Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
به توصیه دوستان عمل کردم و پریشب بازی رو گرفتم.ولی از امروز صبح بازی رو شروع کردم چون گلویم به شدت دچار سوزش شده بود و گفتم یک بازی رو شروع کنم که این درد رو از یاد ببرد.
واقعا" این شماره افتخاری برای سبک FPS است.یکی از بهترین بازیهایی که به عمرم دیده ام که توانسته بین عامل گیم پلی و داستان ارتباط بسیار موفقی برقرار کند.اون قسمتی که Al-Fulani رو برای اعدام پیش خالد می بردند واقعا زیبا و جذاب کار شده بود.ابتدای بازی هم که یکجورایی Metal Gear 2 ـی کار شده بود خیلی جالب بود که بعدش Producing نمایش داده شد.

--------
آقا این اچیومنت ـی که در موردش صحبت می کنید Down Boy Down است.روش ـش هم دوستان گفتند ولی باید خیلی حرفه ای باشید تا این اچیومنت را بگیرید.درست موقعی باید به سگ ضربه بزنید که برای ضربه نهایی به شما آماده می شود و صفحه خونی شده...خودم از چنین اچیومنتی آگاهی نداشتم و توی اون مرحله فلش بک توانستم به دستش بیارم.

---------
در همون بخش فلش بک ، در اون قسمت سوم که سربازها و تانک ها دارند از اون محیط عبور می کنند و شما و کاپیتان پرایس روی زمین نیم خیز و بی حرکت هستید جریان بازی به ترتیبی است که حتما دیده شوید ؟
این بخش Arcade که بعد از پایان بازی UnLock می شود به چه دردی می خورد ؟

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
لزومی نداره برای اين که اون مرحله اخری که گروگان گرفتن و توی کشتی هستند رو حتماً رو vateran بريد که اون مرحله براتون باز بشه
من از اول بازی تا اخرش رو درجه سختی 2 ومی بازيرو تموم کردم ولی اون مرحلرو برام باز کرد

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
لزومی نداره برای اين که اون مرحله اخری که گروگان گرفتن و توی کشتی هستند رو حتماً رو vateran بريد که اون مرحله براتون باز بشه
من از اول بازی تا اخرش رو درجه سختی 2 ومی بازيرو تموم کردم ولی اون مرحلرو برام باز کرد
نه خیر اشتباه میکنید . شما حتما باید بازی رو روی درجه سخت vateran تموم کنید تا اون مرحله باز بشه .
راستی این مرحله در هواپیما هست نه کشتی .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
نه خیر اشتباه میکنید . شما حتما باید بازی رو روی درجه سخت vateran تموم کنید تا اون مرحله باز بشه .
راستی این مرحله در هواپیما هست نه کشتی .

ببخشيد ، هواپيماست دقيقاً خاطرم نبود ولی مرحله ای هست که بعد از تمام شدن اسم سازندهای بازی مياد و يه تايم مشخصی برای نجات اون گرگان به شما میده.
متأسفانه خيلی هاتون اشتباهتون همينجاست که فکر میکنيد حتماً بايد رو vateran بريد تا اون مرحله باز بشه
اصلاً هيچ ربطی به اين موضوع نداره ، فقط اگر میخواهيد اون مرحله اخر براتون باز بشه بايد بتونيد به حد اقل achievement بازی دسترسی پيدا کنيد
يعنی اگر رو درجه سختی 2 بازيرو به اتمام میرسونيد حتماً بايد achievement زيادی تو مراحل کسب کنيد تا اون مرحله اخر براتون باز بشه
يعنی به قولی حرفه ای بازيرو به اتمام برسونيد ، اگر غيره اينه برای من چجوری باز شده؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببخشيد ، هواپيماست دقيقاً خاطرم نبود ولی مرحله ای هست که بعد از تمام شدن اسم سازندهای بازی مياد و يه تايم مشخصی برای نجات اون گرگان به شما میده.
متأسفانه خيلی هاتون اشتباهتون همينجاست که فکر میکنيد حتماً بايد رو vateran بريد تا اون مرحله باز بشه
اصلاً هيچ ربطی به اين موضوع نداره ، فقط اگر میخواهيد اون مرحله اخر براتون باز بشه بايد بتونيد به حد اقل achievement بازی دسترسی پيدا کنيد
يعنی اگر رو درجه سختی 2 بازيرو به اتمام میرسونيد حتماً بايد achievement زيادی تو مراحل کسب کنيد تا اون مرحله اخر براتون باز بشه
يعنی به قولی حرفه ای بازيرو به اتمام برسونيد ، اگر غيره اينه برای من چجوری باز شده؟
بله صحبت های شما درسته. روی هر درجه سختی بازی که بازی کنیم آخر سر اون مرحله میاد و اینطوری نیست که فقط روی Veteran بیاد. ولی بحث صفحه قبل سر Achievement این مرحله بود که فقط روی درجه Veteran اگه تموم کنید بهتون می ده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیشب این بازی رو بالاخره تموم کردم واقعا فوق العاده بود تو سری خودش بهترین بود و امسال غولی برای بدست اوردن بازی سال هست از همین الان منتظر 5 اش هستم.:love:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من امروز یک بار دیگه call of duty 3 را روی هاردش تموم کردم البته دفعه قبل پارسال روی ps2 خدا رحمت کرده بود گرافیک 3 که رو 360 محشر بود
دیشب رفتم call of duty 4 را گرفتم امروز میخوام بشینم بازی کنم ببینم اینقدر که شماها تعریف میکنین به آدم حال میده یا نه چون به قول معروف میگن : حلوای تنتنانی تا نخوری ندانی :cool::cheesygri;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
:blink:

به قول اشکان شما مطمئنی که رو Veteran رفتی ؟
نه ... :blushing:
ببخشيد ... من چون بازي رو رو Harden مي رفتم ... وقتي ديدم اچيومنت داد فكر كردم دارم رو Veteran مي روم و اينم اچيومنت وترنه :blushing:
ركوردم هم رو هاردن 4 ثانيه زمان اضافيه ;)

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,286
من این بازی 5شنبه گرفتم رو حالت Veteran امروز تمومش کردم کل بازی 880 گیم اسکور بهم داد به نظر من که خیلی باحال گیم اسکور میده...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
امین جون وقتو از دست نده منم امروز عصر بازی رو گرفتم . فقط در یه جمله باید بگم end تموم fps هاست:eek:
منم دقیقا 2 دقیقه بعد از تو که از نمایشگاه رفتی رفتم پیشه پویا و بازی رو گرفتم:p در کلمه شاهکاره!:love: البته من پیشه پویا 2-3 مرحله ایش رو بازی کرده بودم و بازی رو هم همون روزه اول گرفتم ولی دکتر اومد ماله من رو برد و من باید صبر میکردم دوباره واسه پویا بفرستن:((:cheesygri

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
الان يکی 2 روزه دارم پيشه خودم فکر میکنم که اين بازی نبايد الان میامد ، بايد اواخر 2008 يا 2009 میامد
چون وقتی الان امده و بازيرو تموم کرديم ، کمتر fps میتونه آدمرو راضی کنه ، همش آدم بازيهای fps رو میره با cod4 مقايسه میکنه
در نتيجه اصلاً لذتی بهت دست نمیده ، چون میگی cod4 کجا ؟ اين کجا؟:(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
درود
متاسفانه این شاهکار هم ب پایان رسید :(. سنگ تمام گذاشتن :love:. هر چیزی که یه FPS درجه یک باید داشته باشه این داشت حتی بیشتر از تصوراتم :biggrin1:. شاید گرافیکش اندازه اسمش رونبر نباشه (منظور همان Crysis بود :biggrin1: ) ولی بیشتر به فیلم میخورد تا بازی :love:.

پ.ن. باشه تا بعضی ها ( EA رو میگم :biggrin1: ) یاد بگیرن FPS یعنی چی :).
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

سئوال:
مرحله VIP رو انجام دادم ولی آچیومت ازاد نکرد :eek:. اصلا آچیومنت داشت یا نه :confused:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر