Call of Duty: Black Ops - Declassified|PS VITA

آیا شما این بازی را می خرید؟

• بله 100 درصد

رای‌ها: 33 33.3%
  • نه ، اصلا

رای‌ها: 31 31.3%
  • شاید

رای‌ها: 35 35.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
این بار سری بلک آپس پا به عرصه ویتا گذاشته تا با داشتن خط داستانی مخصوص سیستم ویتا ، همه ی طرفداران سری های ندای وظیفه را به خود نزدیک کند ، با توجه به اینکه سری بازی های ندای وظیفه از طرفداران زیادی بر خوردار است این بازی می تواند یک نقطه عطفی برای گیمر های ویتا شود .این بازی از Special Ops missions زیادی برخوردار می باشد و همچنین علاوه بر بخش تک نفره از بخش چند نفره هم برخوردار می باشد. از بازی در تاریخ 31 دسامبر 2012 وارد بازار خواهد شد و همانطور که پیش بینی می شود از فروش خوبی برخوردار خواهد بود.

آپدیت شماره 1 : Call of Duty: Black Ops: Declassified فاقد بخش Zombies Mode می باشد.

آپدیت شماره 2 : جدیدترین تریلر ریلیز شده .

Call of Duty Black Ops Declassified : New Trailer ! - YouTube

call-of-duty-black-ops-declassified_033E049201267191.jpg

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
والله از اونجایی که داره اسم CALL OF DUTY رو یدک میکشه حتما میخرم مگه اینکه دیگه خیلی داغون باشه :(
چه کنیم دگه دیوانه CALL OF DUTY هستیم :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلا بحث سره اسم و رسمش نیست ! بحث سازنده های داغونشن ! فعلا که یک حالی به Resistance دادن ( بازی بدی نبود اما خیلی BASIC طراحی شده بود ) حالا هم که نشستن Call Of Duty میسازن !
امیدواریم که خوب در بیاد !

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اوه اوه خدا آخرشو خیر کنه
با این وضعیتی که من میبینم همون بهتر بیخیالش بشم :(
خیلی دلم میخواست یه کال اف دیوتی خوب و مرد روی ویتا بازی کنم ولی مثل اینکه قسمت نیست :(
اینشالله بجاش NFS و ASSASSIN CREED میگیرم :)

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
من خودم به شخصه بازی assasins creed و call of duty رو می گیرم، دنبال nfs نمی رم چون برای ایکس باکسش با کیفیت بیشتر و لذت بیشتر میاد (و قیمت مناسب کپی) .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
تریلر بازی بالاخره رلیز شد اما ناامید شدم کلی ذوق داشتم براش اصلا گرافیک خوبی نداشت امیدوارم ریلیز شد بهتر از اینی که دیدم باشه:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تریلر بازی بالاخره رلیز شد اما ناامید شدم کلی ذوق داشتم براش اصلا گرافیک خوبی نداشت امیدوارم ریلیز شد بهتر از اینی که دیدم باشه:|
همه ی ما تو این بخش هم همین امیدواری رو داریم ! :d
اما البته همیشه جای امید هست ! لول ...

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

میدونم اینجا جای طرح این سوال نیست و باید تو قسمت Need For Speed Vita بپرسیم
ولی اگه میشه این لینک تریلر نسخه ویتا رو به ما هم بدید
ممنون

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
یک خبر بد منکه از الان منصرف شدم برا خریدن بازی
[h=1]call of duty BlackOps : Declassified[/h]بالاخره علت افتضاح بودن تریلر این بازی مشخص شد
[h=1]Treyarch : ما هیچگونه دخالتی در ساخت و پیاده سازی گیم پلی BlackOps : Declassified نداریم[/h]

screenshot_288458_thumb_wide300-250x140.jpg
دو استودیوی کلیدی سازنده ی فرانچایز Call Of Duty یعنی Treyarch و Infitnty Ward در بیانیه ای اظهار داشتند که استودیو های آنها هیچ دخالتی در ساخت و توسعه ی عنوان Black Ops : Declassified که انحصارا توسط استودیوی مستقل Nihilistic واقع در کالیفرنیا ساخته میشود،ندارند.
بازی انحصاری Black Ops : Declassified زیر نظر استودیوی Nihilistic و توسط شرکت Sony منتشر خواهد شد و حتی اکتیویژن هم نظارت مستقیمی بر روند ساخت بازی ندارد.CGV در مصاحبه ای کوتاه که با یکی از مقامات اکتیویژن داشت پاسخی در یافت کرد که :
شرکت اکتیویژن ناشر بازی خواهد بود،ولی سونی لایسنس بازی را دراختیار خود گرفته و تقریبا اکتیویژن به عنوان صاحب نام برند بر روی پروژه نظارت سطحی دارد و تمامی کارها را سونی انجام میدهد.داستان این قسمت از سری COD،مربوط به دوره ی زمانی میان قسمت اول BO و قسمت دوم خواهد بود و تنها دخالتی که سازنده ی اصلی این بازی ، Treyarch داشته است این بوده که داستان بازی را در اختیار استودیو سازنده قرار داده تا با بازی اصلی مطابقت داشته باشد.

[h=1]منبع http://gamefa.com[/h]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آین خبر که قبل از e3 امسال منتشر شده بود ... خبر قدیمه هست ... و تو e3 اینا گفتن که سازنده بازی کیا هستن !
اگر به غیر از این بود که نمیگتم
همه ی ما تو این بخش هم همین امیدواری رو داریم !
اما البته همیشه جای امید هست ! لول ...
البته بازم میگم جای امیدواری هست !
اما خب نگرانی به کنار ! KillZone رو بچسب !

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه ها مثل اینکه باندل کال اف ویتا معرفی شده که نسخه دیجیتالی توش هست
امروز در اعلامیه ای رسمی شرکت اکتیویژن تایید کرد باندل این بازی فاقد نسخه ی فیزیکی بازی است و نسخه ی دیجیتالی در آن قرار دارد.
باندل این بازی شامل یک دستگاه PSVita Wi-Fi system ، یک بازی COD : Black Ops Declassified نسخه ی دیجیتالی و ۴GB مموری کارت خواهد بود.
اینم عکسش
69016022039656056931.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر