Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

درود خوب امروزActivision شماره بعدیCall of duty را تایید کرد

باز ی در تاریخ 13 نوامبر وارد بازار می شود

sjm4qiyl7d39o1vluqyd.jpg

Call Of Duty : Black Ops II
HD SD

HD SD

HD SD

HD SD

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
کلا با این teryarch خیلی حال میکنم مخصوصا وقتی black ops رو ساخت
خداکنه فقط مثل black ops اون تم سنگین رو داشته باشه که اصلا حال نمیکنم مثل MW بشه باز...:d

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
تو تریلر ها مشخص شده که داستان بازی تو سال 2025ــه!:|
شخصا از Treyarch فقط به خاطر اینکه دیگه تو Blackops از جنگ جهانی فاصله گرفته بود خوشم اومده بود، اون تم دهه شصتیه بازی واقعا جالب بود
دلیل اینکه از دهه 60 یه دفعه بپرن تو 2025 واقعا عجیبه:|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
i324249_black-ops-2-official-logo5x364.jpg

Black Ops 2، رکورد پیش فروش نسخه اول Black Ops را شکست. میزان پیش فروش اولین روز این نسخه، تاکنون 3 برابر بیشتر ار فروش کل نسخه قبل، برآورد شده است.

با اینکه تنها دو روز از معرفی Black Ops 2، نسخه جدید سری Call of Duty، می گذرد، اما این عنوان توانسته در همین مدت اندک نیز پیش فروش فوق العاده ای را تجربه کند. اگرچه این مقدار به طور دقیق بیان نشده است، اما، به نقل از آمازون، برآوردها حکایت از آن داشته که این میزان، حدودا 3 برابر بیشتر ار میزان کلِ فروشی است که نسخه قبل در سال 2010 به ثبت رسانده است.

گراهام چَمبرز، مدیر بخش بازی های ویدئوئی وب سایت آمازون شبعه انگلستان، در این باره می گوید: " گویا Black Ops 2 به پیشباز دستیابی به لقب "بهترین بازی سال"، رفته است. جسارت بیشتر نسبت به گذشته، بخش داستانی تک نفره ی غنی، بخش زامبی و بخش چند نفره ی عالی، آیتم هایی است که تاکنون سری CoD به خود ندیده است ."

(نقل قول از بازینما)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
افت فریم دیگه فکر نکنم ....چون رو 60 فریم قفله....
من رو 360 هم بازی کردم BO رو به اون صورت اختلافی ندیدم

من کلی BO آنلاین زدم ، تو بعضی قسمت ها افت فریم داشت ! منظورم افت فریم که بشه 25-30 نیست ، منظورم اینه که یکم از 60 میومد پایین تر ! ولی روی Xbox مشکلی نبود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر