Call of Duty :Activision جدید قبل از E3 رونمایی می‌شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
09682876642071915095.jpg

شرکت Activision تایید کرد Call of Duty جدید یعنی Modern Warfare 4 در سال 2013 عرضه خواهد شد، و ممکن است برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه شود.

Dan Amrich مدیر community شرکت Activision با آیدی یوتوب One Of Swords درباره بازی Modern Warfare 4 این گونه به سوالات پاسخ داد.

Dan Amrich :"
اطلاعات جدید از نسخه جدید Call Of Duty در ماه می منتشر خواهد شد. الان زمان گفتن این جزئیات نیست، باید منتظر اخبار جدید از بازی قبل از E3 و در همایش E3 نیز باشید. اطلاعات جدید از بازی در آینده یعنی به زودی منتشر خواهد شد، ولی حالا اطلاعاتی جدید از Call of Duty را نمی‌توان بیان کرد، چون تا قبل از E3 چیزی بیان نخواهد شد. اگر ممکن است کمی صبور باشید، چون به نظر من اطلاعات جدید را بزودی خواهید دید."

این طور که مشخص است، Activision عادت خود را مبنی بر معرفی سری Call of Duty قبل از نمایشگاه E3 را ترک نکرده است، زیرا در این چند سال اخیر از عناوین Call of Duty در اواخر آپریل تا اواسط ماه می قبل از E3 رونمایی می‌شد.
امیدواریم اطلاعات جدید از Modern Warfare 4 را در ماه می مشاهده کنیم.

منبع:
1
2

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
MW2 رو رنگ کردن و به عنوان MW3 عرضه کردن.به سلامتی واسه MW4 هم از این تکنیک پیچیده و خفن استفاده میکنن.

میگن "شهر که بی کلانتر بشه،غورباغه هفتیر کش میشه".خاک تو سر شرکتهای دیگه که عرضه ندارن یه شوتر سرعتی مثل Cod بسازن که اینا با رنگ کردن نسخه های قبلی و انداختنش به گیمرها،به ریششون نخندن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
MW2 رو رنگ کردن و به عنوان MW3 عرضه کردن.به سلامتی واسه MW4 هم از این تکنیک پیچیده و خفن استفاده میکنن.

میگن "شهر که بی کلانتر بشه،غورباغه هفتیر کش میشه".خاک تو سر شرکتهای دیگه که عرضه ندارن یه شوتر سرعتی مثل Cod بسازن که اینا با رنگ کردن نسخه های قبلی و انداختنش به گیمرها،به ریششون نخندن.
عرضه میخواد که ندارند .. پس تا این هست قدرشو بدونید

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بیا که هر چی باشی دوست داریم و ازت لذت می بریم تا سر حد مرگ ( البته از MP ت اون بخش تک نفرت بدرد عمت می خوره ) جون مادرت بردار یک بخش تک نفره گرافیک خفن و متفاوت بساز کشتن خودشون از بس بهت گفتن! مثلا بیا یک بخش تک نفره بساز در حد متال گیر داستان داشته باشه و در حد آنچارتد گرافیک و به اندازه اسکایریم هم بزرگ!

ما هم چنان تنظیمات منو رو روی MP تنظیم می کنیم و مستقیم می ریم اوجا - جایی که باید هم تنوع های مثبت بهش بدی هم اصالت خودتو حفظ کنی بر نداری نقشه ها رو با وسعت خدا بسازی و کنترل جت و موشک و تانک بدی دستمون ! من هنوزم دوست دارم در فضایی به ابعاد 1 در 1 سه نفر رو در یک خط مستقیم بکشم ! تو همونی هستی که باید باشی... سرگرم کننده و سریع و لذت بخش و احمق .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David

خود اون هوم فرونت یه کلون احمقانه و ابلهانه از Cod بود.

بهتر بود مینوشتی Respwan is coming:d

آخ درست میگی.اصلا حواسم به این نبود...
اینا مدال رو یه بار به عرش رسوندن و بعد با COD به فرش زندنش.حالا COD رو میخوان با این تفسیر بزنن زمین.:d
خودمم با این رویا حال میکنم ولی وقتی میفهمم بازی جدیدشون Sci-Fi هست از این رویا میام بیرون.:d
همون HF 2 این دفعه پر قدرت برمیگرده...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
این ویدیو رو حتما ببنید.

Modern Warfare 2 Multiplayer

بهترین شوتر تاریخ.چه در بخش سینگل و چه در بخش مولتی پلیر.موزیکش هم که کار استاد زیمر هست.

اگر این Cod بود،پس این آت و آشغالای بعدی چیه؟

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
اگر بخواييم بهترين شوتر هاي اول شخص نسل هفتم رو انتخاب كنيم قطعا mw2 و bf3 و kz2 و halo reach جزوشون هستن واگر بخوايم بين اين چهار تا بازي يكي رو به عنوان بهترين بدونيم اولين گزينه لايقي كه به ذهن هر گيمر خوش انصافي ميرسه mw2 .....
همين ويديو اي كه دوستمون از مالتي پلير mw2 گذاشته رو ادم ميبينه ادم واقعا متحير ميشه چه طور همچين مالتي پلير قويي در سال 2009 ممكنه .... شايد بعد ازاين بازي تا الان چندين عنوان ريز درشت از مالتي و سينگل اين بازي اسكي كه چه عرض كنم سورتمه رفتن ....واقعا براي خودش تحولي بود اين بازي در سال 2009...

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
جایی که باید هم تنوع های مثبت بهش بدی هم اصالت خودتو حفظ کنی بر نداری نقشه ها رو با وسعت خدا بسازی و کنترل جت و موشک و تانک بدی دستمون ! من هنوزم دوست دارم در فضایی به ابعاد 1 در 1 سه نفر رو در یک خط مستقیم بکشم !

a proud camper ...

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تا وقتی سری cod یه WWII دیگه نده بیرون همین سیره نزولی با عنوانایی خیلی متوسط مثله BLACK OPS 2 ادامه داره چون دست زیاد شده و ایده کم تو این سبک

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اینا که زدن همرو تو MW3 کشتن:|
پرایس هم که دیگه خیلی پیره،نفس های پایانی خودش رو میزنه:d
فقط موندم ببینم چه کاراکترهای به یاد موندنی ای رو جایگزین میخوان نشون ملت بدن تا خودشونو جا کنند...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بیا که هر چی باشی دوست داریم و ازت لذت می بریم تا سر حد مرگ ( البته از MP ت اون بخش تک نفرت بدرد عمت می خوره ) جون مادرت بردار یک بخش تک نفره گرافیک خفن و متفاوت بساز کشتن خودشون از بس بهت گفتن! مثلا بیا یک بخش تک نفره بساز در حد متال گیر داستان داشته باشه و در حد آنچارتد گرافیک و به اندازه اسکایریم هم بزرگ!

ما هم چنان تنظیمات منو رو روی MP تنظیم می کنیم و مستقیم می ریم اوجا - جایی که باید هم تنوع های مثبت بهش بدی هم اصالت خودتو حفظ کنی بر نداری نقشه ها رو با وسعت خدا بسازی و کنترل جت و موشک و تانک بدی دستمون ! من هنوزم دوست دارم در فضایی به ابعاد 1 در 1 سه نفر رو در یک خط مستقیم بکشم ! تو همونی هستی که باید باشی... سرگرم کننده و سریع و لذت بخش و احمق .
تو دورانی که BC همه ی یوزرهای هیجان انگیزش رو از دست داده، خوندن این پست واقعا حالمو جا آورد. دمت گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر