Call of Duty: Black Ops - Declassified|PS VITA

آیا شما این بازی را می خرید؟

• بله 100 درصد

رای‌ها: 33 33.3%
  • نه ، اصلا

رای‌ها: 31 31.3%
  • شاید

رای‌ها: 35 35.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خب پس خودت از بازی تعریف کن
بگو گرافیکش چطوره؟
گیم پلی؟
حس و حال کال اف دیوتی رو داره؟
انلاینش چطوره؟
من زیاد نرفتم
ولی کلا بازی کوتاه هستش..فک کنم 10 مرحله اصلی که من خیلی سریع 3-4 تا رو رفتم:d
یه چند مرحله ی جانبی به صورت مقاومت در برابر موج حملات
یه چند مرحله جانبی هم به صورت زمانی
گرافیک به نسبت خوبه تو ذوق نمیزنه
صحنه های شروع هر مرحله هم تقریبا مثل همون بک اوپس هستش ولی به نظرم رزولیشن کمه...شفاف نیس:d(باز از resis بهتره که هیچی نداشت)
آنلاینش رو هنوز تست نکردم ولی 8 نفره هستش
بازیش به نظرم از liberation و ... بهتره...
اگر بازی برای آنلاین ندارین
حداقل آنلاینش میتونه جذاب باشه...lvl up کنین:d
نکته جالب اینه آفلاین هم بازی میکنی lvl up میشه دیگه این مدلشو ندیده بودم:-/
نداشتن چک پوینت هم میره رو اعصاب
بازی روی درجه سختی آخر هم دیگه فک کنم بترکونه:|

---------- نوشته در 10:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 PM ارسال شده بود ----------

:))خود استدیو سازنده هم میدونه چه گندی زده جلو همه راههای مشخص شدن افتضاحات رو گرفته=))
:dنمی دونم چرا نمیشه عکس گرفت

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بازی رو تو خارج گرفتن و اونطوری كه تو فروم ها ميگن يه COD اصيل با كلی اسلحه و Perk و Kill Streak و...! Mapـها هم نسبت به نسخه كنسولی كوچكتره ولي خب به نسبت مولتی پلير 8 نفره كاملا مناسبه! گرافيك بازی هم نسبت به نسخه كنسولی تفاوت محسوسی داره اما نكته ای كه قابل توجه نسبت به اولين تريلری كه به نمايش دراومد گرافيك خيلی بهتری داره و انيميشن ها خيلی خوب طراحی شده! البته خيلی ها از نبود موسيقی‌ متن در مراحل گله كردند و گفتن جای خالی موسيقی در بازی حس ميشه!
خيلی‌ از مولتی پلير بازی تعريف دادن و گفتن بر خلاف بازی قبلی Nihilistic كه يك Resistance نيمه ساخته و ناقص بود اينبار با يك بازي كامل و جذاب طرف هستيم.
تو Metacritic هم دو نفر به بازی امتياز 9 از 10 رو دادن! بايد تا فردا صبر كنيم ببينيم منتقد ها چه نظری راجع بهش دارند...
----------------------
والا از Nihilistic بعيده همچين حركاتی‌!‌ :D
از دوستانی كه بازی‌ رو خريدن يه سوال دارم! بخش Campaign مثل اين چند نسخه ی‌ آخری صحنه های‌ سينماتيك هم داره؟ پيچيدگی داستان و اين چيزا در چه حده؟ جزئيات اسلحه ها و انيميشن نحوه دويدن بقيه كاراكتر ها چطوره؟ زمان بازی مثل Black Ops، مدرن ـه؟ كنترل بازی تو ديد اول شخص چطوره؟

آخرین ویرایش:

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
سلام بچه ها اگه کسی میخواد بازی رو بخره بهتره بره از matrixgame.ir یه کارت psn بخره چون با تخفیف قیمتشو گذاشته 168 هزار تومان

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دیدید گفتم اساسین که همه توقع داشتند آنچنانی نبود ولی بلک اپس که همه گفتن گند زده برعکس شد . جالبه .

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خوب دوستان من بازی رو گرفتم

زیاد نرفتم نمی تونم کامل نظر بدم اما گرافیک بازی از تریلر ها خیلی بهتره، بازی در حالت کلی شاید شبیه Resistance به نظر بیاد اما بسیار عالی تر از اون کار شده، بازی هیچ افت فریمی نداره و روی 30 فریم لاک شده، کنترل بازی خوبه، تاچ بازی کلا برای چاقو و پرتاب نارنجک و ... به کار می ره و تاچ پشت نفس گیری برای Snipe استفاده می شه، بازی توی حالت آفلاین هم لول می ده، مولتی اش رو نرفتم هنوز، به نظرم ارزش خریدش از این عناوینی که این چند وقته مثل AC و NFS که با کلی هایپ اومدند خیلی بیشتره، کلا تا به اینجای کار راضی کنندست، بازی رو با تریلر های افتضاحش مقایسه نکنید، هم گیم پلی روونی داره هم گرافیکش خیلی بهتر از تریلر هاست

در حال حاضر DC هم تموم کرده COD رو :D

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من احتمالا دوستم فردا پس فردا میخره امتحانش میکنم ...
امتیازهای mETA هم اولش رو جدی نگیرید هیچ وقت اون اول هرگی حال کرد میاد 8-10 میده میره ... الان هم داره میاد پایین همینطوری ! الان که دیدم 7.3 بود ... لول
به نظر من وایسید Review ها بیشتر بشه ... پول الکی پاش ندید ! لول اوریج Black ops2 رو بگیرید بهتره ...
درضمن این بازی هیچ ربطی به Black ops 2نداره و سازنده هاش هم صرفا بازی رو ادامه ای بر Black ops 1 میدونن هیچ گونه از امکانات انلاین جدید Black ops 2 هم شامل نمیشه همون سیستم کلاسیک قبلی هست ...

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
2 مرحله دیگه تمومه!!
بازی بسیار کوتاه!!...تازه اگر چک پوینت داشت تو یه ساعت تموم بود:d
در مقایسه با عناوین کنسولی هیچ حرفی برای گفتن نداره هیچ در مقایسه با عنوان یک سال پیش ویتا مثل آنچارتد هم حرفی برای گفتن نداره ...گرافیک در حد psp:|
محیط بازی به نظر من بی روح طراحی شده
صدا گذاری خوب نیس ...
کیفیت صحنه های مثلا سینمایی خیلی بده.
..انگار با یه مبدل رزولیشن و تبدیل کردن...شطرنجی میشه:|
از داستان هم خبری نیست
نمره ی من به بازی 5:|...همین هم زیادشه!!
اگر خواستین بخرین سایلنت هیل از این بهتره!!...حداقل 100 مرحله داره :d

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

خب خبر جدید
برای بازی اولین آپدیت با حجم 409 مگ اومد=))....از نظر آپدیت قابل مقایسه با نسخه ها ی کنسولی هستش و از خیلی از بازی ها جلوتره:d
قابلیت AD HOC به بازی اضافه شده...
یه سری ایرادات مولتی هم درست شده اونجور که گفتن

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
بازی سینگلش می شه گفت چیزی نداره، حدود 1 ساعت - 1 ساعت و 15 دقیقه گیم پلی داره در Regular
بخش سینگل از 10 ماموریت تشکیل شده، که شما انتخاب می کنید و می رید و 3 درجه سختی داره، هر ماموریت رو که می رید تموم می کنید بعدی آنلاک می شه
همونطور که گفتن Checkpoint نداره ، چیزی هم نداره که Checkpoint بخواد به جز 1 ماموریت
کلا سینگلش رو می شه Training حساب کرد
اما مولتی اش خوبه، بازی توی مولتی روونه، 4vs4 هست و Match Making خوبی داره، کلا من با مولتی اش حال کردم، بازی همونطور که گفته بودن روی مولتی تمرکز داره ، به نظرم مولتی اش خوب کار شده

نمره من به این بازی 7/10، فقط به خاطر مولتی اش، وگرنه کسی برای سینگل می خواد مطلقا نره سمتش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر