Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
Screen-Shot-2015-04-09-at-12.35.34-PM-620x360.png

Activision و Treyarch امروز به صورت رسمی در یک تریلر عنوان Call of Duty بعدی را معرفی کردند، Black Ops 3. در این تریلر عنوان شده که رونمایی از این بازی در تاریخ یکشنبه، April 26th رخ می‌دهد. (دانلود تریلر - 720p)

ویرایش:

box artها:

mapهای بازی تو تریلری که قرار هست منتشر بشه نمایش داده می‌شوند. فعلا یک سری اطلاعات راجبشون اومده:

MP map name one - Hunted - A mid to long range engagement map with a waterfall in the middle allowing for swimming mechanics. #BlackOps3
MP map name 2 - Combine - A tight, close quarters map allowing for SMG's and shotguns to dominate with a risky wall running spot. #BlackOps3
MP map name 3 - Stronghold - A snowy/icey based map in the foothills of Switzerland, allowing for CQB with long range engagements #BlackOps3
modeهای بازی:
Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Hard point, Free for All, Ground War, Demolition, S&D, CTF will all be returning. #BlackOps3

و در نهایت:

.Creating your own camo's in #BlackOps3 will be possible. 64 layers allows for interesting combinations

https://twitter.com/Long_Sensation/with_replies

تریلر

71729112968388207689.jpg

(Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer | 1080 (60fps

تاریخ عرضه بازی (6th November) تایید شد.
هنگام دوییدن و شنا کردن می‌تونید از اسلحه استفاده کنید.
تو بخش مولتی می‌‌تونید از وسایل نقلیه استفاده کنید.

rlhhnc2nod63gvsli7zm.gif

بازی تنها برروی PS4, Xb1 و PC در November 6th عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
توی تریلر اصلا اسمی از black ops 3 اورده شد؟
البته من خودمم احتمال زیاد میدم که black ops 3 هست، اما لپ کلامم اینه که تایید نشده بازی black ops 3 باشه.
شواهد:
1-در پایان تیزر عدد 3 اورده شده به همین دلیل خیلی ها مشکوک شدن که نسخه سوم از black ops میتونه باشه.
2-نام تریلر Back in Black که دیگه واضح داره به سری black ops اشاره میکنه.
پس با این اوصاف هیچگونه تایید رسمی نشده که بازی black ops 3 هست و فقط دارن حدس میزنن و از روی شواهد حرف میزنن;)

آقا خود اکتیویژن رو قبول داری دیگه ، به اندازه کافی واست رسمی هست !؟ :d

sahandx360

کاربر سایت
Sep 12, 2010
2,257
نقل قول از Shinobi602 :d

Call of Duty : Black Ops III Won't Be Like Older Games
Exo-Suits Returns
But Movement Will Be Little Different
البته ممکنه با یه طراحی مپ درست و حسابی قابل تحمل بشه! تو AW همون مپای کوچک رو به متوسط استایل COD های قدیمی گذاشته بودن تو بازیی که کاملاً مکانیک متفاوتی از قبلی داشت!
تازه شنیدم قراره 24 به 24 بشه لابیا :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
AW خوب بود بدک نبود و خیلی خیلی از اون Ghosts بهتر بود ولی خوب کو اون CoD ـای قدیم :D
انتظارم از Treyarch زیاده! بین تمام استدیو هایی که CoD ساختن به Treyarch همیشه بیشتر علاقه داشتم چون تا حالا کار بد ازش ندیدم امیدوارم اینم خوب باشه، حتی همون BOII هم بشدت باهاش حال کردم چون داستان و شخصیتای قوی داشت + اینکه داستان خطی نداشت مجبورم کرد 3 بار پشت سر هم تمومش کنم! ولی بازم مطمئنن نصف MW1 و MW2 و حتی BOI نمیشد اما بازم بازی خوبی بود.

امیدوارم اینم خوب باشه با اینکه دیگه حال مارو از آینده بهم زدن از بس تکرارش کردن حداقل خداکنه نصف بازی توی دوران قدیم اتفاق بیوفته و همینطور من داستان غیر خطی رو بیشتر میپسندم چون ارزش تکرارو بالا میبره.
در کل اونقدرا برام مهم نیست تو آیندس یا نه فقط داستان و شخصیت و طراحی مراحل درستی داشته باشه بازم خوبه چیزی که توی این چند نسخه آخری ندیدیم :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
4-5 سال از عرضه بازی می گذره ولی هنوز انگاری یکی داره پشت گوشم میگه، Dragovich, Steiner, Kravchenko. All Must die 8-|
ولی استقبال میشه از بازی، اگه همون جو خفن نسخه های قبلی رو داشته باشه خیلی عالیه :D

آخرین ویرایش:

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,527
نام
محمد
نسخه ی اول این بازی , به تنهایی گند زد به خاطرات شیرین من از MW1 و MW2.
ازین اکتیویژن و TREYARCH دیگه آبی گرم نمیشه. این بلک اپس 3 هم یه چی مثل نسخه های قبلیش :|
پ ن : البته از نظر من

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
4-5 سال از عرضه بازی می گذره ولی هنوز انگاری یکی داره پشت گوشم میگه، Dragovich, Steiner, Kravchenko. All Must die 8-|
ولی استقبال میشه از بازی، اگه همون جو خفن نسخه های قبلی رو داشته باشه خیلی عالیه :D

Dragovich, Steiner, Kravchenko. All Must die
ینی یکی از بهترین نسخه ی های بازی همین نسخه ی 7 یا black ops 1 هست !!!
عالی بود ........... دیگه بعد از اون هیچ cod خوبی ندیدم !!! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر