Call of Duty: Black Ops - Declassified|PS VITA

آیا شما این بازی را می خرید؟

• بله 100 درصد

رای‌ها: 33 33.3%
  • نه ، اصلا

رای‌ها: 31 31.3%
  • شاید

رای‌ها: 35 35.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
اره همه حرفهات رو قبول دارم ...

خب خیلیا هم هستن PS3 ندارن ! مثل خوده من لول ... ترجیح میدم روی ویتا برم تا کنسول ! هم ارزونتره هم همون کیفیت Gameplay در غیره این صورت سونی نمیومد بازیهای مشترک بزاره ... به نظره من کاره خوبی کرده خودش به 3rd party ها نشون میده که کنسول ویتا پتانسیل اجرای بازیهای در حد کنسول رو داره ... و همین باعث جذب مشتری هم میشه ... من که PC بازم یک عمره نمیومدم بخرم
الان سونی میامد و این Nihilistic رو ول میکرد که این COD رو بده به یک تولید کننده درست حسابی خیلی برای خودش امتیاز درست حسابی میخرید اما الان همه میدونن Nihilistic مالی نیست... Resistance فرنچایز بزرگی هست همه منتظرش بودن که خراب کرد ... برای همین نام Nihilistic افتاد تو دهن همه ... حالا هم که نوبت COD رسیده برای همین جای امید ها تیره و تار باقی مونده...خب بازم Nihilistic دیگه از این کارا خوشبختانه نمیکنه ...
به هر حال ویتا فقط به Call of نبوده ... عناوین خوب هم داشت دیگه ! الان به نظر من بازیهای اخری مثل NFS - AC خوب پتانسیل ویتا رو به نمایش گزاشتن ... باز هم Ubisoft و EA شرکتهایی هستن که سرمایه هاشون از بقیه بیشتر راحتر میتونن کنسولهای جدید رو ساپورت کنن
به هر حال هر کنسولی با فراز و نشیبهای زیاد همراه ...
Unchهم که لول !
Killzone آحتمالا عالی میشه. .. اونها قبلا روی PSP هم بازی ساختن بی تحربه نیستن.
االبته کنسولهای دستی یه جورین بیشتر تو حال و هوای Single میچرخن ... امیدوارم COD مولتیش خوب باشه ...

اخرش هم که هیچی COD با همین وضع میاد ..!!! باز هم ما کمی امید میزاریم گوشه قلبمون ! باشد تا Review سریع از راه برسد ! لول
برادر من ویتا اونور ارزون تره
اینجا یا برابره یا گرون تر:d

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من گرفتم ولی یکم بشتر نرفتم
تا اینجا چیز خاصی نداشته بازی
نکته جالب هم اینه که برعکس بازی قبلی یعنی resis این یکی سخت شده و چیزی به عنوان چک پوینت توش وجود نداره...بمیری میره اول چپتر=))
خیلی رو اعصاب میره!!!!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
یه طور میگی انگار این دومین نسخه call of duty هست که برای ویتا اومده!
چرا داری با قبلی مقایسه میکنی?!اصلا مگه قبلی وجود داشته?
نکنه داری با resistance مقایسش میکنی o: ????

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
امروز قیمت کردم میدادن 170 تومـــــــــــــــــــــن! چه خـــبره! :D فکر نکنم حتی ارزش فکر کردن بهش رو داشته باشه!
یه طور میگی انگار این دومین نسخه call of duty هست که برای ویتا اومده!
چرا داری با قبلی مقایسه میکنی?!اصلا مگه قبلی وجود داشته?
نکنه داری با resistance مقایسش میکنی o: ????
آره خب با این سازنده افتضاحش هم باید با Resistance:BS مقایسه بشه!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
الان خیلی دوست دارم که دوستان بیان چند تا عکس از بازی. بزارن د محیط های مختلف بزارن.
(من اگه بازی رو داشتم بی درنگ عکس میزاشتم براتون)شک نکنید!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
امروز قیمت کردم میدادن 170 تومـــــــــــــــــــــن! چه خـــبره! :D فکر نکنم حتی ارزش فکر کردن بهش رو داشته باشه!

آره خب با این سازنده افتضاحش هم باید با Resistance:BS مقایسه بشه!

آخه بازی 50 دلاره به نسبت قیمتش خوب دارن میدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر