Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Screen-Shot-2015-04-09-at-12.35.34-PM-620x360.png

Activision و Treyarch امروز به صورت رسمی در یک تریلر عنوان Call of Duty بعدی را معرفی کردند، Black Ops 3. در این تریلر عنوان شده که رونمایی از این بازی در تاریخ یکشنبه، April 26th رخ می‌دهد. (دانلود تریلر - 720p)

ویرایش:

box artها:

mapهای بازی تو تریلری که قرار هست منتشر بشه نمایش داده می‌شوند. فعلا یک سری اطلاعات راجبشون اومده:

MP map name one - Hunted - A mid to long range engagement map with a waterfall in the middle allowing for swimming mechanics. #BlackOps3
MP map name 2 - Combine - A tight, close quarters map allowing for SMG's and shotguns to dominate with a risky wall running spot. #BlackOps3
MP map name 3 - Stronghold - A snowy/icey based map in the foothills of Switzerland, allowing for CQB with long range engagements #BlackOps3
modeهای بازی:
Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Hard point, Free for All, Ground War, Demolition, S&D, CTF will all be returning. #BlackOps3

و در نهایت:

.Creating your own camo's in #BlackOps3 will be possible. 64 layers allows for interesting combinations

https://twitter.com/Long_Sensation/with_replies

تریلر

71729112968388207689.jpg

(Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer | 1080 (60fps

تاریخ عرضه بازی (6th November) تایید شد.
هنگام دوییدن و شنا کردن می‌تونید از اسلحه استفاده کنید.
تو بخش مولتی می‌‌تونید از وسایل نقلیه استفاده کنید.

rlhhnc2nod63gvsli7zm.gif

بازی تنها برروی PS4, Xb1 و PC در November 6th عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

jupiter@drop

کاربر سایت
Sep 29, 2014
95
نام
حمید
اولین اطلاعات از سایت بازی

“Call of Duty: Black Ops 3 is the first title for next-gen hardware in the critically acclaimed Black Ops series. Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare.

“With three unique game modes: Campaign, Multiplayer, and Zombies, it providing fans with the deepest and most ambitious Call of Duty ever.”
black_ops_3-600x337.jpg

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این پست رو یک هفته پیش ارسال کردم، هر چند که قبل از AW حتی، هیچ شکی به تایید این بازی نداشتم ...
WW2 که مشخص بود غیر ممکنه، اینکار ریسک میخواد، همین کلمه به دور از سیاست های این ناشر هست! من بازگشت به جنگ جهانی رو غیر ممکن می دونم، نسخه جدید هم مشخصا BO3 هست، البته اینم بگم که به احتمال زیاد تو این نسخه مثل نسخه های قبل این عنوان فلش بک به دوران های گذشته رو داریم ولی تمرکز اصلی رو جنگ های آینده هست!

منتظر تکرار مکررات هستیم....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چقدر بلک اپس یک خوب بود که نامردا اصلا تکرارش نکردن نسخه دوم هم خیلی فاصله گرفته بود ازش مثل اینکه حالا حالا ها باید تو دنیا ها ت ت بازی های ابگوشتی سپری کنیم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
جالبه اینجا یک جوری از BOII یاد میشه کسی ندونه فک میکنه یک بازی آشغاله که اصلا ارزش بازی کردنم نداره! در صورتی که متای بازی 83 هست و همینطور چون اون زمان هنوز CoD سطح پایین ندیده بودیم این پایین ترین نمره سری بود در صورتی که بعد از افتضاحایی مثل Ghosts اون AW که اومد 83 گرفت میگفتن برگشت به اوج و این حرفا :D
BOII فقط قربانی مدرن شدنش شده بود! خیلیا بخاطر همین بدشون میاد وگرنه من هر چی دقت میکنم میبینم هم از نظر داستان خیلی سطح بالا بود هم از نظر شخصیت فقط یک خورده مشکل طراحی مراحل داشت و همینطور فلش بک های بد!

وگرنه به هیچ وجه بازی بدی نبود!

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
جالبه اینجا یک جوری از BOII یاد میشه کسی ندونه فک میکنه یک بازی آشغاله که اصلا ارزش بازی کردنم نداره! در صورتی که متای بازی 83 هست و همینطور چون اون زمان هنوز CoD سطح پایین ندیده بودیم این پایین ترین نمره سری بود در صورتی که بعد از افتضاحایی مثل Ghosts اون AW که اومد 83 گرفت میگفتن برگشت به اوج و این حرفا :D
BOII فقط قربانی مدرن شدنش شده بود! خیلیا بخاطر همین بدشون میاد وگرنه من هر چی دقت میکنم میبینم هم از نظر داستان خیلی سطح بالا بود هم از نظر شخصیت فقط یک خورده مشکل طراحی مراحل داشت و همینطور فلش بک های بد!

وگرنه به هیچ وجه بازی بدی نبود!

AW که خوب هست ، دیگه نمیشه توی کمپ کرد ، و گیمپلی بازی هم تغییر کرده ،
توی کل سری بازی ها فقط GHosts خوب نبود که اون لانچ بوده نتونستن خوب بسازند ، بدبخت توی 2 سال باید برای 6 پلتفروم میساخت ، MW3 هم خیلی خوب بود ولی مشکل گرافیک پایینش بود که کارتونی بود
BOII بهترین تفنگ ها ، بهترین مپ های مولتی پلیر داشت ، که این خودش خیلی حرفه ،
گفت EXO هم داره ، این دفعه مثل تایتان فال روی دیوار راه میره

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ای خدا
yahoo_22.gif
بکشید بیرون از آینده! حداقل زمان حال بسازید
yahoo_22.gif

این آینده آینده ی سیاه هست بنظرم چیز جالبی در بیاد. یه چیزی تو مایه های Dying Light ولی خیلی قشنگتر از اون. کال او دیوتی تو Black Ops lll به ریشه های رزیدنت ایول برگشته
yahoo_4.gif
یعنی انقدر مود زامبیش پر طرفدار بوده که تصمیم گرفتن کلا تم بازی رو عوض کنن؟؟؟! خدا کنه یک داستان قشنگ داشته باشه
yahoo_1.gif

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead
یعنی ممکنه جنگ با رباتها هم باشه!!! :|
در شاهکار بودن BO1 که حرفی نیست ولی BO2 فقط داستانش چون ادامه دار بود آدم دلش میخواست بره جلو وگرنه طراحلی مراحلش افتضاح بود حالا امیدوارم جوگیرنشده باشن ربات و این چرت و پرتارو بیارن تو بازی لااقل حریفامون آدم بشان !!!!

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
بقیه رو نمیدونم ، من اولین Cod ای که بازی کردم شماره ی 4 اش بود قبلش از این سری خوشم نمیومد. call of duty 4 زیباترین بازی برای من حد اقل برای 2 سال بود (world at war مولتیش برام نمی چسبید در کنار Cod 4) بعدش که MODERN WARFARE 2 اومد (سال بعدش کنکور هم داشتین ) کلا من تو MODERN WARFARE 2 بودم بعضا بیرون از بازی بودم :S یعنی کلا در 24 ساعت 10 -12 ساعتش رو تو بازی MODERN WARFARE 2 بودم (هم تو STEAM هم تو PSN هم تو XBL)) بعدش BLACK OPS اومد درسته در حد MW 2 نبود اما خیلی عالی بود ....... MODERN WARFARE 3 که اومد من احساس کردم بازی نسبتا سطح پایینی نسبت به MW2 بازی می کنیم اما باز می چسبید! بعد COD BO II اومد که اون موقع بود که اولین بار احساس کردم دیگه اونقدرا هم COD دوست ندارم!!!! بازی تم بچگانه ای برام داشت! انگار داشتیم CRYSIS بازی می کردیم ! اوایل یکی دو ماه بازیش کردم بعدش دیگه نتونستم با بازی ارتباط برقرار کنم! بعدش که GHOSTS اومد بازی از نظر SINGLE PLAYER برای من افتضاه بود! اما مولتیش نسبت به BLACK OPS II برام جذاب تر بود! بعد Advanced warfare که اومد دو سه ماه خیلی چسبید (اما نه به عنوان call of duty جدید! ) بازی دیگه شباهتی به call of duty نداشت! بازی call of duty یعنی اکشن اول شخص حرفه ای ! ولی تو Advanced warfare حرفه ای بودن لازم نیست! بکش برو جلو! تو Call of duty های سری MW صدا پا یکی از اصلی ترین رکن های بازی بود که تو advanced warfare بی معنی هست! تاکتیکی جلو رفتن تو advanced warfare حرف خنده داری هست! فقط باید بدویی دو بار بپری جهش کنی بکشی! بازی خوبی هست اما call of duty نیست!
فعلا battlefield hardline برای من از همه بازی های fps بهتر هست! اما ای کاش black ops III بازی call of duty بسازه ، نه یه بازی ای که فقط اسمش call of duty هست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یعنی ممکنه جنگ با رباتها هم باشه!!! :|
در شاهکار بودن BO1 که حرفی نیست ولی BO2 فقط داستانش چون ادامه دار بود آدم دلش میخواست بره جلو وگرنه طراحلی مراحلش افتضاح بود حالا امیدوارم جوگیرنشده باشن ربات و این چرت و پرتارو بیارن تو بازی لااقل حریفامون آدم بشان !!!!

فکر کنم منظورش زامبی ها هست نه رباط ها :D از زامبی ها به عنوان سرباز تو جنگ استفاده میکنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر