Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
با تشکر از بهرام ( Bahram B )

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که esque exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

تریلر بازی مربوط به نسخه Xbox One است که در زیر مشاهده می کنید

Call of Duty: Advanced Warfare

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
پس از mw4 خبری نیست باید اسم این نسخه رو bo3 میذاشتن یه گند دیگه باید نسخه های mw1 mw2 mw3 رو با طلا قاب کرد

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
پس از mw4 خبری نیست باید اسم این نسخه رو bo3 میذاشتن یه گند دیگه باید نسخه های mw1 mw2 mw3 رو با طلا قاب کرد
دقیقا.....حیفففففففففففففففف... تا اسم Warfare دیدم گفتم ایول دمش گرم یه Modern Warfare دیگه... اما بازم یه گند دیگه...من دیگه این رو نمیخرم..همون گوست رو هم زیاد راغب نبودم...فک کردم Ghost تو MW2 هست که گول خوردم...
دلم برا کاپتن پرایس(جنتی 2 ) _ soap که میگن نمرده!!! ghost که میگن نمرده!!! تنگ شده! :(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اصلا معلوم نیست بازی برای X360 میاد یا نه اونوقت تاپیک زدید؟ خدا شفاتون بده. برید یه Ps4 بخرید.
والا یه خبرایی هست! میگن یک سازنده فرعی داره نسخه نسل قبلی رو میسازه!

- - -ویرایش - - -

دقیقا.....حیفففففففففففففففف... تا اسم Warfare دیدم گفتم ایول دمش گرم یه Modern Warfare دیگه... اما بازم یه گند دیگه...من دیگه این رو نمیخرم..همون گوست رو هم زیاد راغب نبودم...فک کردم Ghost تو MW2 هست که گول خوردم...
دلم برا کاپتن پرایس(جنتی 2 ) _ soap که میگن نمرده!!! ghost که میگن نمرده!!! تنگ شده! :(
دقیقا کی این حرفارو زده؟ :D
Soap که دیگه کاملا واضح بود مرد :| بازی ت.تخیلی که نیست یک دفعه زنده بشه :D Ghost ـم که دیگه موندم چی بگم! یعنی همچین چیزی ممکنه کسی یک تیر بخوره تو مغز سرش ولی زنده بمونه .؟؟؟:|

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
بازی افتضاحی میشه پیشنهاد میکنم نخریدش چون فقط پولتون رو حروم میکنید

تا وقتی میشه دانلود کرد برا چی پول داد...:d

تجربه ثابت کرده اونایی که میگن نخرید افتضاحه خودشون زودتر از بقیه تهیه میکنن...:p

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
به شدت برید و بخرید!
کی دوست داره TITANFALL تک نفره بازی کنه؟
اگه دوست داری برو بخر!;)
--------------------------------------------
بعدشم همه ی بازی ها دارن به سمت تخیلی شدن و اینده میرن حالا چرا همه به COD گیر میدن نمیدونم:-?

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
بازی افتضاحی میشه پیشنهاد میکنم نخریدش چون فقط پولتون رو حروم میکنید

باشه ، اینو هم نمیخریم ;)

- - -ویرایش - - -

ببینم بازی اصلا تایید شده روی کنسول های نسل قبلی ؟ چون شنیده بودم فقط برای XBOX ONE و PS4 و PC قرار بیاد ! :|

بله ، تایید شده ، توسط High Moon Studios ساخته میشه

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
Call Of Duty: Advance Warfare | Xbox 360

دیروز بود که Activision اعلام کرد نسخه ی جدید سری Call of Duty در ۴ می رونمایی خواهد شد ولی امروز صبح در کمال نابوری تریلر رسمی این عنوان منتشر شد و مشخص کرد که نسخه ی جدید Call of Duty : Advanced Warfare نام دارد. عنوانی که توسط استدیو Sledgehammer Games ساخته می شود و قرار است تعریف جدید از جنگ های آینده را بیان کند.

به تازگی تیم سازنده اولین اطلاعات از این عنوان را منتشر کرده است که نشان می دهد این نسخه کاملا متفاوت از نسخه های پیشین خواهد بود. Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود.

قدرت همه چیز را تغییر می دهد

Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است.

تجهیزات نظامی جدیدی که در بازی وجود دارد از جمله پوشش های قدرتمند باعث این شده است که آمادگی سربازان بسیار بالا باشد و آن ها بتوانند وارد جنگ های مرگبار شوند و با کمترین صدمه به پیروزی برسند. معرفی این ویژگی که Powerful Exoskeletons نام دارد، این امکان را به سربازان می دهد که بتوانند پرش های بسیار بلند انجمن دهند یا به طور عمودی از دیوار ها بالا بروند و یا اینکه خود را نامرئی کنند. از طرف دیگر این پوشش ویژه به آن ها استفامت، آگاهی و سرعت بالاتری می دهد.

علاوه بر پیشرفت سربازان در Call of Duty : Advanced Warfare شاهد جنگ افزار بسیار جدید و پیشرفته نیز خواهیم بود. فناوری های جدید در تجهیزات جنگی، سلاح های قدرتمند و تجهیزات جدیدی چون Hoverbike نیز در بازی وجود دارند. بازیکنان می توانند با افزایش مهرات خود در بازی و باز کردن کلاس های بیشتر قدرت اسحه های خود و همچنین مهماتشان را افزایش دهند و اسلحه های خود را کاملا پویا کنند. از سوی دیگر بازی از لحاظ میدانی آزادی تاکتیکی بی سابقه ای را ارایه می دهد که تا کنون در هیچ شوتری وجود نداشته است و بر خلاف شایعات، بازی برای تمامی پلتفرم ها عرضه می شود.
call-of-duty-advanced-warfare-box-art_1-250x133.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر