Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بسيار هم مپ هاي زيبايي ايست :x
والا اون 16 نفره رو من ديدم توي سايت uk.ps نوشته بود توي قسمت بازي هايي كه به زودي خواهند امد رفتم ببينم كه بازي روي استور مياد يا نه كه اون رو ديدم :d

اون مپ SLUMS يه جورايي من رو ياد اون مپ BO1 كه كاخ كاسترو بود انداخت:-/

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
13 نوامبر يعني حدود 15 روز ديگه :|

چه زود دير ميشود =))

دوستاني كه تجربه دارند ى پارسال كي اكتي MW3 رو روي استور داد ؟ اصلا" داد روي استور ؟
BO1 رو كه من خودم روي استور ديدم اين BO2 مهمه :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
DC كه الانه خيلي وقته قيمت ريالي نميذاره مي گه بازي 60$ ه پس شما روزي كه بازي مياد يا معادل دلارش رو به ما بديد يا به قيمت روز دلار حساب كنيد به ما پول رو بديد و بريد !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستاني كه تجربه دارند ى پارسال كي اكتي MW3 رو روي استور داد ؟ اصلا" داد روي استور ؟
BO1 رو كه من خودم روي استور ديدم اين BO2 مهمه :|
تا اونجا که یادمه بعد از 5و6 ماه تو استور اومدن ....البته من استور یو اِس دارم ...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تا اونجا که یادمه بعد از 5و6 ماه تو استور اومدن ....البته من استور یو اِس دارم ...

نزن اين حرف رو مرد مومن من سكته رو ميزنم :|
اون از مدال اينم از دير اومدن اين :|
ميل ميزنم به بابي جون ميگم زودتر ريليزاش كنه روي استور :d:|:|:|

كاشكي اين بار زود بياد !

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
نزن اين حرف رو مرد مومن من سكته رو ميزنم :|
اون از مدال اينم از دير اومدن اين :|
ميل ميزنم به بابي جون ميگم زودتر ريليزاش كنه روي استور :d:|:|:|

كاشكي اين بار زود بياد !

مثل اینکه قضیه بغرنج شده منم که سرچ کردم نوشتن معمولا 1 تا 3 ماه بعد میاد رو استور یا چند هفته بعداز ریلیز بازی بعضی ها هم گفتن رفت تا تابستون بعدی بیاد یا اینکه اصلا رو psn نمیاد و باید از فروشگاه تحت نظر wallmart و بقیه خریداری بشه .

تو فوروم بلک اوپس دو هم هیچکس نگفته که همزمان با ریلیز رسمی بازی میاد برای دانلود .

[h=2]Activision Community: BLACK OPS 2 FULL GAME ON PSN STORE REQUEST![/h]

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اصلا" معلوم نيست چي ميشه ! من خودم هم قبلا" گفتم با ساپورت اكتي كه صحبت كردم گفت تا زمان انتشار بازي هيچ گونه تصميمي براي ارائه بازي رو استور نيست !
اگر نباشه عملا" بايد دو دستي بكوبونم توي سرم :|

اگر يه مدت بعدش هم باشه اشكالي نداره ولي نره مثلا" تا 6-10 ماه بعدش :|
اون يك تا سه ماه رو من زياد شنيدم اما عملا" اميد خودم رو از دست دادم :| اين اكتي هميشه با PS3 بد بوده :|

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
من که سرم بره , بازی رو نمی خرم ولی خوب اینا دیوونه ان , نسخه دیجیتال خیلی بیشتر واسشون داره چون لازم نیست پول قاب و بلوری و فروشگاه و .... رو بدن ....

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
از لحاظ اومدنش تو استور که میاد ولی بعد از اینکه قشنگ نسخه فیزیکی فروش رفتن ......:d

اخه هر وقت CoD ايي مياد تا 5-6 ماه اون بالا بالاها فروشش ميچرخه يعني بايد تا 5-6 ماه صبر كنيم تا بخريمش :|:|:|

به اين بازي بيشتر از مدال ميشه اميدوار بود چون CoD هميشه يه فرموله فقط بسته اش رو عوض ميكنند :d
يه بار شايعه شنيدم 30 نوامبر مياد روي استور يعني ميشه آيا :((
هر چقدر هم اين بلاگ هاي PS ر چك ميكنم براي اينكه ببينم توي اين ماه اپديت استور چه جوري و بازي چي مياد روش هيچ خبري نيست :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بزن اون دست قشنگه رو به افتخار اكتي :|:|:|

امروز توي IGN اعلام كردن نسخه ديحيتالي بازي بعد از اومدن همه DLC ها يعني حدود 6 ماه ديگه مياد روي استورها :|:|:|
اين خبر رو دوستم گفت خونده توي IGN ! من هنوز وقت نكردم برم ببينمش :|
اصلا" اعصابم داغون شد :|:|:|

نه به اين EA كه به خاطر فروش بيشتر كم مونده توي كيوسك هاي روزنامه فروشي هم بازيش رو بفروشه :|

نه به اين اكتي كه خر ميشه و فكر مي كنه فروش فيزيكي يعني بهتره :| اصلا" ادم فيزيكي مي خره سود كمتري توي جيب اون بوووووووق هاي اكتي مي ره تا ديجيتالي:|

اصلا" انگار نمي فهمن :|

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
بزن اون دست قشنگه رو به افتخار اكتي :|:|:|

امروز توي IGN اعلام كردن نسخه ديحيتالي بازي بعد از اومدن همه DLC ها يعني حدود 6 ماه ديگه مياد روي استورها :|:|:|
اين خبر رو دوستم گفت خونده توي IGN ! من هنوز وقت نكردم برم ببينمش :|
اصلا" اعصابم داغون شد :|:|:|

نه به اين EA كه به خاطر فروش بيشتر كم مونده توي كيوسك هاي روزنامه فروشي هم بازيش رو بفروشه :|

نه به اين اكتي كه خر ميشه و فكر مي كنه فروش فيزيكي يعني بهتره :| اصلا" ادم فيزيكي مي خره سود كمتري توي جيب اون بوووووووق هاي اكتي مي ره تا ديجيتالي:|

اصلا" انگار نمي فهمن :|
امیدوارم دوستت اشتباه دیده باشه!!!!:(
که در غیر این صورتwe are so f...d !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر