 3 (رو PS4) بصورت آفلاین قابل بازی هست ؟ (بخش داستانی)
ضمنا وقتی آفلاین باشی می تونی داخل مولتی پلیر از بخش System Link استفاده کنی یا نه ؟

ممنون میشم دوستانی که در حال حاضر بازی میکنن پاسخ بدن
بله افلاین هم میشه داستانی بازی کرد.
البته الان تو بخش مولتی فکر نکنم کسی دیگه مشکلی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر