call of duty black ops 2 zombies guide

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من نزدیک به 20 تا ویدئو اموزشی فقط برای بهتر بازی کردن ترانزیت دارم که به طور دقیق و مفید و کامل توش توضیح داده شده که چطور ترانزیت رو بهتر بازی کنیم و تمامی ساخت و سازهاش رو هم کامل توضیح داده.

یه پیشنهاد به همه دارم سعی کنید واسه اینکه کامل یاد بگیرید اول روی درجه سختی آسان بازی کنید بعد که همه چیزو کامل یاد گرفتین برین سراغ اورجینال بازی کردن.

بعد از امتحان ها همه ویدئو هایی که دارم رو به فارسی ترجمه(دوبله) میکنم و آپلود میکنم میذارم واستون.

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
مپ پک جدید blackops2 تا حدود 20 روز دیگه 29 ژانویه در دسترس است با یک مپ جدید برای زامبی و یک مود جدید که ما زامبی میشیم پسنده! نه؟

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان نایف رو وقتی اپ کنی 7 تا خشابش میشه و وقتی باهاش به یارت که افتاده بزنی ریوایو میشه
RPG هم خشابش 8 تایی میشه (جلل خالق)یعنی میتونی بدون مکث 8 تا تیر بزنید بدون اینکه بخواد تیرشو بزاره سره لوله تفنگ
کلت اولیه که اول کار دستته رو هم وقتی اپ کنید 2 تایی میشه و تیرش اکسپلوسیو میشه یعنی یه تیر بزنی مثل نارنجک تفنگی بدون تاخیر میمیره
خود نارنجک تفنگی رو هم وقتی اپ کنید علاوه بر زیاد شدن خشاب و تیر خود هر خشاب دیگه بدون تاخیر میترکه تیرش
شوک رو هم حتما بردارید حتما توی لول های بالا به کارتون میاد
بازم چیز فهمیدم میگم
(البته شاید همه اینو میدونستن:d)

AM1ROPW

کاربر سایت
Jan 12, 2019
1
سلام اقا من اصلا نمیتونم زامبی رو بازی کنم
افلاین که اصلا نمیشه
انلاینش هم اخرین ورژن برنامه steam رو گرفتم بازم ارور میده
خواستم ببینم کسی میتونه مشکلمو حل کنه؟
ممنون میشم