Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
حالا بچه ها چرا تعجب کردید ؟؟
والا از همون تریلرهای اولش هم مشخص بود با چی طرفیم . مگه انتظار دیگه ای داشتید ؟
همون اولین بار که دیدمش گفتم کپی تایتان فاله :d
یاده COD 2 و MW بخیر :((

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
برم روی PC بگیرم سنگین تره :D نه اصلا نرم سنگین تره :D
نشد یه بازی شوتر درس درمون با انلاین اوکی بیاد . این نسل نه بازی شوتر درستی اومده نه بازی HACK AND SLASH درستی اومده . نه یه انحصاری درستی . باو نکنین توروخدا نکنین
الان همه میریزن سرم ترولم میکنن . الانه که فن های کال اف از دم هد شاتم کنن :|:D

دقیقا... به شخصه از زمانی که ps4 گرفتم تنها بازی که خوشم اومده shadow of mordor بوده...بقیه رو به زور میشد تمام کرد...
بازی بخش زامبی هم داره

Zombies mode in Call of Duty: Advanced Warfare has been leaked.
http://www.ign.com/articles/2014/10/30/zombies-mode-leaked-in-call-of-duty-advanced-warfare?watch=&utm_campaign=fbposts&utm_source=faceboo

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
میدونم اومده بحثم روی اینه الان میشه بازیو خریدــ؟
اون محتویات اضافی که واسه پری اوردر داده بود به منم میده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با توجه به گفته های دوستان به خصوص ارمان بازی از لیست خرید حذف شد ولی احتمالا برا پی سی بگیرم فقط سینگل 5 ساعتی :| برم
البته متا پایین 80 بیاد که دیگه فک نکنم برا پی سی هم بگیرم.
نمیدونم چرا اکتی خود زنی میکنه کلا داره این سری نابود میکنه البته از گوست که که نابودیش شروع شد اگر این هم خراب کنه مطمئنن خیلی به فروشش ضربه میزنه و خیلی ها دیگه سمت این سری نمیرن.
به نظرم سلج همر یکم انتخاب نامناسبی بود برای ساخت این نسخه چون تنها سابقش کمک در ساخت mw3 بود همین.
به نظرم اگر mw4 ساخته میشد خیلی بهتر بود تا این
البته دیروز یکی توی Stream میگفت روی درجه اخری single طولانی تری از این حرفاست. حالا باید دید چی میشه. خودشون قبلا گفته بودن طولانی تر از ghosts اگر اشتباه نکنم . fun بودنش به نظر میرسه هست اما به نظرم دوام نداشت. خیلی در حال پرش بودن همه توش !!!! خیلی زیاد !!! باید به سیستمش عادت کرد . چند بار دیدم قشنگ حریف اصلا پرید و سریع رد شد طرف از بیخیالش بد که بره دنبالش ... D: این پرش یه جورایی مولتی رو کلا دگرگون کرده ... حالا تا عرضه بشه ببینیم منقدها چی میگن ...
Mw3 هم بد نبود ... حالا بازیش بیاد ببینیم چی کار کرده ...
من فقط از این جنبه پرشه زیادیش راضی نبودم . کاشکی یه محدودیت چیزی براش در نظر میگرفتن.

شماها که انگاری زیاد خوشتون نیومده ولی من به شخصه بعد از دیدن استریم های اون چندتا مرحوم (:D) دهنم آب افتاد!!!!
بسیار منتظر این بازیم و برای صدمین بار میگم که این بازی قبل از ریلیز حتی یه تریلر از تایتنفال در دست ساخت بوده!!!!
میدونم .... من توی پسته خودم نگفتم تقلیده اما خب وجه تشابه رو داره ... به نظرم میتونستن توی یه بعده دیگه پیشترفتش کنن البته مده zombie که داره باید خوبه باشه ولی دیروز توی Stream کلی میپرسید کسی که بازی میکرد میگفت نداره مده zombie ×_× ....
به هر حال . مسعله اینکه توی بازیهای قبلی هم همه در حال پرش و سر خوردن بودن حالا دیگه با این سیستم جدید dash وحشتاک فراگیر شده بود ... من کلی قسمت توی همین استریم دیروز دیدم اصلا انقدر همه میپریدن طرف نمیتونست نشون گیری کنه بعد حریفش از بقلش رد میشد با پرش میرفت D: ... البته باید توی عمل دید بازم به نظرم بازی فان بود اما من شخصا یه بازی tactical تر رو بیشتر ترجیح میدم . مولتی ghost به نظرم این دلیل برای من یکی بهتر بود نظره شخصی ....

تا حالا نشده که COD ای متای پایینی داشته باشه. امیدوار باشید :D
are u sure
همین ghosts روی pc که 68 بود روی کنسول هم جفت 78 نسخه های 4 و one .

اقا ایستریم چیه این همه بچه ها ایستریم میگه
توی بخشه ps live بازی رو به صورت زنده در حال بازی کردنش نشون میدن . این عمل رو میگن stream

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام

من نسخه 360 بازی رو بازی کردم البته فقط مولتی... به نظر من واقعا بازی عالی شده و مولتی بازی از سه شماره قبل خیلی بهتر کار شده!

گیم پلی خیلی سریع تر شده و طراحی مپ ها واقعا فوق العادست.

این پرشهایی هم که بعضیها ازش ایراد میگیرن اصلا رو مخ نیست و کاملا با تایتان فال فرق داره و خیلی کمتر میشه پرید:d

به شخصه بعد از BO1 این بهترین مولتی که بازی کردم (یه جورایی شبیه mw1) و اگه کمپین و گرافیک نسل 8 رو خوب کار کرده باشن فکر کنم یه متای بالای 85 بگیره!:d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
واقعا الان سردر گم هستم با توصیفات دوستان
اینطور ک بوش میاد همش برمیگرده ب سلیقه ی شخصی

من خودم تریلر های مولتی رو ک دیدم زیاد پرش توش انجام نمیدن
اما جدای از این ب نظر من باید انرژی محدود شده برا این بخش پرش بذارن

همچنان منتظر میمونیم ....

امیدوارم مایوس نشم ... چون تنها امید مولتی من همین بازیه ...

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
مونده بودم که بین این و بتل کدومو بگیرم.اینطور که معلومه این خوب نیس.بتل هم که طول میکشه بیاد.دلم یه بازی fps باحال میخواد با یه مولتی خوب.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر